Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemojte braćo ako boga znate. 

 

Daj, jebo te, meni je ova slika carska. Naravno da je 95% "radonjizma" najobicnije sranje ali ovo kad sam video zamalo sam se prevrnuo sa stolice od smeha. Pogledaj ti samo tu facu na drugoj slici. :lolol:

Link to comment

meni je bolja faca na prvoj slici. zapravo mi je car kad je ozbiljan. on je bre crnogorcina, ne ume da se raduje. u tome je slican DV-u. na donjoj slici po faci ne mozes da provalis da li je radostan ili tuzan.

njegova faca na onoj montazi gde davi DV mi je najbolja.

Link to comment

meni je bolja faca na prvoj slici. zapravo mi je car kad je ozbiljan. on je bre crnogorcina, ne ume da se raduje. u tome je slican DV-u. na donjoj slici po faci ne mozes da provalis da li je radostan ili tuzan.

njegova faca na onoj montazi gde davi DV mi je najbolja.

 

Mislim da je ovo trenutak pre nego sto spoji ruke iznad glave trazeci namernu licnu. :lolol:

 

Meni je Radonjic uzasno gotivan lik, tim pre sto mi uzasno idu na kurac ovi razni beogradski tutubani koji bi hteli na njegov racun da se ogrebu za Zvezdinu klupu sad kad imamo odlican tim a nisu hteli da pipnu Zvezdu cobanskim stapom kad para nije bilo. Branio sam ga ovde i kad objektivno nisam mogao da racunam na pobedu u bilo kakvoj raspravi o njemu i mnogo mi je drago sto je uspeo da zaradi neke poene kod sada vec finog dela Zvezdine navijacke populacije, striktno se baveci kosarkom. Kad se samo setim s pocetka prosle sezone koliko se kukalo da Luka Mitrovic nema sansi da postane igrac s Radonjom na klupi. :s_dj:

Link to comment

I ja sam prilično zadovoljan Radonjom, a imao sam rezerve prema njemu, jer je radio samo u Budućnosti. Veliki plus u mojim očima mu je još i što je krajnje pristojan lik, ne glupira se na konferencijama za štampu, a čak i kad dobija tehničke, čini to relativno diskretno. :)

Link to comment

I ja sam prilično zadovoljan Radonjom, a imao sam rezerve prema njemu, jer je radio samo u Budućnosti. Veliki plus u mojim očima mu je još i što je krajnje pristojan lik, ne glupira se na konferencijama za štampu, a čak i kad dobija tehničke, čini to relativno diskretno. :)

+1000

 

koliko mi je samo drago sto je pristojan, tacno ne bih gledao ovu Zvezdu da je Radonja po bilo cemu u ponasanju slican Duletu. Gospodin covek i ako ima i malo pameti s njim ce se produziti ugovor na bar jos dve sezone

Link to comment

Dokle god dobije pozdravni aplauz 90% publike u Pioniru (Areni) prilikom izlaska iz tunela, uopste se ne obazirem na onaj ostatak sto tada kulira, a tokom utakmice ga proziva i pljuje kao da svaku gubimo sa 20 razlike.

 

Radonjic mozda nije najbolje resenje koje bi ovaj tim imao, ali je sigurno idealno, jer je tu vec skoro 2 godine, odomacio se, napravio sistem rada, oformio dobar tim saradnika koji zajedno sa njim vredno rade... tim konstantno napreduje, kao i vecina igraca, ali ne treba zanemariti da i sam Radonjic raste, uci i napreduje predvodeci ovu ekipu. Malo, malo, pa neko istakne neku novu takticku zamisao koja je primecena u igri tima ili odredjenog igraca, cesto se istakne da je utakmicu vodio sjajno, bez greske.

 

Stoga ne bi skodilo da mu se da podrska, jer u suprotnom ispada da se ona zadadjuje nekim drugim stvarima, a ne predanim radom, pobedama i uspesima. Za sada sve ide po planu, cak smo u mnogim segmentima nadmasili ocekivanja, tako da od mene puna podrska treneru da nastavi ovim putem. Imam utisak da bi se sve nekako raspalo kada bi u nekom ludom scenariju promenili trenera.

Link to comment

cuo sam i da je galantan, ostavlja po 200 dinara baksisa  kad popije kafu. jako mi je drago sto je nas trener takav, ne bih mogao da podnesem da ceka 15 dinara kusura.

Link to comment

Ја још увек имам неке резерве. Јбг још увек ме држи катаклизма од прошле сезоне. Ал сам тренутно више него задовољан како ствари стоје.

Link to comment

Тврде људи да је терање Шилба била његова одлука. Ако је то тачно, то је ужасан потез. Кад је разбио екипу која је играла одлично онда ту нову није успео да склопи како треба, изгубио је од оне онакве Цибоне најбитнију утакмицу сезоне и на крају је изгубио од Партизана ком нису играли Вестерман и Драган. За мој појам ужасна сезона.

Link to comment

cibona je kiks, ali oni su bili u naletu, saric je samarao, a na kraju su i osvojili aba ligu. poraz od partizana koji u sastavu ima bogdanovica (koji nas je razvalio), pavlovica, bertansa i lovernja, a na klupi vujosevica, nije nikakva katastrofa.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...