Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Апсолутно. Ал овде се говори о конкретним стварима као што су ваљање карата. Наводно Делије имају амин од клуба да ваљају карте за Евролигу и КЛС, ал немају за АБА па ту лигу бојкотују.

 

Jos jednom, da ne prodje ovo podmetanje - Dileje nemaju zarade od valjanja karata kao sto imaju njihova crno-bela braca po kriminalu i nitkovluku. Kad budu svecano objavili kraj bojkota zato sto je "klub shvatio njihovu poziciju" to ce izmedju ostalog znaciti i da su upravo napredovali u oblasti ticketing-a. Razlog zasto jos uvek bojkotuju je to sto im nije ponudjeno dovoljno da odustanu od principa, a Covicu bas ne mogu da ulaze u kancelariju i zavitlavaju pepeljare u zid kao sto su radili mucenom Dan Tani.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaко објашњаваш бојкот само једног од 4 такимичења која играмо?

 

Ne trudim se da uopste objasnjavam bilo sta, ideja da klub u bilo kojem takmicenju bojkotuju njegovi navodni navijaci zbog nekakvih svojih razloga koji nemaju veze sa klubom je sama po sebi dovoljno bizarna. Pri cemu se radi o ubedljivo najbitnijem od sva ta cetiri takmicenja.

 

Nemoj pogresno da me shvatis, ja bih najradije da vi bojkotujete sva takmicenja a da klub ima dovoljno para i dovoljnu posetu da moze da opstane na evroligaskom nivou. To bi bio idealan scenario. Zvezdi trebaju njeni navijaci na tribinama, ne navijaci Olimpijakosa.

Link to comment

А и мене си сврстао међу њих? Па лепо.

 

po starom obicaju kad krenu da ti izmicu argumenti prelazis na ovaj nivo gde procenjujes licnost drugog forumasa, nacin razmisljanja i slicno

Link to comment

Па шта си онда мислио? Да ови наши бојкотују јер морају да плате пуну цену за сезонску?

 

A i da ilustrujem ako je nekome promaklo.

Link to comment

A sad nesto dijametralno suprotno od Dileja. Djenkara the King of the Family Concept :Hail:

 

Čarls je potom pričao i o idolima:

 

- Nisam imao nekog košarkaškog uzora, ako na to mislite. Ali mogu da vam kažem pored kakvih ljudi volim da budem, kakvim ljudima se divim i sa kakvim mocima volim da se družim. Najbolji primer za to je možda Nikola Rebić – iznenadio je sve prisutne Dženkins ovom izjavom a onda sve pojasnio:

 

- To je mlad momak koji malo igra, retko dobija šansu, a kao jedan od najmlađih nosi torbe i vodi računa o dresovima... On se nikada  i ni na šta ne žali. Nikada ne kasni trening i uvek daje 110 svojih mogućnosti. Maksimalno je posvećen i vrlo pozitivan. Volim da budem pored takvih ljudi. Prošle sezone je praktično presedo pedesetak utakmica, ali kada je dobio šansu u prvom kolu Super lige ubacio je 15 poena. Mislim da niste svesni koliko je to teško, a on je to uspeo. E, zbog svega toga ga mnogo cenim i volim da budem u njegovom društvu.

Link to comment

Bloče, gdje se mogu naći podaci o našem budžetu i platama igrača? Interesuje me. Jedini podatak na koji sam naišao je da nam je budžet 3.5-4 miliona što se uklapa u neku moju računicu, a i djeluje realno sa stanovišta prihoda.

 

Био је извештај на сајту клуба.Дали је још тамо не знам,мислим дасмо харпер и ја причали на ту тему на неком другом форуму.

Link to comment

Sa malim zakasnjenjem, cestitke za ocekivanu pobedu u derbiju. Malo ste se pogubili u 4/4, desavale su vam se crne rupe ove sezone, ali ste jaki kao crna zemlja.

 

I igrate nikad lepsi i atletskiji basket. Tranzicija vam je u prvih 5 u EL.

 

Ја се захвљаљујем у име свих.

Link to comment

Šansa u petak nam je veća nego u zadnjem kolu. Ako budemo igrali svoju igru dobićemo.

 

BTW, Radonja je timsku odbranu podigao na nivo za koji sam mislio da je za njega mislena imenica. Čak i napad više nije statičan kao prošle godine. Svaka čast.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...