Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako nismo imali boljeg od Markusa? A Moka?

Što se tiče top 16 i nastavka sezone, ne nadam se pojačanjima, već da se smogne snaga da se sačuva ekipa.

 

Mi kad bismo doveli jos jedno pojacanje digla bi se revolucija u Srbiji, s obzirom na to kakav glas nas bije. Na zalost, poceli su i igraci da reaguju na sistematsko nipodostavanje njihovih rezultata pricom o nikad jacem timu koji treba da se proseta do F4 Evrolige. Sinoc je Kalinic na aerodromu dao jednu prilicno cudnu i cinicnu izjavu vezanu za to kako se tretira ovaj njihov rezultat u srpskoj javnosti. Mali je prostor za provlacenje izmedju histerije Vujosevica i njegovih miniona s jedne i naprdnjackih ambicija vezanih za klub s druge strane, ne znam kako ce Radonjic uspeti da rastereti ekipu od toga.

 

Ne secam se kada je poslednji put uspeh neke ekipe u Srbiji proizvodio ovoliko zluradosti, zlobe, patnje, pakosti, zavisti, besa i mrznje, pocev od obicnih ljudi, preko samozvanih novinara degenerika, pa sve do kosarkaskih trenera i nabedjenih kosarkaskih velicina. Tuzna slika Srbije.

Edited by harper
Link to comment

Uopste nemam taku sliku. U mom okruzenju je dosta navijaca suprotnog kluba i svi do jednog smatraju ovo uspehom, kao i to da Zvezda igra lepu kosarku, da je sastavljena od dobrih momaka i sl.

 

Ne znam odakle ti takav zakljucak.

Link to comment

Uopste nemam taku sliku. U mom okruzenju je dosta navijaca suprotnog kluba i svi do jednog smatraju ovo uspehom, kao i to da Zvezda igra lepu kosarku, da je sastavljena od dobrih momaka i sl.

 

Ne znam odakle ti takav zakljucak.

 

To nije dokaz ni za sta osim da se kreces u zdravom okruzenju, za razliku od vecine drugih ljudi u Srbiji.

Link to comment

Тими и међу нама се овај успех полако релативизује. Не тако нападно већ стидљиво. Подиже се ниво на топ8 па људи нису задовољни овом екипом и траже мане које ће да се покажу на том нивоу, траже онда и појачање на 4, па онда имаш Звездаша који у најгледанијој кошаркашкој емисији акценат ставља на то да су неки прљави тајновити људи (не Човић, он није тајновит) заслужни за све ово и сличне ствари. И пошто то онда постају теме на дневном нивоу и људи су свему томе изложени, примети се како се провлаче ти неки тонови сумње и незадовољности.

Edited by EmptyClip
Link to comment

Тими и међу нама се овај успех полако релативизује. Не тако нападно већ стидљиво. Подиже се ниво на топ8 па људи нису задовољни овом екипом и траже мане које ће да се покажу на том нивоу, траже онда и појачање на 4, па онда имаш Звездаша који у најгледанијој кошаркашкој емисији акценат ставља на то да су неки прљави тајновити људи (не Човић, он није тајновит) заслужни за све ово и сличне ствари. И пошто то онда постају теме на дневном нивоу и људи су свему томе изложени, примети се како се провлаче ти неки тонови сумње и незадовољности.

 

E, taj ti je zvezdas taman koliko i Misa Tumbas. Zvezdas je onoliko koliko ima koristi od kluba.

 

Naravno, ako mislis na Wannabe Bogdanovog Tvorca Jakovljevica.

Link to comment

Звездаш је, то не може да се порекне. Код њега је проблем што је шљам па због своје сујете и преко Звезде гази.

Очигледно је да се са Човићем покидо, и немам проблем ако ће да иде около и олајава Човића. Немам проблем јер ме не интересује. Ал ако ће то преко Звезде да ради, онда нек се нафафа ђоке.

Link to comment

Ni meni se ne dopada sto se potcenjuje ovaj uspeh, podseca me na neke ranije epizode kada je istovetan uspeh komsijskog tima potcenjivan i relazivizovan. Uopste nije lako u EL konkurenciji otici korak dalje. Imate odlican tim koji bi trebalo da se bori za ulazak u 8, ali zajebano je ovo takmicenje i uopste ne treba smatrati neuspehom ukoliko se zaustavite u narednoj fazi. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...