Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Mene brine ovo što Harper kaže. Pada se u formi, a slede nedelje raspleta. Nije da se pada do nivoa drame ali ipak... Jbg Cigani smo, moramo se bojati crnog scenarija. 

 

Mnogo mi je krivo što ih nismo razmontirali 30 razlike. :(

 

Jebi ga, steta zbog ona dva poraza na jednu loptu u Evroligi, mogli smo sad komotno da obaramo malo formu i isturimo neke igrace sa manjom minutazom. Bilo bi fenomenalno kad bismo nekako mogli da izguramo i dobijemo u Valensiji pa da krenemo malo da mesamo karte, neki igraci vidno padaju sa snagom pred kraj utakmice.

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mene brine ovo što Harper kaže. Pada se u formi, a slede nedelje raspleta. Nije da se pada do nivoa drame ali ipak... Jbg Cigani smo, moramo se bojati crnog scenarija. 

 

Mnogo mi je krivo što ih nismo razmontirali 30 razlike. :(

Nema nekog raspleta sad bas, bitno je da overimo top 16, a u aba nam je laganica raspored, i bolje sad da padne forma malo...

Link to comment

Nema nekog raspleta sad bas, bitno je da overimo top 16, a u aba nam je laganica raspored, i bolje sad da padne forma malo...

 

Mi vec u petak u Valensiji mozemo da zavrsimo prvi deo sezone samo sto to nece ici bas tako lako. Mogao je onaj Dubljevic bas jos malo da se oporavlja. :lolol:

Link to comment

Stanovita spodoba je uspela po ko zna koji put da mi ogadi ovu utakmicu. Mislim da nije normalno da su danas dva trenera imala isti broj tehnickih gresaka.

 

Drago mi zbog Djenke :)

 

Malisa iz Partizana ce biti opak igrac.

Link to comment

Stanovita spodoba je uspela po ko zna koji put da mi ogadi ovu utakmicu. Mislim da nije normalno da su danas dva trenera imala isti broj tehnickih gresaka.

 

Drago mi zbog Djenke :)

 

Malisa iz Partizana ce biti opak igrac.

 

Jebi ga, nije on kriv. Da je dobio prvu tehnicku posle pet minuta, a dobio bi je bilo ko drugi na njegovom mestu, ili bi se ponasao kao i svaki drugi normalan trener ili bi leteo napolje kad ponovo zasere. Vise je postalo otuzno ovo ponasanje prema njemu kao da je dete debil kojem se, eto, dopusta vise nego drugoj deci zato sto nije sam u glavi.

Link to comment

Jebi ga, nije on kriv. Da je dobio prvu tehnicku posle pet minuta, a dobio bi je bilo ko drugi na njegovom mestu, ili bi se ponasao kao i svaki drugi normalan trener ili bi leteo napolje kad ponovo zasere. Vise je postalo otuzno ovo ponasanje prema njemu kao da je dete debil kojem se, eto, dopusta vise nego drugoj deci zato sto nije sam u glavi.

 

Сам није свакако када је изјавио да је Лазић повукао Мурића са две руке и ишчупао му раме.

Link to comment

Ma samo cutati i ne reagovati na ovakve govnarije sa konferencije za stampu, valjda ce gazda ovog puta biti pametan, ukinut Utisak nedelje. Kad se zavrsi ABA i Euroleague, sve strance sa kojima nije produzen ugovor raspustiti, bar se nadam.

Link to comment

Сам није свакако када је изјавио да је Лазић повукао Мурића са две руке и ишчупао му раме.

 

Hajde da je to izjavio, nego je svalio na Murica kao da je on to rekao njemu a on samo prenosi. Bilo je jasno jos na KZS da je vrlo dobro znao da je u pitanju najobicnija budalastina, nije gledao utakmicu na TV-u pa da mu tako nesto tek tako promakne jer kamera nije uhvatila.

Link to comment

Hajde da je to izjavio, nego je svalio na Murica kao da je on to rekao njemu a on samo prenosi. Bilo je jasno jos na KZS da je vrlo dobro znao da je u pitanju najobicnija budalastina, nije gledao utakmicu na TV-u pa da mu tako nesto tek tako promakne jer kamera nije uhvatila.

 

Свакако дођосмо до закључка да је ипак психопата,и да се понаша као најобичнији примитивац.

Link to comment

 

Mnogo mi je krivo što ih nismo razmontirali 30 razlike. :(

 

U prvi mah i meni, al posle kontam sladje je ovako, malko su se ponadali kad su spustili ispod 10.

Link to comment

Pali smo malo energetski, to je očigledno. Sinoć nije bilo onih prepoznatljivih serija, premalo trčanja (iako je Partizan atletski inferioran), ali je opet impresivno kako se prednost u prve 3/4 postepeno povećavala, zbog onoga što Ameri zovu "suffocating defense". 

