Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo je samo mali propagandni potez koji ga ama baš ništa ne košta. Boli njega briga da li će i gdje igrati Zvezda, cilj je da se priča po Srbiji kako je on izašao na crtu nepravdi. A to, što će ovo u stvari štetiti klubu je najmanje bitna stvar.

 

Bas to.

 

 

A meni je skroz zamislivo da ovaj uzme i zovne Bartomea. To je jedan bolestan covek.

Link to comment

Ali ja zaista ne znam u kakvim je Vučić odnosima sa Čovarom. Da li oni pričaju, da li se konsultuju...

 

Blam je ovo za sve nas.

 

pa ako gledas sta pricaju ovi sns-ovi govnari prvi brat srbije nije u dobrim ondosima sas covarom i povuko se iz kluba.

Link to comment

Vučić je popio par ozbiljnih političkih šamara u prethodnih par mjeseci. Ovo je samo mali propagandni potez koji ga ama baš ništa ne košta. Boli njega briga da li će i gdje igrati Zvezda, cilj je da se priča po Srbiji kako je on izašao na crtu nepravdi. A to, što će ovo u stvari štetiti klubu je najmanje bitna stvar.

 

Meni je neverovatno da vi jos uvek trazite neku politicku logiku u Vucicevim potezima. Covek je psihopata. Psi-ho-pa-ta. Nema trika da mu je iko ko ima mozak a ne piljevinu u glavi savetovao da na ovaj nacin pokazuje misice, ovim glupiranjem je odbio od sebe svakog navijaca Zvezde koji ima IQ veci od 70. 

Link to comment

pa ako gledas sta pricaju ovi sns-ovi govnari prvi brat srbije nije u dobrim ondosima sas covarom i povuko se iz kluba.

Ne znam, pošto se trudim da ne pratim vesti sa AV.
Link to comment

Meni je neverovatno da vi jos uvek trazite neku politicku logiku u Vucicevim potezima. Covek je psihopata. Psi-ho-pa-ta. Nema trika da mu je iko ko ima mozak a ne piljevinu u glavi savetovao da na ovaj nacin pokazuje misice, ovim glupiranjem je odbio od sebe svakog navijaca Zvezde koji ima IQ veci od 70. 

On možda jeste to što si rekao, ali on ima samo jedan cilj u životu, samo jedan parametar za svoje ponašanje, a to je rejting. I sav njegov trud, rad, angažman, intelektualni i svaki drugi napor je usmjeren ka tom cilju. Ovo je samo nastavak ove mantre "neće Srbiju niko da ponižava" koja se zapatila prethodnih nekoliko sedmica/mjeseci. Već mogu da ga zamislim kako na pitanje "da li je istina da ste zvali Bartomeua" odgovara sa "Naravno, šta ste mislili, da ću dozvoliti da Srbiju neko ponižava i da Marka ponovo ubijaju", a možda ponovi neki od rantova koje smo mogli i ovdje da pročitamo. A to prosječnom "e vala im je rekao, nek' im je rekao, majku im jebem" Srbendi godi. Jebe se Vučiću i za klub, i za brata, i za pola Srbije, njemu je sve podređeno rejtinzima, a ovim je dodatno povratio neki procenat. Pa Sloba je ubacio u prvu kosmičku brzinu rečenicom "Niko ne sme da vas bije", ovo "Niko neće da ponižava Srbiju" je "Niko ne sme da vas bije" transponovana u 2014. 

Link to comment

Ne nadjoh jos nigde potvrdu po portalima.

 

Ako je tacno, sta reci. Sve vreme se pitam sta je to sto ce prekinuti ovu bajku, evo i odgovora. Iako sumnjam da ce se desiti tako nesto, atmosfera ce biti bespovratno poljuljana. Bojim se i da se Covic ne pita mnogo. 

Edited by ducca
Link to comment

On možda jeste to što si rekao, ali on ima samo jedan cilj u životu, samo jedan parametar za svoje ponašanje, a to je rejting. I sav njegov trud, rad, angažman, intelektualni i svaki drugi napor je usmjeren ka tom cilju. Ovo je samo nastavak ove mantre "neće Srbiju niko da ponižava" koja se zapatila prethodnih nekoliko sedmica/mjeseci. Već mogu da ga zamislim kako na pitanje "da li je istina da ste zvali Bartomeua" odgovara sa "Naravno, šta ste mislili, da ću dozvoliti da Srbiju neko ponižava i da Marka ponovo ubijaju", a možda ponovi neki od rantova koje smo mogli i ovdje da pročitamo. A to prosječnom "e vala im je rekao, nek' im je rekao, majku im jebem" Srbendi godi. Jebe se Vučiću i za klub, i za brata, i za pola Srbije, njemu je sve podređeno rejtinzima, a ovim je dodatno povratio neki procenat. Pa Sloba je ubacio u prvu kosmičku brzinu rečenicom "Niko ne sme da vas bije", ovo "Niko neće da ponižava Srbiju" je "Niko ne sme da vas bije" transponovana u 2014. 

 

Ako mu je to bio cilj promasio je potpuno. Malo sam se prosetao po zvezdaskim sajtovima i otprilike 100% od onih koji misle da Vucic ovo jeste uradio smatraju ga za dzukelu i idiota.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...