Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

grozan defanzivni skok, i nije mi jasno zašto je radonjara pustio onu indijanštinu kad smo poveli. srećom pa je ove prestalo da sere.

 

I kada bi se pogledala statistika ona bi rekla da je Zvezda pod svojim košem imala 25 od 32 skoka ukupno. Upada u oči da smo "loše skakali", jer su nam skinuli njihovi niži igrači nekoliko lopti nakon lošeg građenja kada je bilo egal. U ostalim segmentima defanzivni skok je radio odlično. Pod njihovim košem smo ih tukli u skoku 18-17.

 

Loša odbrana u p&p i Zirbesa i Bobija uz pogubljenost u napadu su mogli da nas koštaju pobede. Season low u asistencijama - 13. Malo smo se probudili u odbrani pred kraj treće i uz pomoć one trojke Jenkinsa rešili meč.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja stvarno ne vidim nacin na koji cemo mi izgubiti vise meceva nego Buducnost u ABA. Naravno da je svaka pobeda vazna, ali tempo i naboj koje ovi igraci imaju mora negde da se izduva, a za to su ovakve utakmice vise nego pogodne. Da Metalac nije imao ovako lud sut, mi bi i pored lose igre vodiil veci deo meca sa 20tak razlike. Uostalom poveli smo 11 razlike pa je onda krenuo taj ludacki sut...

 

Pride Buducnost je ostla bez Rejnoldsa ako sam dobro shvatio...

Nije, demantovano je to, a mi imamo brejk protiv Cedevite i +14 protiv njih, tako da ni ja ne vidim da možemo da ispustimo tu prednost, Budućnost tek treba da odigra dvije utakmice sa Partizanom i Cedevitom. 

Link to comment

Ne biramo protivnike. Idemo redom, pa ko dodje  :fantom:

 

Priseti se kraja prosle sezone, birali ste itekako :D

 

 

Al ajd da prestane ovde, da ne ode u smeru koji ne zelimo :)

Link to comment

Ovaj Majstorovic je vrlo zanimljiv igrac. 

 

Jovic jedva minut odigrao posle povrede i vec se baca u reklame da spasi loptu.

 

Био код нас у млађим категоријама.Када је завршио са јуниорима знам да је ишао на неку пробу у шпанију,па је се ваљда нешто после шуњао по Немачкој али немој да ме држиш за реч.Гледао сам га на финалу јуниорксе еуролиге пре пар година (кад је он био јуниор) одличан је играч.

Edited by Блок_64
Link to comment

Priseti se kraja prosle sezone, birali ste itekako :D

 

 

Al ajd da prestane ovde, da ne ode u smeru koji ne zelimo :)

 

Изабрали цибону,а и вама смо дали цедевиту.Нас нагузили,вас убили у задњој секунунди.

Link to comment

?

 

Pravo da ti kazem nisam siguran kako je bilo, vise se salim.

 

Da li je bilo poslednje ili pretposlednje kolo, vi ste gostovali nekom u Zagrebu i bilo je da pobedom izbegavate nas u polufinalu... pa ste i pobedili. Ili nesto tako :)

 

edit: eto, blok se seca :D

Edited by Timmy
Link to comment

98. smo vas odrali u plejofu pa onda pobedili sami sebe. 

 

tako da, samo sebe treba da se pazimo. 

 

Mi smo te sezone bili prvi, isli na FMP u 1/2 i ispali u cuvenoj trecoj utakmici koja se igrala dva dana. Zvezda je bila treca, izbacila Buducnost, a u finalu dobila Covica.

Link to comment

Pravo da ti kazem nisam siguran kako je bilo, vise se salim.

 

Da li je bilo poslednje ili pretposlednje kolo, vi ste gostovali nekom u Zagrebu i bilo je da pobedom izbegavate nas u polufinalu... pa ste i pobedili. Ili nesto tako :)

 

edit: eto, blok se seca :D

 

Mi smo bili prvi sto smo bili prvi, imali smo tri pobede vise od Cedevite koja je bila druga. S druge strane, da li treba da ti kazem ko je bio na jednu pobedu od cetvrtog i jednu pobedu od drugog mesta. :wicked:

Link to comment

Mi smo te sezone bili prvi, isli na FMP u 1/2 i ispali u cuvenoj trecoj utakmici koja se igrala dva dana. Zvezda je bila treca, izbacila Buducnost, a u finalu dobila Covica.

 

Pa... To sam i napisao. 

Link to comment

Ja stvarno ne vidim nacin na koji cemo mi izgubiti vise meceva nego Buducnost u ABA. Naravno da je svaka pobeda vazna, ali tempo i naboj koje ovi igraci imaju mora negde da se izduva, a za to su ovakve utakmice vise nego pogodne. Da Metalac nije imao ovako lud sut, mi bi i pored lose igre vodiil veci deo meca sa 20tak razlike. Uostalom poveli smo 11 razlike pa je onda krenuo taj ludacki sut...

 

Pride Buducnost je ostla bez Rejnoldsa ako sam dobro shvatio...

 

Sto ja ne volim ova bahata pisanja s visine.

 

Metalcu svaka cast, momci su posteno odigrali utakmicu i debelo nam oznojili dupe. Nisu oni imali nikakav lud sut nego smo mi jeli govna u odbrani pa smo pustali njihovim centrima otvorene suteve a oni nas zatrpali. Jednu jedinu trojku su dali preko ruke (Todorovic njegova cetvrta), sve ostale su bile na izvol'te. To sto mi mislimo da ce nam neko skidati gace cim se pojavimo je druga stvar.

 

I ne, ne bismo vodili 20 razlike ni u jednom momentu cak i da Metalac nije ubacivao trojke, jednostavno smo bili isuvise losi za tako nesto.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...