 

Ono što je očigledno je da će se Partizan kockati sa našim šutem i tu bi valjalo da u nekoj bitnijoj utakmici budemo malo precizniji i koncentrisaniji. Takođe, nikakav napad za Luku protiv Mačvana nismo videli, a to je težak missmatch na našoj strani (jednom je Luka krenuo u dribling i nakon 2 koraka ostavio Mačvana iza za 1), nadam se samo da je zbog toga što i Radonjić neće baš sve ideje da prospe na početku. Kalinić je bio odličan i on bi u ozbiljnijim utakmicama sa njima mogao da bude ključni igrač, a opet je igrao jako malo (nadam se iz istih razloga).

 

Pozitivne stvari: Jenkins je najzad uspeo da reši jedan ulaz ove sezone. Sa onako snažnim rukama, on može da iznese skoro svaki kontakt, samo da poboljša decision making (što je, samo po sebi, neverovatno za školovanog američkog beka). Lazić je bio sjajan - stalno kenjam po njemu i, mada i dalje igra više nego što bi trebalo, dečko stvarno igra na maksimumu svaku utakmicu. Sinoćni highlight utakmice je bio kad je Mačvan bezuspešno pokušavao 5 sekundi da ga pomeri na postu. Jak je ko bivo. :Hail:

 

Svidelo mi se i što je Radonjić insistirao na Tejiću na Mačvanu, iako su mu sudlili svaki pogled dole, čak ga je vratio sa klupe, kad je ovaj sam krenuo da izađe.

 

Negativno - Williams je u šuterskom slumpu, a uz to je izgleda pao i fizički. Potreban mu je odmor. Isto važi i za Bobija, koji je u 4/4 izgledao kao da su ga upravo probudili - zilion ofanzivnih skokova je pustio i Gagiću dozvolio da se šetka po reketu. Generalno smo izgledali malo sporo i bez energije u 4/4.

 

Nadam se samo da ću doživeti dan kada će se, osim Sretena Radovića, pojaviti sudija koji će suditi po pravilima i onog bednika isključiti u 5. minutu utakmice.

 

Idemo dalje.

Link to comment

Inace, Dzenkins je poslednjih par utakmica pozdravio one koji su tvrdili da on nema sta da trazi na poziciji jedan, ove njegove partije su izmedju ostalog dosle i zbog povrede Jovica zbog koje je dobio drugacija zaduzenja i vecu slobodu s loptom u rukama. Bojim se da se ne vrati u sleeper mode kad se Jovic vrati i zauzme svoje mesto sekundarnog pleja. Veceras je bio mnogo bolji od Markusa verovatno i zbog toga sto kakvu god timsku odbranu da spremi Vujosevic i koliko god akcija da nam isece on u spoljnjoj liniji jednostavno nema igrace koji mogu da drze igraca profila Dzenkinsa 1 na 1. Imao sam utisak da je veceras mogao da probije Tepica, Andrica i Marinkovica koji su ga cuvali bukvalno kad god je hteo.

 

 

 

Pa to, vidi se koliko je Djenka prodisao kad nema Jovica, uopste nisam ni sumnjao da ce tako biti. Jednostavno, nije moguce ravnopravno rotirati sedam igraca spolja i da svako ima svoju funkciju, ucinak, i da bude zadovoljan. Prevelika je guzva, verujem da se i Dejo sada cese po glavi zbog toga.

 

Moram opet:

 

Ljudina  :Hail: 

 

Ne samo da je sutirao 6-6, nego je u jednoj situaciji uspeo na niskom postu da odbrani Macvana, nesto sto Mitrovic i Tejic nisu mogli celo vece. Nisam verovao da moze da postane kosarkas. Ok, jeste ovo trenutno eksperimentalni™ sastav Partizana, al svejedno, zadivljujuce je sta neko bez imalo talenta poput njega moze od sebe da napravi radom.

Link to comment

Plasim se da ce povratkom Jovica Dzenkins opet otici u mod "tri napada ne pipnem loptu". Mozda je bolje da on i dalje ulazi umesto Markusa, a da Jovic menja Lazica i Jaku.

 

Nadam se da je Radonjic, sto kaze Ivo, naucio da sezona traje do juna, a ne do januara, i da ce uspeti da formu odrzi barem na ovom nivou, tj. da u aprilu ne izgledamo gore nego sada.

 

Markus ocajno sutira, mozda zbog toga sto je uvek sut iz driblinga, nikad njega neko da nadje samog za spot-up sut.

 

Da prezivimo Valensiju, pa malo Rebic, Tejic, Cirbes i Dangubic da doprinesu, a Markus, Bobi, Luka i Kalina da odmore.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...