Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ovaj Majstorovic je vrlo zanimljiv igrac. 

 

Jovic jedva minut odigrao posle povrede i vec se baca u reklame da spasi loptu.

Edited by katamaran
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ala prangijaju, ko Litvanci 

 

Kako da ne prangijaju kada ni jedan p&p nismo uspeli da odbranimo bez udvajanja igrača sa loptom. Sva mane Zirbesa su prikazane na ovom meču, baš kao i Bobijeve. Neophodno je da agresivnije igraju na igrača sa loptom i da izbegnu igru dva na dva što je više moguće. Nisu sposobni da ni ovakav meč dobiju bez Bobanovih dugih minuta.

Link to comment

Mnogo smo primili koseva, gotovo cela ekipa spava na parketu. Metalac klasicna KLS ekipa, svi prangijaju pa ako ih usere sut.

 

A mi im to omogućavamo. Mogli su još i više da vode da ne šutiraju bacanja ispod proseka.

 

edit. Bez Bobana šutiramo 9/25 iz igre.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

A mi im to omogućavamo. Mogli su još i više da vode da ne šutiraju bacanja ispod proseka.

 

A mi bi vodili 15 razlike da smo dali pola promasenih zicera i da nam ne ispada lopta iz ruku. A i baba, tramvaj, tockovi, ovo, ono,...

 

Valjda ce Radonjic krvi da im se napije na poluvremenu pa da gledamo malo kosarku, ovo ispucavanje i ladovina u odbrani je negledljivo. Cirbes i Kalinic uopste nisu u Valjevu, izgleda je neko zaboravio da ih probudi kad se kretalo.

Link to comment

Valjda ce Radonjic krvi da im se napije na poluvremenu pa da gledamo malo kosarku, ovo ispucavanje i ladovina u odbrani je negledljivo. Cirbes i Kalinic uopste nisu u Valjevu, izgleda je neko zaboravio da ih probudi kad se kretalo.

 

I Jaka drema, možda čak i više od Kalinića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...