Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Po meni je besmislena kazna i za Galatasaraj, o Zvezdi da ne pričamo. U hali nije bilo nekih većih incidenata. UEFA ima praksu da ne kažnjava za nešto što se desi van stadiona, što je po meni bolja varijanta jer ako dve grupe huligana hoće da se potuku one će se potući na nekoj livadi ko zna gde. Jedini je problem što se ovo desilo blizu hale, to jeste jedan od presedana da neko bude ubijen baš blizu hale.

Edited by theanswer
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vidim da je rok za zalbu 10 dana. Ako su nasi pametni da se ne zale uopste, jer realno nema vajde od toga, a i u tom roku ce proci tekma sa Kucom, pa je bolje da kaznu odradimo na tu manje bitnu tekmu, nego u Top16.

Link to comment

Po meni je besmislena kazna i za Galatasaraj, o Zvezdi da ne pričamo. U hali nije bilo nekih većih incidenata. UEFA ima praksu da ne kažnjava za nešto što se desi van stadiona, što je po meni bolja varijanta jer ako dve grupe huligana hoće da se potuku one će se potući na nekoj livadi ko zna gde. Jedini je problem što se ovo desilo blizu hale, to jeste jedan od presedana da neko bude ubijen baš blizu hale.

 

Za Galatu  ima itekako osnova za kaznu, za nas apsolutno ne. Ovo je najbesmislenija i najpokvarenija odluka ovog govneta od lige. 

 

Vidim da je rok za zalbu 10 dana. Ako su nasi pametni da se ne zale uopste, jer realno nema vajde od toga, a i u tom roku ce proci tekma sa Kucom, pa je bolje da kaznu odradimo na tu manje bitnu tekmu, nego u Top16.

 

:isuse:

Zasto da se ne zalimo kad smo bez razloga kaznjeni!? Verovatno da od te zalbe nema nista, ali treba do kraja iskoristiti sva moguca pravna sredstva. 

Link to comment

for the incidents generated by its fans and the failure to adopt measures to avoid disturbances

 

Ови нису нормални матере ми моје миле

Link to comment

Tih 50.000 ce vise zaboleti od utakmice bez publike (srecom da smo prosli). Jebali su nam mater. I dalje ne verujem.

 

Neverovatno. Sto vise razmisljam o ovome deluje mi sve ludje i ludje. Ovakva kazna bi jedino imala smisla ukoliko je cilj Evrolige da se potpuno ukinu sva gostovanja i da se svaki navijac drzi svoje hale. 

Link to comment

Meni je glavni utisak sa sinoćne utakmice kriterijum suđenja. Ono i EL su dva različita sporta. Dovoljan je podatak da Zvezda u EL mislim da nije imala nikada igrača u foul trouble u 8 kola, a sinoć i Lazić i Luka na početku 4/4. Svirano je kao na železničkoj stanici (da parafraziram Slavka Cvitkovića).

 

Pri čemu, da se razumemo, Zvezda je imala tanušan vetar u leđa sinoć, tako da se ne radi o rantu u tom smeru, već prosto posmatranje ovakve košarke boli. Zanimljiviji je i rukomet.

 

U ABA ligi ima oko 10 EL sudija. A kriterijum se razlikuje, to stoji. Jednostavno igra nije ista, tamo su igrači snažniji, spremniji, lakše izdrže duel, igra se bolje odbrana. A zvezda... da je sinoć igrala odbranu kao u Valensiji, ne bi došla u problem faulovima.

Link to comment

Možda je kazna za neki minuli rad na domaćem terenu, gađanje sudija i protivničkih igrača kod tunela, itd.? Inače ne znam čemu obrazloženje od 35 strana.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...