Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Nije realno da sabijamo baš u svakom meču, ovo je sasvim ok, momci se malo opustili u 2č, slabija odbrana, Armsted malo pripucao, onog njihovog centra što sipa sa kapice je bilo zajebano čuvati, ali se stislo kad treba i to je to. Raduje™ to što se Cirbes pokazuje kao legitimna centarska opcija, a Tejić je izgleda opet slagao neke loše face na terenu.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na a tribini ima 2-3 idiota koji ne sede zajedno i na smenu jebu majku svina po redu. Ovo za dzileta je cist kretenizam. Retko gotivan lik. Covek uopste ne seda na klupu a za divno cudo ni jednom nikad nista ne kaze sudijama. Samo svojim igracima. Retko se to vidja a on svaki put dodje bude gospodin. I kad smo bili cemer bio je jedan od retkih koji se nije time sladio i siljio patku. Naprotiv...

 

I sad je ispao smeker.

 

Utakmica malo otaljana al smo postali ozbiljan tim pa i kad se psiholoski potrosimo ovakve utakmice ipak dobijamo uz tek nesto malo muke...

Link to comment

Na stranu ovi pljuvaci s tribina koje i inace treba govnjivom motkom isterati iz hale ali mi uopste nije najjasnija ova fascinacija Dzikicem, narocito od strane navijaca Zvezde. Kapiram da se ta satro opustenost i familijarno-agresivni odnos prema novinarima uzima kao reper za gotivnost, meni je to cisto ulicarsko poziranje.

 

Sto se tice izjava na racun Zvezde ne bih to komentarisao jer covek ima pravo da govori ono sto misli ali nije da je on bas slucajno vredjan juce.

Link to comment

Na stranu ovi pljuvaci s tribina koje i inace treba govnjivom motkom isterati iz hale ali mi uopste nije najjasnija ova fascinacija Dzikicem, narocito od strane navijaca Zvezde. Kapiram da se ta satro opustenost i familijarno-agresivni odnos prema novinarima uzima kao reper za gotivnost, meni je to cisto ulicarsko poziranje.

 

Sto se tice izjava na racun Zvezde ne bih to komentarisao jer covek ima pravo da govori ono sto misli ali nije da je on bas slucajno vredjan juce.

 

Eto ja nikad ne cuh da je rekao nesto za sta je zasluzio da bude vredjan. Cak i da jeste ne vidim nacin da se opravda jajarsko i primitivno skandiranje grupe maloumnika. Po mojim parametrima tome nije mesto u hali niti bilo kojoj sportskoj manifestaciji, no boze moj - ima nas raznih. Na osnovu boldovanog zakljucujem da postoji merna jedinica zasluge da se bude izvredjan, i to na temu fizickog izgleda po mogucstvu, srpski specijalitet. 

Edited by ducca
Link to comment

Eto ja nikad ne cuh da je rekao nesto za sta je zasluzio da bude vredjan. Cak i da jeste ne vidim nacin da se opravda jajarsko i primitivno skandiranje grupe zivotno neostvarenih maloumnika. Po mojim parametrima tome nije mesto u hali niti bilo kojoj sportskoj manifestaciji, no boze moj - ima nas raznih. Na osnovu boldovanog zakljucujem da postoji merna jedinica zasluge da se bude izvredjan, i to na temu fizickog izgleda po mogucstvu, srpski specijalitet. 

 

Daleko od toga da opravdavam vredjanje s tribina, to mi je oduvek bilo najvece dno na kosarkaskim utakmicama i jedan od glavnih razloga zasto retko idem da gledam utakmice uzivo ali Dzikic je seljacina primitivnog ponasanja koja je itekako umela da se nametne posprdnim izjavama na racun Zvezde, cak i kad Zvezda uopste nije bila u kontekstu. Na primer, nakon poraza njegovog tima od Partizana. Kad na takav nacin zauzmes stranu ne cudi da dodjes na zub retardima s tribina. Nisam video da je neko vredjao Alesa Pipana, Jovovica, ili nekog od trenera drugih timova sa kojima smo igrali kuci, pa cak ni Milojevica, koji je navijacima Zvezde ostao u prilicno neprijatnom secanju i po igri i po izjavama. Jebi ga, ako hoces da budes mangup onda cuti i trpi.

 

Dzikicevo ponasanje je precenjeno. Covek se ponasa kao da je Red Ojerbah licno, deli lekcije kao konfete, a nije dobacio dalje od Novog Mesta.

Link to comment

Ja sam generalno protiv vređanja, ali pošto su uvrede već deo folklora, ne vidim zbog čega bi trebalo poštedeti Džikića više nego random sudiju kome viču "pičko ćelava" na svakoj utakmici.

Link to comment

Daleko od toga da opravdavam vredjanje s tribina, to mi je oduvek bilo najvece dno na kosarkaskim utakmicama i jedan od glavnih razloga zasto retko idem da gledam utakmice uzivo ali Dzikic je seljacina primitivnog ponasanja koja je itekako umela da se nametne posprdnim izjavama na racun Zvezde, cak i kad Zvezda uopste nije bila u kontekstu. Na primer, nakon poraza njegovog tima od Partizana. Kad na takav nacin zauzmes stranu ne cudi da dodjes na zub retardima s tribina. Nisam video da je neko vredjao Alesa Pipana, Jovovica, ili nekog od trenera drugih timova sa kojima smo igrali kuci, pa cak ni Milojevica, koji je navijacima Zvezde ostao u prilicno neprijatnom secanju i po igri i po izjavama. Jebi ga, ako hoces da budes mangup onda cuti i trpi.

