Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

 

 

Neg, šta je rezultovalo da grobari viču jednom Đorđeviću pičko ćelava, kada je gostovao sa Barsom Partizanu? Zvezda Partizan mržnja sigurno nije. :)

 

Hehe, u stvari jeste :)

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

sukob medju zvezdasima

 

mihailo uvalin @MihailoUvalin  ·  15h 15 hours ago

Mislim da svi treba da saznaju da se iza tweeterasa flekicamara krije Mirko Pavlovic....smesan je koliko je jadan

 

:lolol:

Link to comment

Coki maznuo klinca Dujanu

 

Јуниори Звезде у наставку сезоне биће још јачи с обзиром да је у тим стигао веома талентовани Немања Капетановић. Рођен је 3. фебруара 1997. године, висок је 195 центиметара, игра на позицији бека, а у Црвену звезду је прешао из Партизана. О потенцијалу Капетановића сведочи податак да је учествовао у репрезентативним акцијама, а овог лета био је на ширем списку јуниорске селекције која на ЕП у Турској освојила сребрну медаљу.

Link to comment

 О потенцијалу Капетановића сведочи податак да је учествовао у репрезентативним акцијама, а овог лета био је на ширем списку јуниорске селекције која на ЕП у Турској освојила сребрну медаљу.

jako izvlacenje zakljucka o potencijalu.

Link to comment

Шта ти ваши кажу о Глишићу? Што га нема? Наводно светски таленат, ја се надао да ће да игра ове године, поготово јер сте на 4 после Гагуле танки.

Може и на вашој теми.

Link to comment

Шта ти ваши кажу о Глишићу? Што га нема? Наводно светски таленат, ја се надао да ће да игра ове године, поготово јер сте на 4 после Гагуле танки.

Може и на вашој теми.

 

To ti mogu reći i ja. Nema telo da igra na nivou seniorske košarke još uvek.

Link to comment

Шта ти ваши кажу о Глишићу? Што га нема? Наводно светски таленат, ја се надао да ће да игра ове године, поготово јер сте на 4 после Гагуле танки.

Може и на вашој теми.

da je svetski talenat - nije. i da jeste, ima 16 godina. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...