Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Je li se meni čini ili Cirbes čak više odgovara Vilijamsu, da ovaj više voli da daje pasove u prostor, u trk, da tu njegova ta lucidnost i kreativnost još više dolazi do izražaja? OK, Bobijevo je da se izbori za poziciju (dok mu se protivnici vješaju o ruke, noge, vrat itd), pa ga onda u tom sporom napadu može proigrati svako ko može da pogodi kvadrat metar sa metar, ali da je Vilijams najbolji u napadu na neku nepostavljenu ili polupostavljenu odbranu (i naravno u tranziciji), što je sa Bobijem naravno vrlo rijetka situacija (dok Bobi stigne jbg, sve odbrane se već postave). Juče većina poena koje je Cirbes dao jeste kad je MWill iznenadio nepostavljenu odbranu ili prilikom nekih pasova dok je Cirbes bio u kretnji.

 

Mali Njemac™ me sve više oduševljava u napadu, i dalje ima neke malo nerezonske faulove, odbranu da podigne, ali ima brze ruke, dobro prati igru, ima dobar refleks. Obzirom da je bila priča da moramo da ga "razvijamo" Mišku u zamjenu za neke druge stvari, mislim da smo super prošli. 

 

Juče mi je Dangubić jedino bio malo tih, Dženkins je još uvijek šuterski neraspoložen ali nije bio nekoristan s loptom u rukama, imao je par dobrih proigravanja.

 

Vilijams je mogao lagano da ima 15+ asistencija, saigrači su mu promašili neke (relativno) lagane šuteve ispod koša nakon njegovih ludačkih dodavanja, a bilo je i par momenata kad su sudije upropaštavale akcije faulovima u napadu i sličnim glupostima. 

Link to comment

ja sam najvise razocaran zirbesovim skokom, jer sam ocekivao da je bolji u tom segmentu igre. previse lopti s glave su mu skinuli za nekog takve skocnosti i ruku. s druge strane, zavrsnica oko obruca mu je fenomenalna, cak je i par situacija kad je trebalo da igra ledjima rutinski zavrsavao.

Link to comment

kojot bese najglasniji tada...sad se nesto ucutao... :fantom:

 

Ma, Kojot je lobirao za Vasu, ucutao se on jos kad je Kari uzeo malca. :lolol:

 

Opasno nas je usralo sa Markusom, samo kad bi nekako mogli da ga zajebemo i produzimo ugovor pre nego sto ulete neki Rusi s koferima para.

Link to comment

samo kad bi nekako mogli da ga zajebemo i produzimo ugovor pre nego sto ulete neki Rusi s koferima para.

Ako to uspemo u 29oj godini kada ovaj nema još puno vremena ispred sebe da uzme velike pare, Ćokiju spomenik ispred arene...

Link to comment

Ako to uspemo u 29oj godini kada ovaj nema još puno vremena ispred sebe da uzme velike pare, Ćokiju spomenik ispred arene...

 

Uzeo je on vec ogromne pare, prosle godine je peglao za 1.3 miliona zelenih, ali sumnjam da je jos uvek u tom cenovnom rangu. Ovi najveci evropski klubovi iz Spanije i Turske ili ionako imaju mamojebe na pleju ili ih prave, tako da opasnost da nam neko mazne Markusa uglavnom dolazi iz bratske & prijateljske Rusije od neke ekipe koja nije CSKA ili Uniks. Problem je u tome sto mi nemamo ni za nekih 500-600 hiljada evrica za koliko bi verovatno ostao da mu ponudimo jer mnogo vise od toga tesko da ce negde dobiti.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...