Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

(te novce bi ionako sasvim moguće iskoristili za neko pojačanje koje držimo na nišanu i kojime bismo sjebali koncepciju tima).

 

odakle još uvek crpite toliko nepoverenje u radonjića ? napravio je odličnu ekipu koja, realno, melje. dobra pojačanja, dobar napredak igrača, odlična atmosfera.

ili mislite da bi čović sam doveo pojačanje nepitajući trenera ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

odakle još uvek crpite toliko nepoverenje u radonjića ? napravio je odličnu ekipu koja, realno, melje. dobra pojačanja, dobar napredak igrača, odlična atmosfera.

ili mislite da bi čović sam doveo pojačanje nepitajući trenera ?

 

To je Kralj, ne uzbudjuj se. On bi zakukao i kad bismo osvojili Evroligu jer bi nasao nesto da nije valjalo. Perfekcionista, pa to ti je.

Link to comment

Čuj ja bih zakukao... Pa ti si onomad upravo zbog Čovićevog vršljanja po petlu kukao za Šilbom više no Kostić za Lenkom Dunđerski.

 

Uostalom, ne uzbuđuje se Lezileb, normalno smo razgovarali.

Link to comment

A dobro, na stranu ubistvo, sta su ovi magarci radili u Stambolu i da li bas nema osnova za kaznu? Zasto je histerisao ovaj trener Galate (dok jos navodno nije znao za ubistvo)?

 

Ne znam, s ozbirom da je ovo privatan klub gde svaka kazna itekako pogadja pre svega vlasnika, ako je ovo uvod u neko buduce odricanje od degenerika (reakcijom koja bi isprovocirala njihov bojkot), onda pozdravljam. Ne postoji pesma koju krezubi i nepismeni degenerici mogu bolje da otpevaju.

Link to comment

Sveza salata. Na fb92 se loze da nam dolazi Marcus Slaughter.

 

Meni ovo zvuci jos nebuloznije nego inace al reko ajd da prenesem.

 

Pojma nemam kakav je tamosnji insajder al vidim da mu se masovno veruje. Ladno ne mogu da se setim kako se zvao cuveni ovdasnji kosarkaski insajder  :cry:

Edited by katamaran
Link to comment

Sveza salata. Na fb92 se loze da nam dolazi Marcus Slaughter.

 

Pojma nemam kakav je tamosnji insajder al vidim da mu se masovno veruje. Ladno ne mogu da se setim kako se zvao cuveni ovdasnji kosarkaski insajder  :cry:

 

amare :) video sam ga u areni. ne znam zasto nece da se vrati na forum :(

Link to comment

Sveza salata. Na fb92 se loze da nam dolazi Marcus Slaughter.

 

Meni ovo zvuci jos nebuloznije nego inace al reko ajd da prenesem.

 

Pojma nemam kakav je tamosnji insajder al vidim da mu se masovno veruje. Ladno ne mogu da se setim kako se zvao cuveni ovdasnji kosarkaski insajder  :cry:

 

Sta ce nam Sloter? On je odlican igrac, vrhunski defanzivac ali isuvise kosta za igraca koji nam nije bas idealan za ovakav roster. Vise je petica nego cetvorka, spolja nije nikakva pretnja, uglavnom daje iz pika ili ofanzivnog skoka. Ako bi bio na parketu u paru sa Bobijem ili Cirbesom igrali bismo nevidjeni hrkljush, svaka lopta bi isla unutra u reket i vise bismo unosili protvnika u kos nego sto bismo ga napadali.

 

On the bright side, bilo bi ekstra zanimljivo videti nas makar deset minuta s njim u odbrani. :lolol: Sloter je izuzetno brz za svoju visinu, ne libi se cak ni pleja da preuzme, ima odlicne lateralne kretnje, odlican je sa strane pomoci a o snazi i skocnosti ne treba ni govoriti. Kompletan defanzivac. On i Kalinic na pozicijama 3 i 4 bi bio tezak kuluk za protivnike da uopste vide obruc, a kad ga vide iza njih dvojice je Bobi sa svojih 221. Jos kad se na to dodaju Lazic i Jovic, Radonja bi konacno mogao da izvede na parket petorku svojih snova, onu koja moze da igra na nulu. :lolol:

Link to comment

Ukoliko bi se ovo ispostavilo kao tačno, to bi bio očigledan odgovor na Mačvan/Pavlović trgovinu u komšiluku, osiguranje domnacije u reketu i skoku. Imam utisak da u klubu nisu bili preterano zadovoljni derbijem.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...