Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Najveci stos je sto je nama u ovom trenutku "drzava" (citaj: SNS i njihove razne retardirane medijske grlosece tipa Djuke i Andjusa) zapravo najveci problem i najveca opasnost. Stric Nacije hoce svoju igracku nazad i nece se libiti da mu ponovo ukradu licnu kartu da bi je dobio. Za sada nam dobro ide pa su se razni botovi primirili ali da vidis kako ce opet "Radonja da bude retard" ako krenu neki porazi i neuspesi. S druge strane, posto je potrosena prica o SNS-u sad je u modi prica o crnogorskim politicarima koji se preko Zvezde pozicioniraju u Beogradu. :lolol:

 

Jasno je da Vučići hoće da se igraju sa KK Zvezda i, bojim se, ako ostanu na vlasti do momenta kad istekne ovaj Ćokijev ugovor, teško da u tome neće uspeti. A ovo za crnogorske pare u Zvezdi mi je stvarno enigma. Mislim, očigledno je da tu ima nešto istine (Radonja, Diva, Voli, Milo u Areni), ali mi, sem uobičajenog pranja para, stvarno izmiče motiv za tako nešto. Šta znači "pozicionirati se u Beogradu"? U beogradskom podzemlju ili na političkoj sceni (ako ima neke razlike, je l)?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Čuo sam spin od lika koji je iz te ekipe da smo dužni 6 plata igračima i da se samo stranci redovno plaćaju. Kontam da to nema baš mnogo veze sa stvarnošću jer imamo sasvim pristojne prihode i bez države, međutim poenta je u tome da se podmeću takve priče.

 

I da smo se zaduzili dva miliona evra od pocetka sezone, da imamo tim za F4 (Muta) i da ce biti neuspeh ako tamo ne odemo, da smo pred tuzbom od strane Katica i Radenovica, itd.

Link to comment

Jasno je da Vučići hoće da se igraju sa KK Zvezda i, bojim se, ako ostanu na vlasti do momenta kad istekne ovaj Ćokijev ugovor, teško da u tome neće uspeti. A ovo za crnogorske pare u Zvezdi mi je stvarno enigma. Mislim, očigledno je da tu ima nešto istine (Radonja, Diva, Voli, Milo u Areni), ali mi, sem uobičajenog pranja para, stvarno izmiče motiv za tako nešto. Šta znači "pozicionirati se u Beogradu"? U beogradskom podzemlju ili na političkoj sceni (ako ima neke razlike, je l)?

 

Nemam pojma. Crnogorci su debelo ulozili u KK Buducnost i ocigledno nameravaju da taj klub poguraju do Evrolige, sigurno nemaju neki narociti motiv da njima jacaju konkurenciju.

 

Sto se SNS-a tice ako oni uspeju da preuzmu klub to ce biti kraj ove price sa Zvezdom. Ta stoka je toliko nesposobna da bi i ekser pokvarila.

Link to comment

Keep calm and trust Radonja. :lolol: Ako je ovako izvukao Luku i utegao Bobija ne sumnjam da ce naci nacin da izvede i Tejica. Pitacu te kad za par godina Tejic bude siromasna verzija Dubljevica.

 

Trebao bi biti viša verzija Dubljevića, a ne siromašnija.

Link to comment

Niste vi bas tako siromasni koliko Dule voli da prikaze ili se bar ne ponasate tako kad potpisujete igrace. Na primer, pre nekoliko dana smo zahvaljujuci tuzbi saznali da ste "placali" 15.000 evra mesecno Dejana Muslija, nesto manje nego sto mi placamo MVP-a dosadasnjeg dela Evrolige. Plus ste letos dali vecu ponudu od nas za Dangubica, razlika je bila nekih 35.000 evra. Kad smo mi "bili siromasni" i kad nas je "mrzela drzava" mogli smo samo da sanjamo o tome da placamo igraca 15.000 evra mesecno, a iluzorno je bilo i ocekivati da bismo s bilo kim mogli da se takmicimo na trzistu mladih igraca.

 

Ma naravno. To bi bila druga krajnost.. A nema potrebe da se ista veruje bolesniku.

 

Ja samo isticem cinjenicu da je u nasem budzetu uvek bio veliki procenat novca od prodaje igraca i sezonskih karata. Dok kod vas te stavke maltene ni ne postoje.

 

 

I ostalo se slazem sto si napisao, da ne kvotujem (a poslednje vreme se nesto mnogo slazem sa tobom, da li da se zabrinem :) )

Edited by Timmy
Link to comment

Sa malim zakasnjenjem, cestitke za ocekivanu pobedu u derbiju. Malo ste se pogubili u 4/4, desavale su vam se crne rupe ove sezone, ali ste jaki kao crna zemlja.

