Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

@ nekadasnji kojot

 

nisi zanimljiv

 

nije tacno, samo lobiram za patricea, ali nacuo sam da ga neasi ne zele zato sto se prica da je gay.

Link to comment

prenele naše novine tvit. da li bi ga prenele da nisu bar donekle uvereni da je tačno (ne zato što objavljuju samo istinu, nego zato što se radi o Vođi). neverovatno.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Ih, kao da je teško spinovati priču u "Zamislite šta lažu o Premijeru, neviđena sramota!!!" ako zatreba. Nisu odgovorni oko onog što sami pišu, zašto bi bili odgovorni u prenošenju onog što neko drugi piše makar Vođa bio u pitanju.

Link to comment

Jedina realna alternativa je da je ovo tviteraška patka, ali meni je previše zabavna scena u kojoj Vučić sikće u EL slušalicu kao da je Olja Bećković sa druge strane da bih ikakve alternative prihvatio :D

 

Nadam se ali od Vucica me stvarno nista ne moze iznenaditi.

Link to comment

Ne bi valjalo ako nije glupost. Sigurno nisu odusevljeni ni proterivanjem Atamana.

 

Komsije se masovno raduju po internetu a ne shvataju da bi ovo moglo da ima ogromne posledice i po njih.

 

Prilicno sam siguran da je budalastina al od ovih bi se sve moglo ocekivati.

Link to comment

Ne bi valjalo ako nije glupost. Sigurno nisu odusevljeni ni proterivanjem Atamana.

 

Komsije se masovno raduju po internetu a ne shvataju da bi ovo moglo da ima ogromne posledice i po njih.

 

Prilicno sam siguran da je budalastina al od ovih bi se sve moglo ocekivati.

Nema šta da se radujemo. Možda malo na simboličkom nivou, pošto je Dule glavna vest, pa kao rugala se šerpa loncu.

Tužno je kakav je premijer republike debil.

 

Vest je tačna. Sinoć sam krenula da kucam o tome, ali ne bih da kompromitujem jednog finog čoveka iz EL.

Link to comment

To sa Atamanom je tek neviđena glupost oko zabrane dolaska. Ataman je opasno zasrao izjavom nakon meča, ali je to dobilo na snazi tek nakon što se saznalo da je mladić ubijen. Nekako mi nema smisla da je to rekao da je znao taj podatak, a i čini mi se da se nakon toga izvinio zbog izjave. Splet okolnosti je bio nepovoljan, jer mu je verovatno neko javio nakon meča pred kzš da je bio haos na ulicama i tuča pre meča gde su navijači Zvezde bili ti koji su haos izazvali. Ako se dobro sećam na internetu je vest o pogibiji javljena tek sat i više nakon meča (borili se lekari za život, a i potrebno je vreme da se informacija prenese). Ercegova izjava od pre nedelju dana isto vodi u tom smeru, jer je on za vest saznao dok je bio u kolima prilikom povratka kući.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

mene je sramota sto navijam za ovj klub, iz protesta oblacim majicu kk partizan.

 

bez zajebavanja, videcet kad sutra ovo bude vest kako ce krenuti spinovi po novinama. dace i izjavu vucic - nije mogao da precuti tako skandaloznu odluku (pa udri u patetiku), ali nije pretio povlacnjem. mmw.

Link to comment

Vučić je popio par ozbiljnih političkih šamara u prethodnih par mjeseci. Ovo je samo mali propagandni potez koji ga ama baš ništa ne košta. Boli njega briga da li će i gdje igrati Zvezda, cilj je da se priča po Srbiji kako je on izašao na crtu nepravdi. A to, što će ovo u stvari štetiti klubu je najmanje bitna stvar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...