Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Razlika između ove Zvezde i one od prošle sezone je ovaj tip utakmice kada imaju igrača spolja koji će da preuzme odgovornost a zapravo može da pogodi 3 trojke

Link to comment

Grozno smo odigrali ovo, vidi se da se slavilo debelo posle Valensije. Izvukosmo nekako na foru "a kada se Marku(su) dosadilo". Ne pamtim kada je poslednji put Luka ovako lose odigrao, bukvalno nista nije uspevao da uradi a samo jos Otasevic mu nije skidao lopte iz reketa.

 

Metalac, kao sto rekoh, klasicna KSL ekipa. Zive od suteva, od suteva i umiru. Nekog od favorita ce da upropaste u Valjevu.

Link to comment

Toliko smo bili ispraznjeni i nezaintresovani za kosarku da je to bas bolo oci od samog starta. Sem Bobija koji je hteo da se rastrci, ostali su bili u fazonu da su ih probudili rano ujutru posle dobre zurke. Cak i poslovicno nervozni Radonja je bio u fazonu blagog sirenja ruku sa malo buljenja ociju, svestan da cemo uz koji minut ozbiljne kosarke dobiti ovo. 

 

Metalac je bio silno motivisan i igrali su odlicno u skladu sa svojim mogucnostima. 10/16 za tri u jednom trenutku meca je odlicno i da su trojke pogadjali samo bekovi, a zapravo nisu. Kako god, jasno je bilo da prosto ne mogu da pogadjaju toliko spolja do kraja i samo se cekalo da stane sut. Zvezda je malo digla odbranu, oni se malo umorili i ono sto su pogadjali prestalo je da ulazi. Markusa smorilo da izgubimo i eto lagane rutinske pobede :)

 

Kao sto sam napisao, nema sta da se zameri ni da smo izgubili. Ovaj mec je potpuno nebitan i vazno je bilo samo odigrati ga. Koga boli uvo sto je Bakic imao gomilu ofanzivnih skokova? Prosto, momcima je potreban luft i dali su sebi oduska a na kraju opet rutinski pobedili... 

 

Ova Zvezda je nesto sasvim drugacije od kad ja pratim kosarku... uzivancija cak i kad nismo dobri :)

Link to comment

Ja stvarno ne vidim nacin na koji cemo mi izgubiti vise meceva nego Buducnost u ABA. Naravno da je svaka pobeda vazna, ali tempo i naboj koje ovi igraci imaju mora negde da se izduva, a za to su ovakve utakmice vise nego pogodne. Da Metalac nije imao ovako lud sut, mi bi i pored lose igre vodiil veci deo meca sa 20tak razlike. Uostalom poveli smo 11 razlike pa je onda krenuo taj ludacki sut...

 

Pride Buducnost je ostla bez Rejnoldsa ako sam dobro shvatio...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...