Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Treba da se igra sa ovim što se ima (eventualno u slučaju neke povrede da se pokrpi). Pare čuvati za sledeću sezonu (eventualno pokušati da se zajebe Vilijams već sad) i pokušati afirmisati Tejića, a od Dange napraviti reliable igrača. Ali, to je Čović... Dakle, Sloter - jer tako smo u mogućnosti. Na promociji obavezno da mu daju neki gotivan postpaid broj.

 

U kojoj cemo igrati Evrokup jer osim nasih dubokoumnih navijaca niko drugi nema problem s tim da se pojacava tokom sezone za one shot u polufinalnoj seriji. Sreca sto u Zvezdi nisu bas toliki idioti.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na foru sto onda igrac (recimo Luka Mitrovic) moze da stekne utisak da klub misli da on ipak nije dovoljno dobar za novouspostavljene standarde (a te standarde je, izmedju ostalih, i on postavio svojom odlicnom igrom), pa se sada trazi zversko™ pojacanje na toj poziciji, jer klub ne veruje da on moze da odgovori zahtevima na tom nivou.

 

:lolol:

 

Luka bi prvi zaplakao od sreće da ovaj (ili neko tog kalibra) dođe da ga rastereti. A o daleko većoj slobodi u igri da ne pričamo uopšte.

 

Šta se sve ovde može pročitati, spektakl.

Link to comment

Tejic nece igrati ni da ostane ovakakav roster, pa nema razloga da se prema njemu odredjuje da li ce pojacanje biti bolje ili losije ili ga nece ni biti, a ostatak centarske linije nece ni biti tu dogodine ionako. Osim mozda Zirbesa. 

 

Inace, tim koji igra ovoliko dominantno i u Evroligi ce imati osnova da se plasi Cedevite ili Partzana u polufinalu sa Sloterom ili drugim pojacanjem ako ga ima i bez njega. To i ne bi bilo pojacanje za osiguravanje domace titule, vec za koji korak dalje u Evroligi. 

Link to comment

Da, pretpostavljam da se isto tako osecaju Andric i Bezbradica nakon dolaska Macvana i Pavlovica i da ce se isto tako osecati Milutinov i Dalo kad dodju, ne znam, Maric i novi plej. Pusti ti tu pricu, Mitrovic ce pokazivati standarde na tih 20 minuta po utakmici koliko pokazuje sada na 30, nista se tu nece promeniti. Nama tu treba jos jedan igrac jer Tejic "sporo" napreduje i to je to, da li je to Sloter ili neko drugi to zavisi od toga koliko para cemo pljunuti na tog igraca i sta Radonjic bude odlucio. Igrac tipa Slotera nije konkurencija Mitrovicu jer iako igraju na istoj poziciji u pitanju su dva bitno razlicita igraca. Ne bi me zacudilo da dobre minute provedu obojica na parketu.

 

Pa dobro, po tebi mi nismo u stanju da odgovorimo ni Partizanu i Cedeviti, te sto ne bi onda doveli i Slotera, mozda i nekog NBA pleja, da rasteretimo Markusa, a i osiguramo se od Tepica i Ukica, te dve nemani.

Link to comment

U kojoj cemo igrati Evrokup jer osim nasih dubokoumnih navijaca niko drugi nema problem s tim da se pojacava tokom sezone za one shot u polufinalnoj seriji. Sreca sto u Zvezdi nisu bas toliki idioti.

 

Назва нас идиотима јер мислио другачије од управе. Исте оне управе којој си јебо мајку и оца пола прошле сезоне.

 

 

 

Pare čuvati za sledeću sezonu (eventualno pokušati da se zajebe Vilijams već sad) i pokušati afirmisati Tejića, a od Dange napraviti reliable igrača. Ali, to je Čović... Dakle, Sloter - jer tako smo u mogućnosti.

 

То.

Link to comment

:lolol:

 

Luka bi prvi zaplakao od sreće da ovaj (ili neko tog kalibra) dođe da ga rastereti. A o daleko većoj slobodi u igri da ne pričamo uopšte.

 

Šta se sve ovde može pročitati, spektakl.

 

Idi analiziraj neka muda negde.

Link to comment

Tejic nece igrati ni da ostane ovakakav roster, pa nema razloga da se prema njemu odredjuje da li ce pojacanje biti bolje ili losije ili ga nece ni biti, a ostatak centarske linije nece ni biti tu dogodine ionako. Osim mozda Zirbesa. 

 

Inace, tim koji igra ovoliko dominantno i u Evroligi ce imati osnova da se plasi Cedevite ili Partzana u polufinalu sa Sloterom ili drugim pojacanjem ako ga ima i bez njega. To i ne bi bilo pojacanje za osiguravanje domace titule, vec za koji korak dalje u Evroligi. 

 

Ih bre Joe, pa ti si prvi pred sezonu pisao da će Teja da igra sve i da se tad potpiše Dragičević/Radenović.

 

I Luka će ostati ako Alek nastavi da finansira, MMW.

