Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

to stvaranje klime™kojom se vrsi pritisak™ na tim, takoreci bocni udari, je vujosevicev diskurs. paradoksalno. ili mozda ne.

 

Cenis? A sudjenje protiv Valensije, kakvo bese? Vidim da je danas i Belosevic pao na ispitu postenja i karaktera, a bogme i Telekom.

 

mislim da precenjujete uticaj kojekakvih portala i foruma. nije to javnost ni blizu. a stvarno sumnjam da to može da stvori nenormalan pritisak. moguće da vi imate neke informacije iz samog KKCZ koje govore suprotno, ali nije realno da kojekakvi forumu izvrše pritisak na jedan ozbiljan tim

 

Komentarisao sam Kalinicevu izjavu. Mozemo mi da potcenjujemo ili precenjujemo koliko god hocemo, bitno je kako igraci reaguju, a neki od njih itekako vise po raznim drustvenim mrezama. Ono sto se zapravo precenjuje je imunost kosarkasa, trenera, sudija na razne medijske napise, stvari su se tu mnogo promenile u poslednjih nekoliko godina.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Komentarisao sam Kalinicevu izjavu. Mozemo mi da potcenjujemo ili precenjujemo koliko god hocemo, bitno je kako igraci reaguju, a neki od njih itekako vise po raznim drustvenim mrezama. Ono sto se zapravo precenjuje je imunost kosarkasa, trenera, sudija na razne medijske napise, stvari su se tu mnogo promenile u poslednjih nekoliko godina.

 

To je samo njihov problem ako je tako. Kao kad bih ja sad loše radio posao za koji sam plaćen, zbog toga što je klima u društvu usrana. Imaju trenera i klupskog psihologa koji treba da hendluju te stvari.

Link to comment

ko je upirao prstom? biće da si pomešao nešto

и међу нама се овај успех полако релативизује. Не тако нападно већ стидљиво. Подиже се ниво на топ8 па људи нису задовољни овом екипом и траже мане које ће да се покажу на том нивоу, траже онда и појачање на 4

Мени је уопште смешно кад видим да се износе нека очекивања за следећу фазу. Већина људи који учествују по форумима су млађа генерација, оних који добро памте генерацију Трифе Шонета и Саше има а они који памте Моку Капоњу и Дуција су реткост.....Ми сад треба да видимо како то изгледа и која је промена у односу на прву фазу. Ми ћемо имати први пут серију жестоких утакмица, дакле Макаби Барса ПАО Реал један за другим + ће те екипе играти озбиљније и чвршће него што играју у првој фази. А нико о томе не размишља, већ дај да видмо колика је шанса да нађемо једног спонзора па да онда Радоња на емоцију навата Дубљевића да дође код нас и да прођемо у 8. Онда кад нас Барса рутински навије 19 разлике настаће хистерија.

Ako ti ne vidis problem u ovom konstantom kritikovanju navijaca, forumasa, koga li vec, onda super. Mene smara. Te jedni podizu ovekivanja na visok nivo, drugi traze mane, treci misle o sponzorima... Jbt pa o cemu sme ovde da se polemise?

Link to comment

Шта ти мислиш, под условом да нађемо спонзора додатног, јер би тео Дубљевић да дође код нас за топ16? Циган је а и воли се сРадоњом, а и Газда Човин породинчни концепт...?

Link to comment

Шта ти мислиш, под условом да нађемо спонзора додатног, јер би тео Дубљевић да дође код нас за топ16? Циган је а и воли се сРадоњом, а и Газда Човин породинчни концепт...?

А уме да убоде и тројку.Ја сам за. :naughty:

Link to comment

Шта ти мислиш, под условом да нађемо спонзора додатног, јер би тео Дубљевић да дође код нас за топ16? Циган је а и воли се сРадоњом, а и Газда Човин породинчни концепт...?

A je l mozes bez izvlacenja stvari iz konteksta zarad nekog jeftinog poentiranja? Ili da citas postove drugih do kraja a ne na preskoke ...ako si zaista ono iznad tako razumeo. Edited by ducca
Link to comment

Лепо сма написао шта примећујем по интернету. Ти си онда кренуо у rant како неко овде по форуму упире прстом и спречава дискусију. Не знам шта да ти кажем. Одо да кунтам.

Link to comment

Komentarisao sam Kalinicevu izjavu. Mozemo mi da potcenjujemo ili precenjujemo koliko god hocemo, bitno je kako igraci reaguju, a neki od njih itekako vise po raznim drustvenim mrezama. Ono sto se zapravo precenjuje je imunost kosarkasa, trenera, sudija na razne medijske napise, stvari su se tu mnogo promenile u poslednjih nekoliko godina.

 

Ovo mi je promaklo. Šta je rekao?

Link to comment

+1 ako moze link ka tome

 

nego komentarisalo se vezano za posetu, pa je cak bilo postova u kojima se forumasi "plase" kako ce vec protiv kuce ili slabijih protivnika u top 16 biti mala poseta

ovo su podaci sa wikipedie za ovu sezonu, top 10:

1 Regular Season 4 Crvena Zvezda Olympiacos 18,732

2 Regular Season 1 Crvena Zvezda Galatasaray 16,834

3 Regular Season 3 Crvena Zvezda Valencia 15,820

4 Regular Season 3 Panathinaikos Fenerbahçe Ülker 14,500

5 Regular Season 6 Žalgiris Real Madrid 14,456

6 Regular Season 7 Crvena Zvezda Neptūnas 12,547

 

dakle 12 500 gledalaca, sa kojima mi nismo zadovoljni je 6ta na listi

 

a ovo je prosecna poseta:

1 Crvena Zvezda 4 15,983

2 Panathinaikos 4 11,200

nisam nasao podatak, ali onako na prvi pogled, prosek svih ekipa je 7000, 8000

 

 

sto se tice plasmana u top16 i borbe za top8, imam utisak kao da promice cinjenica nacin na koji je ostvaren ovaj plasman dalje. zvezda je prilicno dominantno izgledala u dosadasnjem delu sezonu, plasman je ostvaren vec u 8 kolu, imamo 5 pobeda, dve utakmice su izgubljene bukvalno na jednu loptu, niko nas nije nadigrao u takmicarskoj utakmici ove sezone.

stvarno ne vidim nijedan razlog da se ne razmislja o prolazu dalje po svemu do sad prikazanom

Edited by pbg12345
Link to comment

To sto pricas sve stoji, ali proci kroz ovakav top16 je mnogo teze nego je to bilo ranije.

Partizan je do top8 stizao po pravilu na guzove, u grupi od 4 uvek bude jedan autsajder i jedan favorit kojem ukradu pobedu i mesto. Ovako u grupi od 8 treba da racunas da ces upasti u igru sa nekom Barsom, Fenerom, Realom, CSKA, Oly. To su sve zmaj ekipe, bude ih i po 3 u grupi i onda se top16 faza svodi na to da se 5 slabije rangiranih ekipa bije za jedno mesto. Nije nemoguce, ali jako tesko, tamo se svaki kiks skupo placa.

Link to comment

Ajmo na ljepše teme, lijepa atmosfera u Valjevu, povratak Jovića, malo odmora za glavne igrače, doziranje minutaže za Tejića, prilika za Cirbesa da zasija... Uživajmo u utakmici. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...