 

Dzikicevo ponasanje je precenjeno. Covek se ponasa kao da je Red Ojerbah licno, deli lekcije kao konfete, a nije dobacio dalje od Novog Mesta.

prilicno sam siguran da jesu (kao trenera), ali nema sanse da se setim na kojoj utakmici konkretno tako da ostavljam mogucnost da sam nesto pomesao

 

 

 

 

dzikic je vredjan iskljucivo zato sto je ranije bio u partizanu, nema to nikakve veze sa njegovim izjavama.

 

naravno

 

 

nama i dalje treba drugi plej organizator igre, nemac izgleda ovako dobro zato sto igra vise sa vilijamsom, ali to naravno nije resenje jer onda ostajemo bez jedne od dve najbolje napadacke opcije. jasno je da ne mozemo sebi prisutiti dva vilijamsa, ali za ovo sto dolazi i neko daleko jeftinije resenje za 10-15 po utakmici bi nam osetno podiglo kvalitet ekipe

Link to comment

A imaju li neke body image issues u publici? I sa druge strane solidarnost debelih forumaša? -_-

 

Sve se više ovde trubi o navijanju, što mora da je dobar znak - tim dobro igra i pobeđuje pa se traže novi povodi za iskazivanje mangsta. Ja bih samo dodao da su mi i dalje presmeše tvrdnje da se besomučnim zviždanjem kad god je protivnički tim u napadu nešto postiže, pa ako to izostane onda kao nije bila dobra podrška.

Link to comment

Daleko od toga da opravdavam vredjanje s tribina, to mi je oduvek bilo najvece dno na kosarkaskim utakmicama i jedan od glavnih razloga zasto retko idem da gledam utakmice uzivo ali Dzikic je seljacina primitivnog ponasanja koja je itekako umela da se nametne posprdnim izjavama na racun Zvezde, cak i kad Zvezda uopste nije bila u kontekstu. Na primer, nakon poraza njegovog tima od Partizana. Kad na takav nacin zauzmes stranu ne cudi da dodjes na zub retardima s tribina. Nisam video da je neko vredjao Alesa Pipana, Jovovica, ili nekog od trenera drugih timova sa kojima smo igrali kuci, pa cak ni Milojevica, koji je navijacima Zvezde ostao u prilicno neprijatnom secanju i po igri i po izjavama. Jebi ga, ako hoces da budes mangup onda cuti i trpi.

 

Dzikicevo ponasanje je precenjeno. Covek se ponasa kao da je Red Ojerbah licno, deli lekcije kao konfete, a nije dobacio dalje od Novog Mesta.

 

:isuse:

 

Seljačina primitivnog ponašanja  :lolol:

Nije vređan Jovović  :lolol: što bi bio vređan Jovović i Pipan? 

Ćuti i trpi  :lolol: na stranu što je ćutao i trpeo

 

Da ne pričam o klasičnoj priči "daleko da opravdavam" a onda napišem ceo post u kome opravdavam

Edited by theanswer
Link to comment

Daleko od toga da opravdavam vredjanje s tribina, to mi je oduvek bilo najvece dno na kosarkaskim utakmicama i jedan od glavnih razloga zasto retko idem da gledam utakmice uzivo ali Dzikic je seljacina primitivnog ponasanja koja je itekako umela da se nametne posprdnim izjavama na racun Zvezde, cak i kad Zvezda uopste nije bila u kontekstu. Na primer, nakon poraza njegovog tima od Partizana. Kad na takav nacin zauzmes stranu ne cudi da dodjes na zub retardima s tribina. Nisam video da je neko vredjao Alesa Pipana, Jovovica, ili nekog od trenera drugih timova sa kojima smo igrali kuci, pa cak ni Milojevica, koji je navijacima Zvezde ostao u prilicno neprijatnom secanju i po igri i po izjavama. Jebi ga, ako hoces da budes mangup onda cuti i trpi.

 

Dzikicevo ponasanje je precenjeno. Covek se ponasa kao da je Red Ojerbah licno, deli lekcije kao konfete, a nije dobacio dalje od Novog Mesta.

 

Sad sam pogledao njegovu kzs posle Zvezde, bas je iritantna njuska. Mozda je on dobar trener za klub poput Krke, nemaju nikakve ambicije i sa njime ih i ostvaruju, ali tako pun sebe i bezrazlozno izmangupiran™ verovatno ce ostati zatocen u Sloveniji do kraja karijere, iako ne sumnjam da on misli za sebe da bi trebalo da trenira Real ili makar Uniks Kazan. Smicalice™ i duhovitosti™ nakon poraza od Zvezde ostace ono po cemu ce biti upamcen.

Edited by Nikodije
Link to comment

Apsolutno jedini pravi razlog retarda da vredjaju nekog,  je bolesna mrznja na relaciji Zvezda-Partizan ... sve ostalo(saban, cetnik, partizan,glupan, )  nema nikakvog bitnog uticaja! Uostalom, jedan Duda Ivkovic je svaki put bio fino pocascen kada je gostovao kod vas u Pioniru,  i ako covek nije dao ama bas nikakvog povoda u svojim izjavama pre i posle meceva (slicno je i kod nas bilo sa Karijem ili Trifom)...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...