Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Знам да није, поготово не у оном свињцу, ал све заједно је баш онако лоша сезона. Поготово против Цибоне. Сами смо изгубили то, никакав налет и Шарић. Па замисли само како би ова сезона изгледала да Цибона није одустала.

 

Да будем фер, наступ у ЕК је био добар.

Edited by EmptyClip
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

serija protiv partizana je bila neregularna i posteno bi bilo da mu se ne stavlja na dusu. sa stanovista rezultata, jedini fail u sezoni je mec sa cibonom, ali tesko da jedan mec moze da govori o celosezonskom poslu. bili smo prvi na jadranu, imali dobru evroligasku sezonu i igrali polufinale evrokupa. a ekipa je do poslednjeg dana izgledala kompaktno i borbeno.

 

reci da je to neka kataklizma za nesto sto se zove crvena zveza je, pa ...neozbiljno. u najmanju ruku. to nam je najuspesnija sezona od 1998. po svim mogucim kriterijumima. naravno da nije bilo osnova da se ne nastavi sa radonjom i da se sumnja da ce se otici i korak dalje sa nastavkom saradnje. to je samo navika navijaca da se sve rasturi i krene ispocetka na najmanju prepreku, na srecu pa je ekscentricno rukovodstvo malo bolje to promislilo.

 

i ni jednog trenutka nisam poverovao da je teranje silba radonjin potez, sva desavanja tad prosto ukazuju na bullshit u toj prici. 

Link to comment

Да ли може да се каже да је екипа изгледала све лошије како се приближавао крај сезоне? И ако може, да ли се то може Радоњи ставити на душу?

Link to comment

serija protiv partizana je bila neregularna i posteno bi bilo da mu se ne stavlja na dusu. sa stanovista rezultata, jedini fail u sezoni je mec sa cibonom, ali tesko da jedan mec moze da govori o celosezonskom poslu. bili smo prvi na jadranu, imali dobru evroligasku sezonu i igrali polufinale evrokupa. a ekipa je do poslednjeg dana izgledala kompaktno i borbeno.

 

reci da je to neka kataklizma za nesto sto se zove crvena zveza je, pa ...neozbiljno. u najmanju ruku. to nam je najuspesnija sezona od 1998. po svim mogucim kriterijumima. naravno da nije bilo osnova da se ne nastavi sa radonjom i da se sumnja da ce se otici i korak dalje sa nastavkom saradnje. to je samo navika navijaca da se sve rasturi i krene ispocetka na najmanju prepreku, na srecu pa je ekscentricno rukovodstvo malo bolje to promislilo.

 

i ni jednog trenutka nisam poverovao da je teranje silba radonjin potez, sva desavanja tad prosto ukazuju na bullshit u toj prici. 

 

Sve tačno. Dodao bih da je i posle teranja Šilba Zvezda jedno vreme igrala mnogo dobru košarku u poređenju sa rosterom. Recimo glatko je dobijen Partizan u ABA (sa sve Pavlovićem i Kinsijem), Uniks, Eurocup je bio solidan. Zabagovao je u dve najbitnije utakmice - u Rusiji i sa Cibonom (finalna serija niti je bila bitna, niti regularna) i ostaje strah da mu se tako nešto opet ne ponovi pod pritiskom, pošto je očigledno da i ove sezone ima problem da reaguje u nekim kritičnim situacijama (npr Neptunas i serija 19-0).

Link to comment

serija protiv partizana je bila neregularna i posteno bi bilo da mu se ne stavlja na dusu. sa stanovista rezultata, jedini fail u sezoni je mec sa cibonom, ali tesko da jedan mec moze da govori o celosezonskom poslu. bili smo prvi na jadranu, imali dobru evroligasku sezonu i igrali polufinale evrokupa. a ekipa je do poslednjeg dana izgledala kompaktno i borbeno.

 

reci da je to neka kataklizma za nesto sto se zove crvena zveza je, pa ...neozbiljno. u najmanju ruku. to nam je najuspesnija sezona od 1998. po svim mogucim kriterijumima. naravno da nije bilo osnova da se ne nastavi sa radonjom i da se sumnja da ce se otici i korak dalje sa nastavkom saradnje. to je samo navika navijaca da se sve rasturi i krene ispocetka na najmanju prepreku, na srecu pa je ekscentricno rukovodstvo malo bolje to promislilo.

 

i ni jednog trenutka nisam poverovao da je teranje silba radonjin potez, sva desavanja tad prosto ukazuju na bullshit u toj prici. 

 

Tacno. Samo bih dodao da mi se takodje nije dopalo kako smo odigrali revans u Kazanju, imao sam nekako utisak kao da tim sam ne veruje da moze da zadrzi prednost iz prve utakmice i da smo se predali cim je zagustilo.

 

To da je Radonjic oterao Silba je tipicno skidanje odgovornosti koje je tako karakteristicno za nase politicare a na koje su se navijaci Zvezde zeljni uobicajenih trenerskih smena primili kao magarci. Ako nista drugo, najbolji dokaz za to je da se ta prica o Radonji koji tera Silba jer nije zadovoljan zalaganjem pojavila tek kada je bilo vrlo izvesno da ce nas to zajebati za sve pare. Dok smo igrali dobro i bez Silba ali i u njegovim poslednjim nedeljama naslusali smo se teorija o kravi muzari i ekscentricnim kepecima koji su vise doprineli rezultatu s tribina nego Silb s terena.

Link to comment

cuo sam i da je galantan, ostavlja po 200 dinara baksisa  kad popije kafu. jako mi je drago sto je nas trener takav, ne bih mogao da podnesem da ceka 15 dinara kusura.

 

Molim!? :fantom:

Link to comment

Da, Tragiju sam potisnuo iz sećanja. To je onda još jedan bag (mada je ovaj igrao iznad skromnih očekivanja). Zvezdi je u principu išlo solidno, dok Čović nije krenuo javno da se proziva sa Vujoševićem i pravi cirkus. To je bilo pre revanša sa Uniksom i od tada je sve krenulo po zlu.

Link to comment

naravno, potcenjeni wtf potez sezone je bilo dovodjenje tragije. kad pogledam ovu sadasnju ekipu, ne ide mi u glavu kako je to moglo da se desi.

 

To je kad napravis jedan pogresan potez pa onda udjes u seriju idiotluka pokusajima da se operes.

Link to comment

@McCabe

 

Apsolutno. Pritom, vecina igraca koja je prosle sezone oscilirala i cesto isla publici na zivce (Simon, Rasko, Tadija itd.) vise nije u timu, te su dovedeni igraci koji se definitivno bolje uklapaju u koncepciju koju Radonjic zeli.

Edited by Segundo
Link to comment

To je kad napravis jedan pogresan potez pa onda udjes u seriju idiotluka pokusajima da se operes.

 

     Tadija je došao pre teranja Šilba. Mada, utakmica sa Uniksom u Areni je bila peak sezone, jedna od najboljih Zvezdinih košarkaških prezentacija kojima sam ikada prisustvovao (a debitovao sam protiv Fenerbahčea), a na toj utakmici Tadija je bio najbolji. Da se razumemo, kasnije je razočarao ali ostaje taj svetli momenat.

Link to comment

Nismo imali ni sreće nakon otpuštanja Schilba, KC Rivers nas je odbio zbog trudne supruge kada smo se dogovorili oko uslova, a danas igra za Real Madrid.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...