Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma tada je Jadranska bila liga bez briga a i uleb kup nije bio pun bogatih Rusa i Turaka ... Kada su se stvari promenile, FMP je poceo fino da se raspada ...

 

U obe sezone kada je FMP igrao polufinale, ako se dobro sećam, uzimao je Real.

 

Za Jadransku si delimično u pravu, nije donosila EL, ali daleko bilo da nije imala veliki takmičarski značaj. Eno ti Kecmanove trojke...

Link to comment

U obe sezone kada je FMP igrao polufinale, ako se dobro sećam, uzimao je Real.

 

Za Jadransku si delimično u pravu, nije donosila EL, ali daleko bilo da nije imala veliki takmičarski značaj. Eno ti Kecmanove trojke...

Uspeh je bio naravno osvojiti uleb kup, jer cesto je upadao po neki ozbiljan klub (tipa Real) ali je kvalitet u grupnoj fazi i kasnije u eliminacionoj  bio krajnje diskutabilan (osim ako imas nesrecu da ti neleti bas taj jedan), za razliku od sada, kada ima bas dosta bogatih Ruskih i Turskih klubova ... Jadranska je za vreme Kecmanove trojke donosila dobre bodove za el.rangiranje i  bila je bitna! Realno , FMP ni jedne godine nije bio  blizu el. i slozices se da sadasnjoj Zvezdi takav "uspeh" i nije bas prihvatljiv ....

Edited by Geo
Link to comment

Uspeh je bio naravno osvojiti uleb kup, jer cesto je upadao po neki ozbiljan klub (tipa Real) ali je kvalitet u grupnoj fazi i kasnije u eliminacionoj  bio krajnje diskutabilan (osim ako imas nesrecu da ti neleti bas taj jedan), za razliku od sada, kada ima bas dosta bogatih Ruskih i Turskih klubova ... Jadranska je za vreme Kecmanove trojke donosila dobre bodove za el.rangiranje i  bila je bitna! Realno , FMP ni jedne godine nije bio  blizu el. i slozices se da sadasnjoj Zvezdi takav "uspeh" i nije bas prihvatljiv ....

Jedne sezone je bio veoma blizu ako se dobro secam, u polufinalu Uleb Cupa ispali su od LR koji je sledece sezone igrao EL jer se Real ( koji je te sezone osvojio UC) kvalifikovao kroz ACB ligu. 

Link to comment

Jedne sezone je bio veoma blizu ako se dobro secam, u polufinalu Uleb Cupa ispali su od LR koji je sledece sezone igrao EL jer se Real ( koji je te sezone osvojio UC) kvalifikovao kroz ACB ligu. 

Mislio sam prevashodno kroz domaca takmicenja i slazem se da je LIjetvus isto bio nagazna mina, jer je realno imao el.kvalitet ali ga je zezalo to samo jedno mesto sto su imali Litvanci ... Hemofarm je isto stigao do polufinala i ispao od nekih nn Grka sto su nastupali u "filskuturnoj sali" nekoj sela  ...

Link to comment

Ma zajebava se Rkljara, ne mogu da verujem da iko ozbiljno misli da bi tadasnji FMP imao sanse da prodje prvu fazu Evrolige.

 

Šta, ne bi mogao da pobedi Nanter i Budiveljnik?

Link to comment

hocu ja, nabavi mi 3 karte preko tvojih veza, znam da mozes.

 

a nemam ni za sebe, bih da mogu. nemam veze, ne mogu ortaka koji je kontakt za eventim da nateram da se iscima, neka ga duva

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...