Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vredi, ne moze da prodje bez idiota. Dzile veliki gotivac, nikad nisam video da je ijednim gestom provocirao ni vcrs ni bilo kad (mada ni to ne bi smeo da bude razlog za majmunisanje). 

 

 

Zirbes se namece za startnu petorku  :fantom:

Edited by ducca
Link to comment

Kao da smo ocekivali da Krka sama sebe pobedi, opet na kraju nije bilo neke neizvesnosti. Neka izvuku pouku iz desavanja sa ove utakmice, malo se spuste na zemlju i skapiraju da se ipak mora raditi za svaku pobedu. Kvalitetniji smo od svih ostalih ekipa, ali ne mogu se tri cetvrtine igrati na autopilotu.

Link to comment

Mene samo zanima jel ima neki faul da je Branko Lazić napravio a da ga je priznao makar bio i ovaj glupi na 8 razlike i 50 sek do kraja

 

Nikad. U taj spisak upadaju i Marko Simonovic i Pera Bozic.

Link to comment

Ničim, to su iskompleksirani idioti bez imalo sportskog duha. Prilično česta pojava na terenima širom Srbije.

 

Pa zato i kazem, ovde su puni hvalospeva o "pionirkskoj basket publici" :fantom:

Link to comment

Ali kakva vaspitna Radonje Bobiju sredinom druge cetvrtine, nisam verovao. Ubacuje ga u petom minutu, igra prvu odbranu, pa prvi napad, a onda baca lob pas Luki na pola metra umesto da zavrsi napad... Radonja zapenio i zamenio ga iste sekunde, Bobi se izgubio, nije verovao da ga je zalepio za klupu odmah.

 

Dzile je kralj, uvek zanimljiv kako na utakmici dok vodi tim, tako i kasnije na konferencijama za novinare. Skandiranje je trajalo kratko i mnogi su ga iskulirali, ali svakako nepotrebno za takvog lika. Publika se generalno jeste kultivisala, ali onih koji u sportu ne vide dalje od odnosa CZ- Partizan ima i dalje za izvoz.

 

Jel' se ovaj Armstead i ranije ponasao kao dzukac na terenu? Sjajan igrac, svasta zna i pokazuje to na terenu, ali nisam primetio u par tekmi koje sam zakacio da se sabanisao kao sto je to veceras radio.

Link to comment

Jel' se ovaj Armstead i ranije ponasao kao dzukac na terenu? Sjajan igrac, svasta zna i pokazuje to na terenu, ali nisam primetio u par tekmi koje sam zakacio da se sabanisao kao sto je to veceras radio.

 

protiv KKP se u Pioniru prozivao sa nekim likovima u parteru.

Link to comment

Moram da primetim da nisam primetio za Simonovića bar ne toliko često,a za Peru se zna odavno samo što sam ja gledao bukvalno svaki meč koji je on igrao pa se pronađe i neki faul gde digne ruku :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...