Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Bio sam na tom vaterpolu o kojem se govori.... Nije se zvizdalo do 5 sec pre kraja, kada im je dosudjen neki sumnjiv peterac. I tada se nisu oni nista bunili niti negodovali zbog zvizdanja, nego se posle interno medju Delijama govorilo da ne sme ubuduce da se zvizdi bratskom klubu, jer to je samo jedna tekma, a bratstvo je zauvek.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bio sam na tom vaterpolu o kojem se govori.... Nije se zvizdalo do 5 sec pre kraja, kada im je dosudjen neki sumnjiv peterac. I tada se nisu oni nista bunili niti negodovali zbog zvizdanja, nego se posle interno medju Delijama govorilo da ne sme ubuduce da se zvizdi bratskom klubu, jer to je samo jedna tekma, a bratstvo je zauvek.

Isuse...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

Možda igrače, koji bi da čuju gromoglasnu™ podršku sa tribina, u cilju dizanja adrenalina. Možda i one koji su u fazonu da navijaju, a nisu deo ekipice.

Valjda je važnije da se deca druže, nego da tim koji igra pobedi... Jebeš tu jednu, dve izgubljene utakmice, dok se tribine™ međusobno slažu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Link to comment

 

Pešić: Zvezdo, ne "pali" se na Evroligu

Crvena zvezda Telekom se posle tri odigrana kola nalazi u gornjem delu tabele D grupe i sa pravom se nada plasmanu u Top 16 fazu Evrolige.

 

Svetislav Pešić, takođe strateg evroligaša, Bajerna, za "Sportski žurnal" kaže da bi koncentracija crveno-belih trebalo da bude primarno usmerena na regionalnu ligu, gde trenutno vodi sa skorom 6-0.

"Zvezda je dobila dve veoma teške utakmice kod kuće. To su velike pobede, jer su ostvarene protiv direktnih konkurenata za Top 16. Ali, Zvezda ne treba previše da se 'pali' na Evroligu. Sa sportskog aspekta je mnogo važnije osvojiti ABA ligu. Sve što uzmu preko toga je veliki plus", poručio je Pešić, koji je na klupi crveno-belih sedeo dva puta po godinu dana

 

Ovo je za :isuse:  Nije da se neko lozi na osvojanje EL, ali ova Karijeva filozofija mi je nebulozna. 

Link to comment

Valjda je važnije da se deca druže, nego da tim koji igra pobedi... Jebeš tu jednu, dve izgubljene utakmice, dok se tribine™ međusobno slažu.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk HD

 

Učo, priznaj da si član navijačke skupine Delije sever!

Mislim, ovo sto si gore napisao je , de facto, zvanicni stav te grupe po pitanju predstojeca dva meca sa Olijem...

Link to comment

Ovo je za :isuse:  Nije da se neko lozi na osvojanje EL, ali ova Karijeva filozofija mi je nebulozna. 

 

 

Meni je recimo skroz korektna. Nama je najvažniji cilj u sezoni trofej ABA lige. Klubu je neophodan trofej, a najbitniji trofej iz naše perspektive je u regionalnom takmičenju. Euroleague je samo bonus i normalno je da i tu trebamo da se dokazujemo sa najjačim timovima Evrope, ali se broje trofeji, a ne učešća u Top16 fazi EL. Ipak, najveći strah je da u slučaju neuspeha u EL ne dođe do seče troškova i tako se okrnji sastav. Prolaskom u sledeću fazu, nekoliko mečeva u Areni je zagarantovano, a samim tim i nešto novca da popuni kasu u klubu, pa nam je možda indirektno prolazak u Top16 čuva sastav za pohod na ABA ligu.

Link to comment

Možda se nije dobro izrazio, ali igranjem jakih utakmica igrači postaju bolji i ekipa raste, a može nešto i da se zaradi, lakše se dovode novi igrači itd.  tako da je prioritet što duže ostajanje u EL i ulazak u finale Abe, da bi se obrnuo novi krug. Ako usput uleti neki pehar, makar i KRK, tim bolje

Edited by levi
Link to comment

Osvajanje Aba lige samo po sebi po sebi ne donosi mnogo, što se vidi na primeru aktulenog prvaka. Ulazak u EL makar na mala vrata donosi stabilnost kluba i ekipu kakvu sada ima Zvezda

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...