Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

serija protiv partizana je bila neregularna

 

 

finalna serija niti je bila bitna, niti regularna

 

Знам да није, поготово не у оном свињцу

 

:cry:

 

sp-jesic.jpg

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pre par dana na b92 citam neku nesportsku vest gde je ne secam se ko izjavio da nesto ne priznaje i komentar jednog citaoca: Ni ja ne priznajem poraz od OFK Beograda. U potpisu pogadjajte ko :D

Link to comment

Svi igraci iz prosle sezone su napredovali pod Radonjinim vodjstvom. I on sam je napredovao. Vidi se stabilna uzlazna linija.

 

Ja ga prosle godine nazvao crnogorskim Vladom Jovanovicem, vreme je za izvinjenje.  :blush: 

 

Dobar je Dejo, i trener i covek rekao bih. Nije samoreklamer kao ovi beogradski picopevci (nesto slicno je i harper napisao), nije ni narocito harizmatican, ali i ne treba da bude. Od harizme™ dzikicevskog, mutinog ili vujosevicevskog tipa mi se povraca, pa mi je i drazi neki benigni i nepretenciozni djetic koji se samo trudi da radi svoj posao najbolje sto moze.

Link to comment

Ja ga prosle godine nazvao crnogorskim Vladom Jovanovicem, vreme je za izvinjenje.  :blush: 

 

Dobar je Dejo, i trener i covek rekao bih. Nije samoreklamer kao ovi beogradski picopevci (nesto slicno je i harper napisao), nije ni narocito harizmatican, ali i ne treba da bude. Od harizme™ dzikicevskog, mutinog ili vujosevicevskog tipa mi se povraca, pa mi je i drazi neki benigni i nepretenciozni djetic koji se samo trudi da radi svoj posao najbolje sto moze.

 

Da, harizmaticni Muta je blagoizvoleo izjaviti da Zvezda ima tim za Top 8 Evrolige a moze i na F4. :lolol: Pa, kad ne odemo na F4 onda ce biti "e, sta bi Muta uradio s ovim timom nego Radonja nema pojma". To je taj rad.

Link to comment

Колико би смо тројку шутнули на једној утакмици да нам је мута тренер.Верујем да би и Боби морао да проба свој шут.

Edited by Блок_64
Link to comment

     Tadija je došao pre teranja Šilba. Mada, utakmica sa Uniksom u Areni je bila peak sezone, jedna od najboljih Zvezdinih košarkaških prezentacija kojima sam ikada prisustvovao (a debitovao sam protiv Fenerbahčea), a na toj utakmici Tadija je bio najbolji. Da se razumemo, kasnije je razočarao ali ostaje taj svetli momenat.

 

Bio je odlican i protiv Atletik Bilbaoa u Spaniji.

Link to comment

Bio je odlican i protiv Atletik Bilbaoa u Spaniji.

 

     Poprilično je misteriozno kako je ispao, ipak, mediokritet. Na debiju kod Šakote igrao je odlično, za uzrast i iskustvo, i to protivu prilično renomiranih protivnika, Himki, Real, Roma...posle sabio kod Karadže, bez obzira na Kuka, pravio je probleme sa svih strana, šutem, leđima, licem, iz pika. MVP. Pa kad se setim šta je uradio Novici u finalu plej-ofa sa Karijem i Kristijanom. Bio je jedno 10x veći prospekt od Milka Bjelice. I onda je nestao. A ne vuku se ni neki repovi da je problematičan, da ne voli da trenira. Misterija kao takva. 

Edited by fandorin
Link to comment

Rutinski  :D

Cini mi se da nam je sad najbolje da budemo treci.

 

Ako budemo drugi, smesi se grupa - Real/Makabi/Barselona/Panatinaikos/Uniks/Galatasaraj/Alba.

A treci - Olimpijakos/Fenerbahce/CSKA/Efes/Zalgiris(Niznji)/Unikaha/Armani.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...