Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ta sezonska karta mi je najpametniji potez ever!!

 

To je jedna od kljucnih razlika vas i nas. Mene moja sezonska uvek podseca koji olos vodi KKP i kako se odnose prema vlasnicima sezonskih.

Link to comment

Zna li neko, dobijaju li se kakvi novci od Evrolige za plasman u TOP16?

ne, ali ako osvojimo el dobicemo dovoljno da platimo jednu mesecnu platu za bobana, otprilike

 

ne verujem da pobednik dobija 250 hiljada

Edited by Joe D
Link to comment

Keramika Kanjiža novi sponzor...

 

Koji su red veličina ta sponzorstva uopšte, ima li neko predstavu?

A secam se raspredanja nakon one Karijeve izjave kad je i ovde bilo misljenja Top 16 se ne mora, bitno je uzeti titulu. Ovaj top 16 ce ne samo pomoci igracima da rastu i da se po zavrsetku istog bolji i jaci upuste u jurnjavu za trofejima i novom EL, nego i pomoci finansijsku kakvu takvu konsolidaciju kluba makar u nekom doglednom periodu. A verujem i da ce uleteti jos neki sponzor ili se mozda aktivirati bonusi iz postojecih ugovora zbog dodatnog broja zagarantovanih evroligaskih utakmica. Plus naravno kesh od 7 domacih meceva.

 

Mada se malo pribojavam odziva publike u narednih 8 meceva u Areni. Ljudima lako opadne naboj, a ni finansijski izdatak karata plus za mnoge dolaska iz unutrasnjosti nije zanemarljiv (posebno januar/februar period kad se tradicionalno svi istrose za praznike pa kukaju 2 meseca). Vec protiv Neptunasa u veoma bitnom mecu bilo par hiljada praznih mesta, sa Kucom ce biti nazalost jos praznije iako su momci zasluzili da se ponovo napuni hala i da im se oda priznanje za sve sto su postigli. U top 16 ce 2-3 jaca protivnika napuniti Arenu ali ce opet pasti interesovanje kad budu dolazili npr Armani, Zalgiris ili neka treca ekipa koja nije sam krem evrobasketa.

 

I da dodam se slazem sa Nikodijem da treba razmisliti o jos jednom visokom igracu, pre svega zbog broja utakmica koje slede, umora i rizika od povreda. Znam da je lova upitna i da su male sanse ali to je eto jedina stvar koju bih eventualno usrafio u ovu masinu. Znam da se tim koji dobija ne menja ali promena je uvek osnov napretka pa u nasem slucaju ova relativno mala mislim moze doneti ipak vise koristi nego stete. No pre toga gurnuti ozbiljne minute Tejicu u naredne 2 utakmice, plus ABA, ne bi li se videlo moze li se uopste na njega ozbiljnije racunati, a verujem da moze i da u tom slucaju prica iznad ne bi morala da se aktivira.

Link to comment

Pa nama ce protivnici u top 16 uglavnom i biti real, barsa, makabi... Sam si rekao da finansije nisu mala stvar za nas standard tako da ce ljudi kombinovati. Al ja sam siguran da ce uvek biti bar 15tak hiljada ljudi a cesto i vise...

 

Ja ne bih osvezavao roster jer to moze da utice na hemiju tima koja je mozda i najbolja u evropi i iu koje se crpi ova energija. Lova je takodje vrlo upitna jer svi vise vole da se slikaju nego da daju pare. Imamo sta nam treba i ne treba se rasipati...

Link to comment

Pa nama ce protivnici u top 16 uglavnom i biti real, barsa, makabi... Sam si rekao da finansije nisu mala stvar za nas standard tako da ce ljudi kombinovati. Al ja sam siguran da ce uvek biti bar 15tak hiljada ljudi a cesto i vise...

 

Ja ne bih osvezavao roster jer to moze da utice na hemiju tima koja je mozda i najbolja u evropi i iu koje se crpi ova energija. Lova je takodje vrlo upitna jer svi vise vole da se slikaju nego da daju pare. Imamo sta nam treba i ne treba se rasipati...

 

+1

 

To je što je. Ovako jako, do samog kraja!

Link to comment

Pa nama ce protivnici u top 16 uglavnom i biti real, barsa, makabi... Sam si rekao da finansije nisu mala stvar za nas standard tako da ce ljudi kombinovati. Al ja sam siguran da ce uvek biti bar 15tak hiljada ljudi a cesto i vise...

 

Ja ne bih osvezavao roster jer to moze da utice na hemiju tima koja je mozda i najbolja u evropi i iu koje se crpi ova energija. Lova je takodje vrlo upitna jer svi vise vole da se slikaju nego da daju pare. Imamo sta nam treba i ne treba se rasipati...

 

Ne verujem ni ja da cemo dovoditi igraca osim ukoliko nas bas ne usere neki jeftin a dobar na cetvorci. U minusu smo s parama i dobro ce nam doci bilo kakav dodatni sponzor da smanjimo taj minus. Usput je Markus bio najsrecniji sinoc jer mu je svaka od pet trojki koje je ubacio donela po 10.000 evra bonusa. :lolol:

Link to comment

Ja pratim košarku od vremena Ranka Žeravice, kad su igrali Karadžić, Radović, Žižić, Janković, Bogosavljev, Ivo Petović i drugi. Nismo imali bolju sezonu nikada, realno, a i nikada nismo bolje ni izgledali. Nikada nismo imali boljeg pleja. Jedva nekoliko centara Bobijeve klase - Žižić, Ekezie, dalje ne mogu da se setim. Ovo smo zaista zaslužili, svi mi nesrećnici koji smo navijali za KKCZ sve ove godine.

 

Bezgranično sam srećan.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...