Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Samo jedno: pored neverovatnog basketa koji igramo, posebna je draž što su ti igrači sa ljudske strane sve car do cara. Biće mi neopisivo žao kada ode bilo koji od njih, apsolutno bilo koji. Ovo je barem po "hemiji" i psihologiji i pristupu igrača skoro pa savršen tim.

 

Inače da kažem ikaru da je sisa što se vratio.

 

Šalim se :D

Link to comment

A mene zanima da li cemo sada dovesti pojacanje na 4/5. Ok, prva asocijacija na to je da nam pojacanje ne treba, da igramo dobro, tim koji dobija ne menja se, pokvarila bi se hemija i slicno. Medjutim, smrznem se kad pomislim koliko nas utakmica ceka do kraja sezone - 14 utakmica top 16, 16 utakmica regularnog dela ABA + plej of od nekih 8-10 utakmica, zatim domaca liga sa plej ofom, a tu ce se udenuti i Radivoj Korac sa svoje tri utakmice. Preko 60 tekmi u narednih 6 meseci, toliko nece odigrati niko u Evropi sem nas. Raspasce se Bobi i Luka, strah me. Cirbes je malo igrao, Tejic simbolicno, ocekivano je da ce njihova minutaza porasti u narednom periodu, ali svejedno imam utisak da bi ipak trebalo razmisliti o jos jednom igracu s obzirom na NBA ritam koji nas ocekuje, a nikako ne zelim da vidim neku tesku povredu usled preopterecenja.

Link to comment

Samo jedno: pored neverovatnog basketa koji igramo, posebna je draž što su ti igrači sa ljudske strane sve car do cara. Biće mi neopisivo žao kada ode bilo koji od njih, apsolutno bilo koji. Ovo je barem po "hemiji" i psihologiji i pristupu igrača skoro pa savršen tim.

 

Inače da kažem ikaru da je sisa što se vratio.

 

Šalim se :D

Igraci jesu carevi, ali hemija ce se videti kad krenu i neki porazi. Lako je sad da sve funkcionise :)

Link to comment

kakva qrac misterija, decko je glup ko top.

nikad bolje nismo igrali, a vi raspravljate o tadiji jebenom dragicevicu.

 

     Molim lepo, to je bilo 3 sata pre meča. 

 

     Momci fino odigrali sinoć, nego onaj Šljivančanin, Vesin mali, imao dečko ruku ko pamuk a sad ga nigde nema.

Link to comment

@nikodije, nisam siguran kako se igra domaca liga, mislim da ce biti dosta skraćena u odnosu na prethodne godine.

 

Al to ne menja cinjenicu da vam predstoji milion meceva.

Link to comment

Па у праву је Тими.

 

 

Штостиче појачања...

Cirbes je malo igrao, Tejic simbolicno

Ово се прилагоди и ето, не треба никог доводити.

Link to comment

@nikodije, nisam siguran kako se igra domaca liga, mislim da ce biti dosta skraćena u odnosu na prethodne godine.

 

Al to ne menja cinjenicu da vam predstoji milion meceva.

 

Odakle ti to? Daj bobe da je tako, taj besmisao svakako treba skratiti.

Link to comment

Hoces da kazes da cete celu sezonu igrati na ovom nivou, sa jednim porazom mesecno?

 

I ja optimista :o

Necu da kazem, plasirali smo se u 16 i tu cemo imati po neki poraz vise. sto se aba lige tice, tu smo ionako igrali svoju losiju kosarku, i forma nema veze sa brojem pobeda koliko dramatican gap u kvalitetu u odnosu na ostatak lige. Ako tu doguramo do 3 poraza, bicu veoma iznenadjen. I ja optimista nisam bio nikad, ali ovaj zvezdin tim je next level shit i to ne moze da se ne primeti.

 

i da, jebo domacu ligu. 

Edited by Joe D
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...