Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

On možda jeste to što si rekao, ali on ima samo jedan cilj u životu, samo jedan parametar za svoje ponašanje, a to je rejting. I sav njegov trud, rad, angažman, intelektualni i svaki drugi napor je usmjeren ka tom cilju. Ovo je samo nastavak ove mantre "neće Srbiju niko da ponižava" koja se zapatila prethodnih nekoliko sedmica/mjeseci. Već mogu da ga zamislim kako na pitanje "da li je istina da ste zvali Bartomeua" odgovara sa "Naravno, šta ste mislili, da ću dozvoliti da Srbiju neko ponižava i da Marka ponovo ubijaju", a možda ponovi neki od rantova koje smo mogli i ovdje da pročitamo. A to prosječnom "e vala im je rekao, nek' im je rekao, majku im jebem" Srbendi godi. Jebe se Vučiću i za klub, i za brata, i za pola Srbije, njemu je sve podređeno rejtinzima, a ovim je dodatno povratio neki procenat. Pa Sloba je ubacio u prvu kosmičku brzinu rečenicom "Niko ne sme da vas bije", ovo "Niko neće da ponižava Srbiju" je "Niko ne sme da vas bije" transponovana u 2014. 

 

jeste hiljadu ... gde neki procenat na ovakvoj gluposti. al' dobro, ovo je više za politiku za decu nego kkcz

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

jeste hiljadu ... gde neki procenat na ovakvoj gluposti. al' dobro, ovo je više za politiku za decu nego kkcz

Pa vi svi živite u svijetu leptira i medvjeda.

Nisam mislio samo na ovaj čin. Mislim na kompletnu ovu papazjaniju sa Atamanom, demaršima Turskoj itd, itd. Kad će više prestati da vas čude ovakve stvari, pa prošli smo desetak izbornih ciklusa, ljudi se pecaju na najgluplje moguće stvari. 

Link to comment

Pa vi svi živite u svijetu leptira i medvjeda.

Nisam mislio samo na ovaj čin. Mislim na kompletnu ovu papazjaniju sa Atamanom, demaršima Turskoj itd, itd. Kad će više prestati da vas čude ovakve stvari, pa prošli smo desetak izbornih ciklusa, ljudi se pecaju na najgluplje moguće stvari. 

 

Nisam bas siguran da smo mi ti koji zive u svetu leptira i medveda. Ako je Vucic imao bilo kakvu ideju iza ovog poziva vezanu za dizanje svog rejtinga napravio je nevidjeni fejl jer retarde koje sport ne zanima ne zanima ni ovaj slucaj sa Zvezdom a retarde koje zanimaju sport i Zvezda zanima interes Zvezde i ako Vucic ne radi u korist tih interesa (a pretnje istupanjem iz Evrolige ne spadaju u takav rad) onda, sto se njih tice, moze da ga duva. Sto se tice ovih koji nisu retardirani, bilo da ih zanima sport ili ne, za njih racunam da su protiv Vucica ionako.

Link to comment

Preneo i stranacki bilten

 

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/vucic-preti-crvena-zvezda-ce-istupiti-iz-evrolige-clanak-1635235

 

Prva tri komentara koja sam video su standardno svaka cast Vucicu al ga cetvrti posteno napljuva. Ili moderator pospan pa mu proslo il ovo vise nije moj Kurir  :cry:

 

Vec smo navikli da je Toma gori od Djilasa al da odstampaju slovce protiv presvetlog njega  :o

 

edit: stavio na botove al vredi preneti i ovde

 

Potpuno podrzavam Vucica jer samo tako mozemo se izboriti za ravnopravnost inace zavrsicemo u blatu a to nam nije potrebno.
Mozemo i sami organizovati takmicenje.

 

Postaje mi zivotna zelja da upoznam ove njihove botove. Ko da im je iq<60 uslov za prijem u sluzbu.

Edited by katamaran
Link to comment

Odbijam da poverujem da je to moguće. Pokušavam da budem racionalan, pa da je zvao da pita čime je Zvezda zaslužila kaznu, ali da preti ustupanjem... Mislim da je to moguće ako je nervno labilan.

Link to comment

Preneo i stranacki bilten

 

http://www.kurir.rs/sport/kosarka/vucic-preti-crvena-zvezda-ce-istupiti-iz-evrolige-clanak-1635235

 

Prva tri komentara koja sam video su standardno svaka cast Vucicu™ al ga cetvrti posteno napljuva. Ili moderator pospan pa mu proslo il ovo vise nije moj Kurir  :cry:

 

Vec smo navikli da je Toma gori od Djilasa al da odstampaju slovce protiv presvetlog njega  :o

 

edit: stavio na botove al vredi preneti i ovde

 

Postaje mi zivotna zelja da upoznam ove njihove botove. Ko da im je iq<60 uslov za prijem u sluzbu.

 

U međuvremenu je naraslo na sedamdeset komenatara iz iste fijoke poput ovog botovskog. Mada, postaje teško razlučiti ko je bot, a ko autentična budaletina. 

 

 

 

Sve u svemu, ako se stvari sa EL ne smire u roku od odmah ovo će upropastiti sezonu. A ne vidi kako mogu da se smire. Realno, mogu i nas da izbace. A verovatno mogu da nam oduzimaju botove i naplaćuju nove penale. 

 

edit: umesto botove napisao bodove. 

 

edt 2: ustvari obrnuto sam učinio. idem da se sredim. 

Edited by McCabe
Link to comment

Ponekad tako silno zavidim ovima koji su pobegli iz ovog sranja. Vesti ne gledam već mesecima, kako bih izbegao mogućnost da na TV-u sretnem njegov patetični lik i glas, ali počeo je da me proganja i na sportu i to na onom do kojeg mi je najviše stalo...

 

Mislim da ovo nema veze sa rejtingom - da ima, neki od njegovih medija bi ovu informaciju preneli već u sredu (pretpostavljam da je tada zvao, pošto je odluka objavljena u utorak). Za objašnjenje ovog postupka treba se okrenuti medicini.

 

Doduše, ukoliko se ništa nije u međuvremenu promenilo i Čović i Vučići i dalje nisu u dobrim odnosima (relativno pouzdan čovek mi je pre par meseci potvrdio da je Ćoki stvarno odjavio mlađeg batu) ne bih isključio ni mogućnost da mu je dodatni motiv bio da sjebe Čovića, pošto mu je očigledno jedna od većih ambicija u životu da upravlja košarkaškim klubom. Mada se i tu opet vraćamo na medicinu...

 

E sad, reperkusije za Zvezdu...Pod (klimavom) pretpostavkom da nećemo istupiti iz takmičenja i da ipak nije Vučić taj koji donosi tu odluku, osobito što su Ćokijevi novci u pitanju, ovo više sa simboličkog aspekta znači kraj svih nadanja da će ovo biti uspešna sezona. Osim toga, mislim da će sledeći plasman u EL morati da se zasluži na terenu, pošto će posle ovoga EL biti radija da WC da Metalcu nego Zvezdi.

Link to comment

Ako je kabinet demantovao, to samo znači da su imali negativne reakcije na vest i uplašili se za 0,4% rejtinga, ništa drugo.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Ako je kabinet demantovao, to samo znači da su imali negativne reakcije na vest i uplašili se za 0,4% rejtinga, ništa drugo.

+1

 

ne sumnjam da je psiholabud urlao u slušalicu na bartolomeua, dok su ga kao boga gledali slina i stric nacije...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...