 

I igrate nikad lepsi i atletskiji basket. Tranzicija vam je u prvih 5 u EL.

Link to comment

 

 

Ja samo isticem cinjenicu da je u nasem budzetu uvek bio veliki procenat novca od prodaje igraca i sezonskih karata. Dok kod vas te stavke maltene ni ne postoje.

 

 

 

 

Ovde grešiš. Ozbiljno računaju na prihod od karata, kako sezonskih tako i sa blagajni. Prije dvije sezone se vrlo lako moglo doći do besplatnih karata za Zvezdu, sada toga nema ili je vrlo teško, čak i za Pionir protiv tima koji se bori za opstanak u Jadranu. 

 

Prodali smo nešto preko 2500 sezonskih po prosječnoj cijeni od 100 evra. Svakome je to bitan dio prihoda.

 

Plus smo daleko najposjećenija ekipa u EL. U prosjeku nas gleda 5k ljudi više nego drugog na listi. 

Link to comment

Ove godine se to menja naravno. Imate odlican marketing i koristite maksimalno sta se moze koristiti u ovoj jadnoj zemlji. Na tome sve cestitke.

 

A prethodnih godina, kao sto i sam kazes, je bilo poprilicno drugacije.

Link to comment

I to je tacno. Ali to je manji procenat od ukupnog broja prodatih sezonskih. I plus sto nasi najvise zaradjuju na onim skupljim sezonskim od 500 do 800e ili koliko vec behu. A izvinjavam se i necu vise trolovsati temu, jer ode u tom smeru.

Link to comment

Diskutujemo. Imam dva poznanika koji su svake godine uzimali karte od vođa navijača u pola cene. Nisu oni neki sa tribine već prosečni navijači.

 

Znam da u Zvezdi nakon onog meča u EC protiv Galatasaraya nabaviti džabe kartu je skoro pa nemoguće. Eventualno ako poznaješ nekog iz samog vrha kluba (članovi UO) ko dobija par besplatnih karti, pa da ti ih da. Crna prodaja sezonskih koliko ja znam nikada nije postojala kod nas.

 

Partizan jeste prodavao igrače prethodnih godina i uzimao obeštećenja, ali to nije prihod koji pokriva ni približno troškove, već samo delimično smanjuje. Partizanovi stranci kroz sezone su pojeli mnogo više novca nego što su donosile prodaje. Čak i da zanemarimo potencijalne talove u kojima deo uzimaju ljudi u klubu. Košarka je sport koji u Evropi jede pare i nemoguće je profitirati i biti uspešan. Neko mora da investira i da bude svestan da je to gubitak.

Link to comment

Diskutujemo. Imam dva poznanika koji su svake godine uzimali karte od vođa navijača u pola cene. Nisu oni neki sa tribine već prosečni navijači.

 

Znam da u Zvezdi nakon onog meča u EC protiv Galatasaraya nabaviti džabe kartu je skoro pa nemoguće. Eventualno ako poznaješ nekog iz samog vrha kluba (članovi UO) ko dobija par besplatnih karti, pa da ti ih da. Crna prodaja sezonskih koliko ja znam nikada nije postojala kod nas.

 

Partizan jeste prodavao igrače prethodnih godina i uzimao obeštećenja, ali to nije prihod koji pokriva ni približno troškove, već samo delimično smanjuje. Partizanovi stranci kroz sezone su pojeli mnogo više novca nego što su donosile prodaje. Čak i da zanemarimo potencijalne talove u kojima deo uzimaju ljudi u klubu. Košarka je sport koji u Evropi jede pare i nemoguće je profitirati i biti uspešan. Neko mora da investira i da bude svestan da je to gubitak.

 

U pola cene je za njih, onoliko pola koliko vodje odluce da zadrze za sebe. Sta mislis, zasto ovi nasi degenerici bojkotuju klub?

Link to comment

Харпере не потежи то. Ако низбогчега другог онда јер ниси у праву.

 

Izvinjavam se. Bojkotuju zbog Kikanovica, to je svakom dobronamernom coveku jasno. Problem je u tome sto ja nisam dobronameran covek, narocito ne prema Dilejama.

Link to comment

ОК, ја ти лепо сугерисо, ти како оћеш. Ваљда си први који тврди да Делије имају кинту од улазница. То се досад још није потегло. А ако ти кажем да су одбили од Пиксија да им се плаћају ино гостовања контам да ми нећеш веровати.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...