Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

stvarno jbt, je li ovo najbolja naša igra ikad? mislim, da ne idemo do moke i praje... ja pamtim od plej ofa 1994. nikad nismo igrali dobro u kontinuitetu. uvek je neššto škripalo i štucalo. rekao bih da je ovo vrhunac. 

 

neverovatno šta se dešava. zvezda igra odlično. napokon ito da vidim. :)

 

mnogo sam radostan!

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

stvarno jbt, je li ovo najbolja naša igra ikad? mislim, da ne idemo do moke i praje... ja pamtim od plej ofa 1994. nikad nismo igrali dobro u kontinuitetu. uvek je neššto škripalo i štucalo. rekao bih da je ovo vrhunac. 

 

neverovatno šta se dešava. zvezda igra odlično. napokon ito da vidim. :)

 

mnogo sam radostan!

 

Bilo je sjajnih utakmica, ali u kontinuitetu ovako jebačku košarku nikad nismo igrali.

 

Mora se odati priznanje Radonjiću. Minimalan broj gluposti pravimo i imam utisak da ih pravimo sve manje (npr. nadam se da će Lazić sledeći put podići glavu sa parketa i videti kontru 2 na 0 u sličnoj situaciji). I maksimizirao je Bobija, kao što niko pre njega nije uspeo. Svi smo bili skeptični kad je potpisao - loša kolena, spor, moraćemo da igramo zonu, bla bla...a ono Bobi apsolutno dominantan na EL nivou, da je došlo dotle da španski reporter svakog sagovornika pita o Bobiju. :)

Link to comment

svratio samo da kazem da igramo do jaja i da cemo jebati sve i u drugoj rundi. posle sta bude.

 

bobi bog, kalina bog, radonja alah.

ikare care, jako mi je drago sto si napisao nesto, ti i Ivo Petovic ste stari veterani foruma, i odlicni poznavaoci kosarke.

Link to comment

kljucni element je dubina prez presedana u nasoj kosarci i cinjenica da imamo puno igraca koji mogu da brane 3 pozicije. plus sto je mitrovic odlucan dodavac za svoju poziciju, to nam daje resenja u pozicionom napadu koja dosad nismo imali - veceras je to prelomilo utakmicu, uz odluku da izvuce vilijamsa koji ne bio uzasan, i pored 5 trojki.

ubr, vilijams je fizicki mnogo pao i to vidim kao jedini ozbiljan problem u ovom trenutku.

Link to comment

ikare care, jako mi je drago sto si napisao nesto, ti i Ivo Petovic ste stari veterani foruma, i odlicni poznavaoci kosarke.

 

-1

Link to comment

Bilo je sjajnih utakmica, ali u kontinuitetu ovako jebačku košarku nikad nismo igrali.

 

Mora se odati priznanje Radonjiću. Minimalan broj gluposti pravimo i imam utisak da ih pravimo sve manje (npr. nadam se da će Lazić sledeći put podići glavu sa parketa i videti kontru 2 na 0 u sličnoj situaciji). I maksimizirao je Bobija, kao što niko pre njega nije uspeo. Svi smo bili skeptični kad je potpisao - loša kolena, spor, moraćemo da igramo zonu, bla bla...a ono Bobi apsolutno dominantan na EL nivou, da je došlo dotle da španski reporter svakog sagovornika pita o Bobiju. :)

 

Možda smo nekada igrali nešto lepše i lepršavije za oko, ali nikada nismo imali takvu čvrstinu.

 

Sada dolazimo do situacije da možemo da imamo i par žutih minuta u napadu, a da nas to neće koštati meča.

Link to comment

pusti sad intimizaciju, ofirao si se.

 

nadrkaniji nego ikad, znaci trenirao si dok si bio u odsustvu. :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...