Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Pricali smo i da Dangubic treba da ima minute kao organizator, steta sto Radonja nije bio kadar da uslisi ove dve PPP opaske glede Jovica i Dangubica, bilo bi bolje po tim. I manja guzva u rosteru, i bolja iskoriscenost postojeceg kadra.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pricali smo i da Dangubic treba da ima minute kao organizator, steta sto Radonja nije bio kadar da uslisi ove dve PPP opaske glede Jovica i Dangubica, bilo bi bolje po tim. I manja guzva u rosteru, i bolja iskoriscenost postojeceg kadra.

 

Nije jos Dangubic spreman za to, narocito ne protiv ovih azdaja u Evroligi ali mi je drago da se ocigledno radi na tome. Ne znam za pretproslu (znace Kojot) ali prosle godine kod Miloja Dangubic je koliko se secam uglavnom coskario i meni se nikako nije dopadalo da se momak razvija u tom pravcu jer 1. ima potencijal za vise 2. ima mediokritetan sut spolja i 3. imamo koliko hoces coskara za reprezentaciju. Mene Dangubicev napredak nimalo ne iznenadjuje, samo je postojala neka bojazan da mozda Radonjic nece uspeti da ga izvuce.

Link to comment

Prosle godine nije igrao pleja u Megi, nije bilo mesta za to pored Vase & Miljenovica, ali pre toga jeste, dok je u Hemofarmu i bio projektovan kao plej (to je, valjda, Joe napisao, nisam ga pratio tad). Sa tom visinom i dobrom kontrolom (a slabijim sutom) on i treba da se forsira na tom mestu. I u EL, sto da ne. 

Edited by Nikodije
Link to comment

Prosle godine nije igrao pleja u Megi, nije bilo mesta za to pored Vase & Miljenovica, ali pre toga jeste, dok je u Hemofarmu i bio projektovan kao plej (to je, valjda, Joe napisao, nisam ga pratio tad). Sa tom visinom i dobrom kontrolom (a slabijim sutom) on i treba da se forsira na tom mestu. I u EL, sto da ne. 

 

Nisam ni mislio da je trebalo da igra pleja vec nije mnogo ucestvovao u igri s loptom sto je, jel'te, i prirodno kad imas u timu Micica. Ne zameram Miloju nista, imao je tim kakav je imao, samo kazem da mi se nije dopadala uloga koju je Danguba imao u Megi i da od njega vec ove godine ocekujem velike stvari. Naravno, ako nas Covic ili Vucic ne razjebu svojim otimanjem oko kluba.

Link to comment

Meni se cini da ako Danguba nastavi ovako da napreduje vec oko Nove Godine Jovic ce da se vrati svojoj reprezentativnoj ulozi da prenosi loptu, uruci Dangubi i u odbrani pohapsi koga treba.

 

Дај боже. То прижељкујем од кад је почела сезона.

Јовић није лош фит за овај тим, даје дубину на беку. Можемо комотно и без њега, ал човек је стварно одличан дефанзивац. Нама је једна од јачих страна поново одбрана периметра, и ја ове године стварно немам претерани страх од екипа које имају неку зверку споља на бековској позицији. Проблем може због Маркуса да нам буде екипа као Оли која поред Билија има и Лафајета Манцариса и Слукаса. Против Куће су ту Ертел и Вујачић. Ми томе можемо да супротставимо Јовића и Лазића који су стављачи у џеп, као и Ђенку и посевно Јаку који су досадни јер стално вијају крађу. Ништа ја ту не бих дирао.

Једино нешто што треба да се промени је улога у нападу појединих играча, ту још треба неке ствари да се посложе. И тоето.

Link to comment

Дај боже. То прижељкујем од кад је почела сезона.

Јовић није лош фит за овај тим, даје дубину на беку. Можемо комотно и без њега, ал човек је стварно одличан дефанзивац. Нама је једна од јачих страна поново одбрана периметра, и ја ове године стварно немам претерани страх од екипа које имају неку зверку споља на бековској позицији. Проблем може због Маркуса да нам буде екипа као Оли која поред Билија има и Лафајета Манцариса и Слукаса. Против Куће су ту Ертел и Вујачић. Ми томе можемо да супротставимо Јовића и Лазића који су стављачи у џеп, као и Ђенку и посевно Јаку који су досадни јер стално вијају крађу. Ништа ја ту не бих дирао.

Једино нешто што треба да се промени је улога у нападу појединих играча, ту још треба неке ствари да се посложе. И тоето.

 

Bice problem sa Kucom upravo zbog ta tri odlicna napadaca u njihovoj spoljnjoj liniji. Nama Markus mora da igra 25-30 minuta zbog napada i moramo da nadjemo nacin da ga nekako sakrijemo tako da nam ne nastete preko njega. Plus Hamilton ume da opali iz daljine sto opet znaci patnju za Bobija u odbrani pika i jos jedan plus da ce Luka imati problem da zaustavi Sengeliju koji je duplo jaci od njega. Mislim da se necemo nesto narocito proslaviti u odbrani ali bi i mi trebalo da smo sposobni da zatrpamo kos Kuce, jer tek oni nemaju igrace koji mogu da ustopuju pik Markus - Bobi a menjaju igrace kao na traci i garant nisu nesto posebno uigrani. Ovaj mec ce biti revija mis-meceva na obe strane.

Link to comment

Мени је највећа брига наше ротирање у одбрани, да стигнемо да им бранимо шутеве за 3.

 

Samo da ne udvajamo kao mulci kao sto smo radili protiv Neptunasa, ono je bilo za nevericu. :lolol: Onih par utakmica koliko sam gledao Kucu od pocetka sezone, ako isecemo Uertela uradili smo veci deo posla u odbrani. Doduse, taj tim koji sam ja gledao je dosta promenjen u odnosu na onaj koji ce igrati protiv nas, otislo im je nekoliko americkih igraca a dosao je Vujacic. Treba paziti i na Bertina istrcavanja iz blokova, ako on udje u seriju bice rutavo.

Link to comment

I oni su na papiru (kao i uvek od kako ih pratim) napravili odličnu selekciju, makar ono što se tiče napada. Svi šutiraju spolja sem centra Iversona, a pitanje je koliko može dugo da igra Hamilton, jer igra ispod 20 minuta od kako se vratio iz povrede. Meni se čini da Vujačić uzima previše šuteva za igrača koji je tek došao u tim. Ako uspemo da odbranimo Heurtela kao što smo odbranili Spanoulisa, imamo realnu šansu da dobijemo, ali nismo favoriti u Baskiji, ni blizu.

 

edit. Ako izuzmemo utisak da se Jović doveo neplanski, uloga za njega u timu postoji i on je obavlja i više nego korektno.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Kakve smo srece potpisace za njih i ulazice mu sutevi i s parkinga protiv nas. :lolol:

a u cemu se inace ogleda srecna okolnost toga sto protivnik dovodi pojacanje, van lakijeve logike?

Link to comment

a u cemu se inace ogleda srecna okolnost toga sto protivnik dovodi pojacanje, van lakijeve logike?

 

Otkud znam, pitaj Lakija. Cenim da razmislja da je bolje da potpise Nedovic nego McCaleb.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...