Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Uzgred, Zirbes je sve bolji. Sad i ova njegova odbrana počinje da liči na nešto, a ima neverovatno dobre ruke, što je potcenjena, a veoma važna osobina za centra. Treba one Vilijamsove pasove i uhvatiti...

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Meni Tejic nije bio tako los, ni veceras ni protiv Galate.

 

Tejić je bio užasan. Prvo nas je izbacio iz ritma kad mu je Arapović skinuo onu loptu na 11-0 (a Pilepić dao trojku), jer mu Politiku od četvrtka ne može izvući ispod nogu, a potom je u drugom poluvremenu imao par početničkih grešaka u odbrani (nezaustavljanje lopte u polukontri i to 2 ili 3 puta, kriminalna odbrana Ukića kod pika, ajde ono što ga je Bilan izgurao kao dete, da i ne računam).

Link to comment

Bobi je popio vaspitnu od Radonje, kao protiv Krke... Nije lose ispalo, fino se odmorio, a Cirbes korektno odradio minute, mada na svakoj utakmici promasi 2 do 3 zicera. 

Meni Tejic nije bio tako los, ni veceras ni protiv Galate. Vilijams opet imao neke majstorske poteze, ali mi nije jasno sto forsira sut kad se lomi, a ocigledno mu je asistencija mnogo jace oruzje. 

Konacno da Radonja dobije neizvesnu zavrsnicu... 

 

 

Williams forsira šut isključivo kada nema druge opcije. Ne može se uvek naći dobra opcija. Njegovi procenti šuta su prilično loši upravo zbog "loših šuteva" na koje je nateran jer nema dobre opcije. On je i više nego dobar šuter.

 

Meni se pak ne sviđa kako Nemac brani p&r, previše iskače i nema dovoljno veliku sposobnost da se vrati.

 

Od ovih grešaka koje je Petović napisao za Tejića, meni je najgora ovo na 11-0 gde zagradi protivnika, a ovaj mu skine loptu ispred nosa i nakon toga daje trojku. Već smo tada mogli da završimo meč.

Link to comment

Bio sam ubeđen da gubimo. Dobro je da se konačno pobedi neko u egal završnici.

Sada se valja spremiti za Litvance. Valjda će odigrati sa mnogo više energije.

Ono što nam je Nolan Smit uzeo prošle godine možda Ukic vrati ove genijalnim faulom na kraju :D

Koja vam je matematika? Do trećeg mesta, pa preko Budućnosti u finale?
Link to comment

Ajde da dočekamo samo jednom da Radonjić dobije egal utakmicu.

 

И ја сам веровао да је ово изгубљено.Срећом по нас и глупошћу цедевите добисмо.

Link to comment

Боби ужасан данас. И полако му пада учинак, од Олија наовамо ништа не игра, поготово у нападу где га утрајају редовно а он се лопте тешко ослобађа чиме све везује у чвор. Шваба је далеко кориснији тренутно. Борац велики.

Link to comment

Боби ужасан данас. И полако му пада учинак, од Олија наовамо ништа не игра, поготово у нападу где га утрајају редовно а он се лопте тешко ослобађа чиме све везује у чвор. Шваба је далеко кориснији тренутно. Борац велики.

 

Brate mili. :lolol:

Link to comment

Боби ужасан данас. И полако му пада учинак, од Олија наовамо ништа не игра, поготово у нападу где га утрајају редовно а он се лопте тешко ослобађа чиме све везује у чвор. Шваба је далеко кориснији тренутно. Борац велики.

Da, samo Bobi u Istanbulu index 39...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...