Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

ОК, ја ти лепо сугерисо, ти како оћеш. Ваљда си први који тврди да Делије имају кинту од улазница. То се досад још није потегло. А ако ти кажем да су одбили од Пиксија да им се плаћају ино гостовања контам да ми нећеш веровати.

 

Necu.

 

Uzgred, nigde nisam napisao da Dileje imaju kintu od ulaznica.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Па шта си онда мислио? Да ови наши бојкотују јер морају да плате пуну цену за сезонску?

Link to comment

Па шта си онда мислио? Да ови наши бојкотују јер морају да плате пуну цену за сезонску?

 

Cujes da plate. Kad su oni pa placali bilo kakve karte? Bojkotuju zato sto ne dobiju kao grobari karte dzabe pa ih onda prodaju u pola cene i stavljaju pare u dzep, a klincima prodaju pricu da su neki principi oko interesa srpske kosarke u pitanju.

Link to comment

Па управо ти то говорим. Делије то не раде. Нису сви навијачи исти, па ако једни нешто ураде то можеш и другима да стављаш на терет. Немају Делије везе са улазницама, нит су икад имали, поготово не у обиму у ком то раде Гробари. Они су баш крими организација којој је клуб који крате озбиљан извор прихода. Ови наши дерани нису ни близу тога.

 

А и њихово присуство у другим такмичењима те демантује.

Link to comment

Vrlo zanimljiv je taj bojkot ABA lige od strane mandriluka, posle koga se sjate na tekme EL, a  koje su posledica igranja lige koju bojkotuju :lol:

Edited by Yoda
Link to comment

Diskutujemo. Imam dva poznanika koji su svake godine uzimali karte od vođa navijača u pola cene. Nisu oni neki sa tribine već prosečni navijači.

 

Znam da u Zvezdi nakon onog meča u EC protiv Galatasaraya nabaviti džabe kartu je skoro pa nemoguće. Eventualno ako poznaješ nekog iz samog vrha kluba (članovi UO) ko dobija par besplatnih karti, pa da ti ih da. Crna prodaja sezonskih koliko ja znam nikada nije postojala kod nas.

 

Partizan jeste prodavao igrače prethodnih godina i uzimao obeštećenja, ali to nije prihod koji pokriva ni približno troškove, već samo delimično smanjuje. Partizanovi stranci kroz sezone su pojeli mnogo više novca nego što su donosile prodaje. Čak i da zanemarimo potencijalne talove u kojima deo uzimaju ljudi u klubu. Košarka je sport koji u Evropi jede pare i nemoguće je profitirati i biti uspešan. Neko mora da investira i da bude svestan da je to gubitak.

 

Ja to ne mogu da zanemarim, jer mislim da je su te radnje, uz nesposobnost i nepoznavanje osnova marketinga, glavni razlog sto KKP (uz pomoc drzave, prihoda navijaca, obestecenja i brenda i hajpa koji godinama vlada) nije postao koliko toliko ozbiljan klub.

 

A koliko se meni cini organizovane grupe navijaca Partizana su dobijali karte po 40e (ne besplatno). A oni su odmah dodavali 10e za satro troskove koreografije i sl. Onda se na tih 50 dogradjivala jos koja ruka, pa su obicni navijaci kao sto su ta tvoja dva druga mogli da kupe karte od 50 do 80e. Ali tih karata nije bilo u hiljadama, vec u stotinama i cine je samo ulaznice za C tribinu.

Link to comment

Vrlo zanimljiv je taj bojkot ABA lige od strane mandriluka, posle koga se sjate na tekme EL, a  koje su posledica igranja lige koju bojkotuju :lol:

 

Još je zanimljivije kad vidiš vođe navijačkih grupa koji dolaze na ABA ligu da privatno gledaju basket a ne da organizovano navijaju. Ili kad navijačka tribina krene da ućutkuje tamo neke parter boyse nezadovoljne odlaskom onoga kome je Zvezda krava muzara.

Link to comment

Па управо ти то говорим. Делије то не раде. Нису сви навијачи исти, па ако једни нешто ураде то можеш и другима да стављаш на терет. Немају Делије везе са улазницама, нит су икад имали, поготово не у обиму у ком то раде Гробари. Они су баш крими организација којој је клуб који крате озбиљан извор прихода. Ови наши дерани нису ни близу тога.

 

А и  њихово присуство у другим такмичењима те демантује.

 

Uh, ako cemo o krimi organizacijama medju navijacima da pricamo samo na osnovu tapkanja karata onda smo na ozbiljnoj stranputici. Rade™ i jedni i drugi daleko ozbiljnije stvari, ovo je za dzeparac.

Link to comment

Па управо ти то говорим. Делије то не раде. Нису сви навијачи исти, па ако једни нешто ураде то можеш и другима да стављаш на терет. Немају Делије везе са улазницама, нит су икад имали, поготово не у обиму у ком то раде Гробари. Они су баш крими организација којој је клуб који крате озбиљан извор прихода. Ови наши дерани нису ни близу тога.

 

А и њихово присуство у другим такмичењима те демантује.

 

Hajde, druze, batali me. Cujes, nestasni derani koji ni luk jeli ni luk mirisali a ovi drugi ozbiljna kriminalna organizacija. How yes no.

Link to comment

Vise ljudi je u ovoj diskusiji pohvalilo marketing sluzbu kluba, a ja bih se nadovezao jos jednim detaljem. Svi koji su kupili sezonsku kartu ocitavanjem iste ucestvuju u bodovanju (EL donosi 1, jaci timovi ABA 2, a manje atraktivni protivnici 3 boda), te oni koji budu redovnije pratili ekipu mogu ocekivati nagrade, ali i popust prilikom kupovine karte za narednu sezonu.

 

Evo linka, pa koga interesuje, moze se pronaci na listi - http://www.kkcrvenazvezda.rs/index.php/fanzone/ticketliga

 

Za sada 12 od 15 bodova. :)

Link to comment

Rade™ i jedni i drugi daleko ozbiljnije stvari, ovo je za dzeparac.

 

Апсолутно. Ал овде се говори о конкретним стварима као што су ваљање карата. Наводно Делије имају амин од клуба да ваљају карте за Евролигу и КЛС, ал немају за АБА па ту лигу бојкотују.

Edited by EmptyClip
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...