Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nedović sem fizikalija ima malo šta, a najmanje u glavi. Kad god igra protiv organizovane odbrane ne vidi se na terenu, a u odbrani je krater koji se gubi posle drugog pasa a bekovi ga šalju po burek samo tako. Tako da nikakve tu "ozbiljne" karijere neće biti kao što je nije bilo ni do sada. Njemu će Ritas biti vrhunac karijere u svakom pogledu.

Link to comment

Pošto će se vrlo verovatno ispostaviti kao istinita vest da je Nedović potpisao 2+1 ugovor sa Valencijom, ostaću malo razočaran, jer sam očekivao da ga mi pokupimo narednog leta. Ostaje da vidimo da li ćemo biti kratki i sa Kuzmićem za kojeg isto ne verujem da ostaje duže od u NBA. Potcenjuje se malo Nedović, pogotovo što ga ljudi nisu gledali dugo vremena. Za godinu dana u NBA se svašta može naučiti i retko koji evropski igrač koji ode u NBA se vrati isti/lošiji. NBA je najbolja fabrika igrača, a Nedović ne deluje kao neko ko je lenj, pri čemu je bio u dobro organizovanoj franšizi koja je sigurno godinu dana ulagala u njega.

Link to comment

Pa ne potcenjujes li ga ti prvi ocekivanjem da cemo mi da ga pokupimo? Ipak nije on neki anonimni amer, ima valjda ko ce da ga plati dobro.

 

Kuzmic isto, igrao je po Spaniji, znaju tamo njega dobro.

Link to comment

Pa ne potcenjujes li ga ti prvi ocekivanjem da cemo mi da ga pokupimo? Ipak nije on neki anonimni amer, ima valjda ko ce da ga plati dobro.

 

Kuzmic isto, igrao je po Spaniji, znaju tamo njega dobro.

 

Istina, ali nisu se oni naigrali u NBA, skoro da su jedva ulazili za godinu dana tamo. Nisam siguran koliko se nekom top timu isplati kockanje sa igračem koji nije igrao, na stranu razvojna liga. Uostalom, Zvezda je ove godine definitivno iznad prosečen tim za evropske standarde. Ako ne možemo da ispratimo određene timove novcem, valjda ćemo moći EL i pristojnom šansom sa dokazivanje.

Link to comment

Opet, imas tu i faktor ex-yu trenera, pa igranja u boljem domacem takmicenju i ostalo.

 

Kako god, on je sigurno mnogo bolji igrac nego kad je otisao preko. Za koliko je to dovoljno, videcemo.

Link to comment

Pošto će se vrlo verovatno ispostaviti kao istinita vest da je Nedović potpisao 2+1 ugovor sa Valencijom, ostaću malo razočaran, jer sam očekivao da ga mi pokupimo narednog leta. Ostaje da vidimo da li ćemo biti kratki i sa Kuzmićem za kojeg isto ne verujem da ostaje duže od u NBA. Potcenjuje se malo Nedović, pogotovo što ga ljudi nisu gledali dugo vremena. Za godinu dana u NBA se svašta može naučiti i retko koji evropski igrač koji ode u NBA se vrati isti/lošiji. NBA je najbolja fabrika igrača, a Nedović ne deluje kao neko ko je lenj, pri čemu je bio u dobro organizovanoj franšizi koja je sigurno godinu dana ulagala u njega.

 

Nedostatak košarkaške inteligencije ne popravlja ništa. Kari ga je gurao na 2 jer za 1 nema dovoljno u glavi.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...