Link to comment

A zar ne moze da se desi da Luka dodatno uznapreduje uz tako iskusnog igraca, da pokupi neko znanje, trik, ocvrsne? Morace jos vise da se trudi i poboljsa sta moze da bi zaradio svoje minute. Bilo je situacija gde je prilicno curilo na njegovoj poziciji. Jbg u nekim mecevima Luka ce biti zver i dati 20+ poena, ali bice i onih drugih pa zasto nemati spreman odgovor. Bice protivnickih igraca koje Luka ne moze sacuvati. Ne daj boze neka povreda da se desi pod kosem, sta onda? Treba sve uzeti u obzir, ne spavati na lovorikama i unaprediti sta se moze jer ce biti timova koji ce u nastavku sezone znati da prepoznaju mane ovog tima i zapravo ih iskoriste, za razliku od Spanaca i Metalca. Naravno ako se tako nesto moze priustiti. Ako ne - sta je tu je, guramo kao do sad pa dokle stignemo. A put je veoma veoma dug. 

Link to comment

Pa dobro, po tebi mi nismo u stanju da odgovorimo ni Partizanu i Cedeviti, te sto ne bi onda doveli i Slotera, mozda i nekog NBA pleja, da rasteretimo Markusa, a i osiguramo se od Tepica i Ukica, te dve nemani.

 

Ne utrpavaj mi u usta ono sto nisam rekao, to je detinjasto ponasanje. Naravno da smo apsolutno u stanju da odgovorimo na kvalitet bilo kojeg kluba u ABA ligi ali nisam slep da ne vidim mobilizaciju u Partizanu da se "once in a lifetime" ekipom dobaci do Evrolige i odlicno se secam sta se izdesavalo u polufinalu prosle godine. Mi prakticno igramo sezonu u Evroligi sa tri visoka igraca u reketu i Kalinicem na ispomoci, naravno da nam treba ozbiljan igrac koji ce da zatvori tu rupu pre nego sto Bobi i Luka odu u rashod. Kupovina nekog novog Lipovija, e da se ne bi remetila atmosfera u ekipi, videli smo prosle godine kako se zavrsila, time cemo imati samo jos jednog igraca da pravi drustvo Tejicu, Kaplanovicu i Rebicu dok ovi preostali crkavaju na terenu.

Link to comment

Назва нас идиотима јер мислио другачије од управе. Исте оне управе којој си јебо мајку и оца пола прошле сезоне.

 

 

Znas kako, kad bih hteo da te nazovem idiotom to bih i uradio. A imao bih i puno prava da to uradim jer ocigledno jos uvek nisi naucio da citas a guras se da pises po forumima.

Link to comment

Ne utrpavaj mi u usta ono sto nisam rekao, to je detinjasto ponasanje. Naravno da smo apsolutno u stanju da odgovorimo na kvalitet bilo kojeg kluba u ABA ligi ali nisam slep da ne vidim mobilizaciju u Partizanu da se "once in a lifetime" ekipom dobaci do Evrolige i odlicno se secam sta se izdesavalo u polufinalu prosle godine. Mi prakticno igramo sezonu u Evroligi sa tri visoka igraca u reketu i Kalinicem na ispomoci, naravno da nam treba ozbiljan igrac koji ce da zatvori tu rupu pre nego sto Bobi i Luka odu u rashod. Kupovina nekog novog Lipovija, e da se ne bi remetila atmosfera u ekipi, videli smo prosle godine kako se zavrsila, time cemo imati samo jos jednog igraca da pravi drustvo Tejicu, Kaplanovicu i Rebicu dok ovi preostali crkavaju na terenu.

 

Mislim da smo dovoljno dugo pravili roster gledajuci u komsijsko dvoriste i plaseci se od njih, pa nismo daleko dogurali (tacnije, dogurali smo do Zeleznika). Ja sam izneo svoj stav stiteci (tj. mislim da ga stitim) naseg igraca Mitrovica koji dosad ima odlicnu sezonu. Bobi je fenomenalan, cak i Cirbes napreduje polako ali sigurno, atmosfera je odlicna, rezultat je odlican... Zaista ne vidim razloga za strah od bilo cega, ponajmanje od komsijske mobilizacije™, osim ako se sami sebi ne useremo u zivot praveci gluposti, da li iz straha, ili nekog drugog razloga. Cim smo usli u top 16, napisao sam da nam treba jos jedan igrac s obzirom da nas ocekuje puno utakmica do kraja sezone, ali vrlo pazljivo sada treba odabrati tog igraca (pod uslovom da uopste traze igraca, a osim forumskih naklapanja nema potvrde da ga traze). Mislim da neko jako™ ime ima potencijal ili da nas dodatno unapredi i od nas napravi bas monstruoznu ekipu, ili da nas pokopa i urusi ono sto je dosad izgradjeno. Licno nisam spreman za tu vrstu rizika, barem ne bih bio da odlucujem o tome. Treba podrzati ove momke, puno su vec napravili, a mogu i vise jer ima tu jos rezervi, cak i medju visokim igracima, ovo sto smo videli u sezoni nije njihov maksimum. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Znas kako, kad bih hteo da te nazovem idiotom to bih i uradio. A imao bih i puno prava da to uradim jer ocigledno jos uvek nisi naucio da citas a guras se da pises po forumima.

 

Maтере ти?

 

U kojoj cemo igrati Evrokup jer osim nasih dubokoumnih navijaca niko drugi nema problem s tim da se pojacava tokom sezone za one shot u polufinalnoj seriji. Sreca sto u Zvezdi nisu bas toliki idioti.

 

Срећа па у Звезди нису толики идиоти ко дубокоумни навијачи који имају проблем с тим да се екипа појачава током сезоне.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...