Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bobi vodeci igrac po indeksu dosadasnjeg dela EL i drugi skakac. Vilijams cetvrti asistent

 

evroliga.png

(pre)dobar je vilijams, al sve bih dao da nam je u ekipi i ovaj sto je drugi na mvp listi :(
Link to comment

Marcus Williams kakav igrac :Hail:  A nekada je bio treci plej mojih Nets-a u  NBA Live 2007 posle neprikosnovenih Kidd-a i lidera lige u ukradenim loptama Lindsey Hunter-a koga sam potpisao kao slobodnog agenta (ovo je skrinsot videa sa mojim skrinsotovima iz 2007me,nisam mogao da nadjem stare slike ali video gde prvih par sekundi stoji moje ime jesam :dry: )

image.png

Edited by Zavrzan
Link to comment

Čisto da malo skrenem temu sa sinoćnih nemilih događaja iz Istanbula.

 

Gledao sam juče pre meča Zvezde, FMP i ne sviđa mi se način na koji igraju, ali je to poznato. Mnogo je ružno da Čović ima 20 šuteva po meču i da tim igra isključivo na kartu njegove brzine u p&r gde svi ostali ćoškare da bi šutnuli trojku ako odbrana skupi. Mnogo lepše i raznovrsnije se igra bez njega, kada uglavnom Gudurić igra sa loptom u rukama.

 

Simanić je odigrao dobro. Prirodno je da nije sposoban fizički da doraste starijim igračima. Imao je dve trojke i jedno utrčavanje iza leđa odbrane za zakucavanje uz faul. Definitivno mi se čini da mu je budućnost na poziciji krilnog centra, jer nema brzinu za trojku.

 

Zvezda bi mogla da razmisli da u narednom periodu proba da iskautira nekog mladog talentovanog centra (ili bilo kog drugog igrača) van granica Srbije i dovede ga u FMP, jer smo očigledno jako tanki sa talentnom ispod koša.

Link to comment

Zanimljiv stil igre si imao kad ti Jason Kidd ima prosek od 1.4 asistencije po meču, a niko preko 2 :D

Da se asistencije racunaju kao danas imao bi bar 10 :P

A sto se tice stila igre sve je objasnjeno brojem poena Cartera i Jefferson-a ^_^ (steta sto ponovo nisu zaigrali zajedno u Dallasu ove sezone)

Link to comment

Čisto da malo skrenem temu sa sinoćnih nemilih događaja iz Istanbula.

 

Gledao sam juče pre meča Zvezde, FMP i ne sviđa mi se način na koji igraju, ali je to poznato. Mnogo je ružno da Čović ima 20 šuteva po meču i da tim igra isključivo na kartu njegove brzine u p&r gde svi ostali ćoškare da bi šutnuli trojku ako odbrana skupi. Mnogo lepše i raznovrsnije se igra bez njega, kada uglavnom Gudurić igra sa loptom u rukama.

 

Simanić je odigrao dobro. Prirodno je da nije sposoban fizički da doraste starijim igračima. Imao je dve trojke i jedno utrčavanje iza leđa odbrane za zakucavanje uz faul. Definitivno mi se čini da mu je budućnost na poziciji krilnog centra, jer nema brzinu za trojku.

 

 

Pasteta liga je nikad gora ove sezone,FMP,Konstantin i Vojvodina imaju 7-0,a svi ostali klubovi se bore za to cetvrto mesto/opstanak .Nije neka sredina za razvoj igraca

Edited by Zavrzan
Link to comment

Pasteta liga je nikad gora ove sezone,FMP,Konstantin i Vojvodina imaju 7-0,a svi ostali klubovi se bore za to cetvrto mesto/opstanak .Nije neka sredina za razvoj igraca

 

Nije za igrače koji imaju 19 ili 20 godina, jer oni već sada bi trebali da imaju mesto u ABA timovima, ali za igrače kao što je Simanić koji je rođen 98 ili kao što su Lazarević ili Stojanović kls je i više nego dobar.

Link to comment

Gudurić i možda Dobrić u ponekom ABA timu, Đukanović teško, kako stvari stoje (gledao sam sinoć tekmu). Gledao sam, u stvari, dva poslednja FMP-a - Lazarević se odlično pokazao, naročito u prošloj. Simanić je talenat, nema zbora. Stojanović će morati da poboljša šut, inače neće imati napadačkih argumenata. Juče je malo igrao i onaj Peković - davno nisam gledao takvog igrača. :)

Link to comment

Slazem se,ali klinci gotovo i da ne igraju.Rosteri su mahom popunjeni starijim igracima koji su se vratili u svoj maticni klub nakon godina u Poljskoj/Ruminiji/Bugarskoj  i Pasteta Liga Veteranima,nadje se tu poneki klinac,ali sansu dobijaju na kasicicu™.To govorim na osnovu 3 utakmice koje sam ove godine gledao uzivo(nisam jos gledao FMP i Vojvodinu)

Link to comment

Problem je filozofija tima. Nemam ja problem sa Čovićem kao igračem, već sa time da tim igra da pobedi umesto da unapređuje mlade igrače, što je promarni cilj svakog B tima. Koja je svrha skora od 7-0 ako igrači sede u ćošku i čekaju da odbrana skupi posle prodora Čovića koji će im možda dodati za šut za 3.

Link to comment

Problem je filozofija tima. Nemam ja problem sa Čovićem kao igračem, već sa time da tim igra da pobedi umesto da unapređuje mlade igrače, što je promarni cilj svakog B tima. Koja je svrha skora od 7-0 ako igrači sede u ćošku i čekaju da odbrana skupi posle prodora Čovića koji će im možda dodati za šut za 3.

 

Ma, Gurovic nema pojma sa zivotom. Celu utakmicu igramo sa cetiri igraca u odbrani jer mu se Filipodo izdrkava 40 minuta na terenu, uzeo je 19 suteva a preko njega je FMP primio pola koseva. Treba pod hitno uzeti Gudurica, Simanica i Stojanovica, prebaciti ih da treniraju s prvim timom i polako ih spremati da pocnu da izlaze na teren u Zvezdinom dresu sledece sezone. Ne vidim da oni ikako mogu da napreduju kod Gurovica osim onoliko koliko sami uspeju od sebe nesto da naprave.

Link to comment

Da, tačno je čak i ne vezano za Čovića, da ovom timu uopšte nisu potrebni stariji igrači od Dobrića da bi pobeđivao u ovoj konkurenciji. I malo je sumanuto što čović igra toliko, bukvalno 38 minuta, u pitanju je verovatno nabijanje statistike, al opet nema zainteresovanih da ga kupe :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...