Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

igranje egala sa zvezdom je vazda znacajna stavka u trenerskom cv-ju.

 

izvini molim te. kakav zvezda ima tim a kakav krka? mada to igranje sa zvezdom egala je samo posledica onog što je čovek tamo uradio. po čemu ti misliš da će se pamtiti njegov dolazak u beograd ako ne utakmica sa zvezdom zbog koje je je li i došao? nego jel bilo 25 razlike? 

Link to comment

Meni on ok lik zbog toga što pušta kosu na ćelavo, neko specijalno zabavno ili loše ponašanje u intervjuima nisam zamjetio, a kao trener je izgleda dobar, ali ne više od toga, sudeći prema karijeri.

Link to comment

na ovoj temi ili kod nikodija i mozda harpera?

simpatizerima zvezde on je nebitan lik i ne vidim sto bi bilo ko pamtio njegov dolazak

da nam je prekinuo niz u aba, pa da kazes. ali ovako ne vidim razlog

nije ni prvi ni poslednji kom je zvizdano (sta god) sa tribina, niti prvi ni poslednji koji je (pokusao ispasti) duhovit na kzs

Link to comment

i tvoj je zakljucak iz svega da ce ga upamtiti beogradska publika po jednom ruznom otaljavanju posla nakon velike evroligaske pobede.

 

i o cemu je ova rasprava uopste, vredjala ga stoka iz publike? pa domaci igraci prolaze gore od toga na svakom mecu, sad u svi sokirani tretmanom dzikica, boli ga kurac.

Link to comment

Apsolutno jedini pravi razlog retarda da vredjaju nekog,  je bolesna mrznja na relaciji Zvezda-Partizan ... sve ostalo(saban, cetnik, partizan,glupan, )  nema nikakvog bitnog uticaja! Uostalom, jedan Duda Ivkovic je svaki put bio fino pocascen kada je gostovao kod vas u Pioniru,  i ako covek nije dao ama bas nikakvog povoda u svojim izjavama pre i posle meceva (slicno je i kod nas bilo sa Karijem ili Trifom)...

 

Do pola si u pravu, ja msm da je jedini razlog što oni vređaju nekoga taj što je vođa™ tako rekao. Da on peva na kraj sela žuta kuća, verujem da bi masa krenula za njim. Tj gomila debila sa tribine verovatno i ne zna šta kome kako i zašto. 

 

Neg, šta je rezultovalo da grobari viču jednom Đorđeviću pičko ćelava, kada je gostovao sa Barsom Partizanu? Zvezda Partizan mržnja sigurno nije. :)

Link to comment

i tvoj je zakljucak iz svega da ce ga upamtiti beogradska publika po jednom ruznom otaljavanju posla nakon velike evroligaske pobede.

 

i o cemu je ova rasprava uopste, vredjala ga stoka iz publike? pa domaci igraci prolaze gore od toga na svakom mecu, sad u svi sokirani tretmanom dzikica, boli ga kurac.

 

Nije moj zaključak ništa nego sam rekao kao odgovor Nikodiju koji je napisao da će ga pamtiti po smicalicama i duhovitosti da će ga pre pamtiti po ove dve stvari nego po tome. Kada se već priča o tome. Rasprava je o tome što je u par postova relativizirano vređanje par idiota tako što se priča o ne znam kakvom njegovom primitivnom ponašanju i šta znam. Kao vređani su drugi pa će i on. Ali sve u duhu "nije da branim to,ali napisaću posle te floskule ceo post u kome ću da branim to". Čudno mi je da se tako piše. 

 

Takođe sam primetio jedan trend. Da ako npr neki Partizanovac piše ovde ili obrnuto treba uvek da naglasi nešto tipa "vređanje džikića je debilno ali vređanje tea recimo je isto debilno". To mi je onako bezveze jer valjda ne bi trebalo uopšte  postavljati to pitanje kad se nekome vređa porodica samo zato što se zna da je Zvezdaš dal je debilno ili nije.. Ne znam zašto ljudi uopšte imaju potrebu da se pravdaju. Kao kad napišem da Lazić nije nikad prihvatio faul ko čovek nego uvek nešto kenja,odmah je da i on i Pera Božić. Pa znam al ne igra Božić na utakmici Zvezda-Krka

Link to comment

:isuse:

 

Seljačina primitivnog ponašanja  :lolol:

Nije vređan Jovović  :lolol: što bi bio vređan Jovović i Pipan? 

Ćuti i trpi  :lolol: na stranu što je ćutao i trpeo

 

Da ne pričam o klasičnoj priči "daleko da opravdavam" a onda napišem ceo post u kome opravdavam

 

Lepo je vreme. Setaj.

 

Sad sam pogledao njegovu kzs posle Zvezde, bas je iritantna njuska. Mozda je on dobar trener za klub poput Krke, nemaju nikakve ambicije i sa njime ih i ostvaruju, ali tako pun sebe i bezrazlozno izmangupiran™ verovatno ce ostati zatocen u Sloveniji do kraja karijere, iako ne sumnjam da on misli za sebe da bi trebalo da trenira Real ili makar Uniks Kazan. Smicalice™ i duhovitosti™ nakon poraza od Zvezde ostace ono po cemu ce biti upamcen.

 

Naravno da je iritantna njuska, tipicni balkanski agresivac i wannabe duhovit lik. Ostala mi je u secanju ona izjava o Nelsonu prosle godine koja je bila izrazito pohvalna ali je on izrekao u fazonu "ima li ko da misli drugacije, da mu ja ustanem i objasnim par stvari". Uvek su mi isli na kurac takvi likovi, pozeri i seratori, a iz nekog razloga na Balkanu uvek takvi likovi imaju ogromnu pastvu. 

Link to comment

Od toliko ljudi koji su surovo izvređani baš oko Džikića da se povede "takvog su čoveka našli da vređaju" priča.

 

Džikić mi je bio trener i godinama sam ga viđao svaki dan. Lik je strastveni navijač Partizana i neviđeni patkometar koji retardirano na nivou "mi" i "vi" proziva ljude koji navijaju za Zvezdu kada izgubi od neke treće ekipe. Inače je za vreme neke finalne serije Partizana i Budućnosti Tomaševića zvao flekavi. Njega je profesija izvukla iz navijačke mase ali on tamo mentalno i dalje pripada.

Link to comment

yeah right,neće ostati upamćeno što je dobio Partizan i igrao egal sa Zvezdom,ostaće ovo...

Neće ostati upamćeno ništa. Nebitna utakmica i (za sada) nebitni Džikić.

Link to comment

Jeste. I ismeva tuđe fizičke nedostatke. Mentalitet isti kao kod onih što su ga vređali. Mislim, jasno mi je zašto je tebi simpatičan, nisi ništa manji patkometar od njega.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...