Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikad nisam uzivao u Zvezdinoj igri kao ove godine. Imate boga asistencija u timu, uzivajte u kosarci :)

 

Definitivno nikad nismo izgledali kosarkaskije osim mozda na momente u prvoj Karijevoj sezoni. Bice zanimljivo gledati veceras kako fenomenalan trener postavlja odbranu za Markusa, ocekujem dosta udvajanja vec kod primanja lopte ispod naseg kosa i gomilu zamki na njegove dubinske pasove. Verujem da je Radonjic gledao Partizanovu utakmicu protiv Banvita, Dule je na njoj isprobavao neke varijante sa iskopcavanjem protivnickog pleja iz organizacije igre jos u ranoj fazi napada.

Link to comment

kojot bese najglasniji tada...sad se nesto ucutao... :fantom:

O cemu pricas? Ja sam bio iznenadjen koliko je lose surirao prethodne sezone.

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

Definitivno nikad nismo izgledali kosarkaskije osim mozda na momente u prvoj Karijevoj sezoni. Bice zanimljivo gledati veceras kako fenomenalan trener postavlja odbranu za Markusa, ocekujem dosta udvajanja vec kod primanja lopte ispod naseg kosa i gomilu zamki na njegove dubinske pasove. Verujem da je Radonjic gledao Partizanovu utakmicu protiv Banvita, Dule je na njoj isprobavao neke varijante sa iskopcavanjem protivnickog pleja iz organizacije igre jos u ranoj fazi napada.

 

Тешко да играча какав је Марксу они могу да зауставе.Притисак на судије и прљаву игру од њих је то увек за очекивати,све остало ће бити пропали покушаји под условом да се игра кошарка.

Link to comment

Тешко да играча какав је Марксу они могу да зауставе.Притисак на судије и прљаву игру од њих је то увек за очекивати,све остало ће бити пропали покушаји под условом да се игра кошарка.

 

Mozda nemaju igrace ali ce biti zanimljivo videti trenersku ideju. Ne bi me zacudilo da gledamo pola utakmice igranja nekih kombinovanih zona, narocito ako nas ne krene sut. Partizan ocajno brani pik ove godine a mi smo bas u piku skroz zajebani.

Link to comment

Mozda nemaju igrace ali ce biti zanimljivo videti trenersku ideju. Ne bi me zacudilo da gledamo pola utakmice igranja nekih kombinovanih zona, narocito ako nas ne krene sut. Partizan ocajno brani pik ove godine a mi smo bas u piku skroz zajebani.

 

И ја верујем да ће они хтети да играју за кош мање ми за кош више.Њима свакако победа треба много више него нама.Нека победи кошарка то је најбитније,да не буде неких срања на терену и на трибинама (а чуо сам да хоће).Дај боже да грешим.

Edited by Блок_64
Link to comment

nikad nisam voleo centre poput stimca ali decko je napredovao u svakom segmentu igre ove sezone, svaka mu cast. kada bi ponudili trejd za bobija prihvatio bi bez razmisljanja.

 

:s_w:

 

bas sad gledam statistiku, ovako lose procente suta kroz karijeru nema ni rubio, ovo je horor.

 

 

statistika mu je uzasna, covek dve godine u evroligi sutira 37% za dva, to je ispod svakog nivoa.

 

 

 pa on je za klasu losiji igrac od teodosica, losiji je i od nelosa.

 

 

eh, kad je u formi, to nista ne znaci. nelson je trenutno bolji kosarkas i nije slucajno sto jedan napreduje u karijeri dok drugi nazaduje.

 

 

dobro, kinsi je nazadovao zbog povrede, to je druga prica. nema nikakve sumnje da je williams talentovaniji kosarkas, samo sto nisam siguran da taj talenat sada moze da pretoci u kvaliet koji ce biti iznad onoga sto donosi nelson. naravno, jasne su razlike izmedju igraca i tesko ihje porediti.

 

:wub:

Link to comment

Realno je Vilijams džekpot, mislim da ni oni koji su ga dovodili nisu očekivali ovakve partije.

 

Odakle vam to da Partizanu odgovara tučnjava na terenu? Partizan ima mekanu ekipu i nema defanzivnih specijalista u sastavu. Iznenađenje može da se desi jedino u slučaju da bude imao izvanredan procenat šuta, ne može on da spriječi Zvezdu da ode preko 80 ni u kom slučaju.

Link to comment

И ја верујем да ће они хтети да играју за кош мање ми за кош више.Њима свакако победа треба много више него нама.Нека победи кошарка то је најбитније,да не буде неких срања на терену и на трибинама (а чуо сам да хоће).Дај боже да грешим.

 

ti neredi se verovatno planiraju za kraj utakmice, a ?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...