Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali Lazić koji na 12 sec do kraja i minus jedan dobija loptu u ćošku i odlučuje da stane na loptu....

Edited by pacey defender
Link to comment

Ne znam kad ćemo shvatiti da je naša igra up tempo, trčanje...čim krenemo klaj klaj da igramo, da šatro čuvamo rezultat mi gubimo. Ovo smo srećno dobili, nisam siguran da je ono bio faul na Blažiču.

 

Meni je Tejić baš onako ogromno razočarenje. Lateralne kretnje 0, skočnost 0, energija 0, pamet 0. Dečko je trenutno 3 nivoa ispod svojih klasića Žganeca i Arapovića . Sem praćke i činjenice da je levoruk i da ima 210 i duge ruke, ne vidim apsolutno ništa kod njega. Nadam se da grešim.

Link to comment

Rutinski jel da Kojote? :D

Klasika :)

 

Prejaki smo za ovu ligu, mozda da cimamo bacjuske da nam srede da igramo vtb.

Link to comment

Pre svega se nadam da je Radonja klupirao Bobija zbog tehničke greške. Video sam ga pred kraj meča kako opušteno sedi na klupi.

 

Vrlo loša odbrana tokom dobrog dela meča. Kontrola skoka najgora ove sezone. Spasio nas je odličan šut spolja i dobra organizacija napda u večem delu meča. Mali plus Jenkinsu, ne ide ga, ali je solidno povezivao redove dok je Williams bio napolju. Malo me je razočarao Tejić, nekako je odigrao bez energije.

 

Cedevitu je pored skoka držalo u igri odlično šutiranje bacanja, koje ih je na kraju i prodalo.

 

edit. Brži Petović oko Tejića, mada sam ja malo manje razočaran njime.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Ovo smo srećno dobili, nisam siguran da je ono bio faul na Blažiču.

 

Mnogo je promašio obruč da nije bio faul. Malo mu je Ukić pomerio ruku. Istina, ne svira se često takav faul na kraju meča.

Link to comment

Ono što nam je Nolan Smit uzeo prošle godine možda Ukic vrati ove genijalnim faulom na kraju :D

ROko Leni Ukić.... svaki bi ga protivnik poželeo na terenu.

Link to comment

ROko Leni Ukić.... svaki bi ga protivnik poželeo na terenu.

Uvek :D

 

Čist faul na Blažiću, da ga Crni Roko nije lupio po ruci sumnjam da bi Slovenac dao koš.

 

Vilijams je verovatno najbolji stranac paker koji je igrao u nekom našem klubu. On je bukvalno pola tima.

Link to comment

Bobi je popio vaspitnu od Radonje, kao protiv Krke... Nije lose ispalo, fino se odmorio, a Cirbes korektno odradio minute, mada na svakoj utakmici promasi 2 do 3 zicera. 

Meni Tejic nije bio tako los, ni veceras ni protiv Galate. Vilijams opet imao neke majstorske poteze, ali mi nije jasno sto forsira sut kad se lomi, a ocigledno mu je asistencija mnogo jace oruzje. 

Konacno da Radonja dobije neizvesnu zavrsnicu... 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...