Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nešto bih radije kombinaciju Makabi/Pao nego Fener/Efes. Zbog trenera. I toga što su Turci. 

 

A ako može da izbjegnemo igranje sa Olijem ponovo, da ne bude ponovo "svadbarsko-svečarska" atmosfera. 

Edited by James Marshall
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rutinski  :D

Cini mi se da nam je sad najbolje da budemo treci.

 

Ako budemo drugi, smesi se grupa - Real/Makabi/Barselona/Panatinaikos/Uniks/Galatasaraj/Alba.

A treci - Olimpijakos/Fenerbahce/CSKA/Efes/Zalgiris(Niznji)/Unikaha/Armani.

Sunce ti jebem kakve grupe!

 

Ma briga nas, ko god da dodje uzivacemo i biti konkurentni.

Link to comment

Nešto bih radije kombinaciju Makabi/Pao nego Fener/Efes. Zbog trenera.

 

A ako može da izbjegnemo igranje sa Olijem ponovo, da ne bude ponovo "svadbarsko-svečarska" atmosfera. 

 

+1

 

Mada, jebo kalkulacije, idemo da igramo.

Link to comment

Nego, meni se cini da je Jovic ovde cist visak. I ovako je guzva na spoljnim pozicijama, a kamoli s njim. Dzenkins se preporodio od kako je ovaj povredjen. Ali sta je tu je... 

I ne bi me cudilo da se pojacamo sad pod kosem, fino ce se zaraditi od top16. Mada ja to ne bih radio, pruziti sansu Tejari pa sta bude... Cilj je vec ispunjen, top 16 je cist bonus i uzivanje.

Edited by FPLS
Link to comment

Nikako ne dirati hemiju tima. NIKAKO! Sve odlično šljaka, svaki igrač u timu ima svoju ulogu. Kalinić je odličan u branjenju PF. Puna nam je rotacija od 10-11 igrača. Nije Radonjić lud čovek, a ni Čović nema pare da rasipa.

Link to comment

То то, никако доводити још играча.

 

У 16 избећи Оли и Галату. Нек место Турака улете још једни Шпанци и да терамо даље.

Link to comment

Umro bih od sreće da naletimo na Galatu u sledećoj fazi.

 

A ja da ih izbegnemo i njih i bilo koji klub iz Turske, makar sa ove nesportske strane.

Link to comment

I šta kaže Miško, prošlo je vreme visokih centara? Kakva gomilica bikovskog govna. Pitam se samo kako onda još niko nije uspeo da reši Bobana.

 

Klasa je klasa, bila visoka 200 ili 220. Sabonis da se sad pojavi imao bi 25+15 bez da se oznoji, a svi treneri u EL potrošili/protraćili  bi 90% svog vremena za skauting na razmišljanje kako ga zaustaviti.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Poprilično je misteriozno kako je ispao, ipak, mediokritet. Na debiju kod Šakote igrao je odlično, za uzrast i iskustvo, i to protivu prilično renomiranih protivnika, Himki, Real, Roma...posle sabio kod Karadže, bez obzira na Kuka, pravio je probleme sa svih strana, šutem, leđima, licem, iz pika. MVP. Pa kad se setim šta je uradio Novici u finalu plej-ofa sa Karijem i Kristijanom. Bio je jedno 10x veći prospekt od Milka Bjelice. I onda je nestao. A ne vuku se ni neki repovi da je problematičan, da ne voli da trenira. Misterija kao takva.

kakva qrac misterija, decko je glup ko top.

nikad bolje nismo igrali, a vi raspravljate o tadiji jebenom dragicevicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...