Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Budućnost ima problem na pleju. Cook i Ćapin - zvuči super, ali obojica su blizu 33 godine i nisu više ti igrači koji su bili, naročito Ćapin. Kad im se vrati N. Ivanović biće još jači. I, naravno, velika rupa u Budućnosti je večito precenjeni Dašić, koji već godinama ne pokazuje skoro ništa, gde god da igra.

Imaju u timu previše igrača koji imaju preko 30 godina, nije ni čudno što su pali u poslednjoj četvrtini.

 

Mi zaista igramo s velikim samopouzdanjem (osim Dženkinsa, al' kapiram da će i on da se podigne uskoro). Jakara možda ponekad i napravi neku glupost, ali ono što da timu je mnogo bitnije. Dangubić se diže iz tekme u tekmu, očekujem od njega tek veliki napredak.

Davno nije bilo pozitivnije atmosfere u Pioniru, ima naravno i mračnih seratora koji viču na igrače kao da su ih oni platili, ali ne čuju se od mase. Ono skandiranje Dženkinsu je totalni vr' navijanja na Zvezdinim utakmica, ne pamtim bilo šta slično.

 

Nece oni zadrzati i Kuka i Capina kad se Ivanovic vrati. Cenim da ce Capinu da se zahvale, sinoc cim je krenuo da privatizuje Jovovic ga je smesta zalepio za klupu.

Link to comment

Olimpijakos vam je odlična šansa da dobijete ali ako u hali bude simpozijum bratstva i jedinstva,šanse padaju dosta. Odavno nisam čuo veću glupost od one da se ne zviždi protivniku kad je u napadu jer su oni bratski klub. I ovi naši su gostili CSKA više puta ali još nijednom nije neko izneo predlog da se ne zviždi iz poštovanja.

Link to comment

Nije problem samo u broju, nije bilo malo ljudi, mene vise nervira odnos prisutnih nego brojcano stanje. Na mojoj C tribini nekoliko grlatih i veoma strucnih magaraca neprestano i neumoljivo rasprostiralo svoje glasovne mogucnosti ka Deji, pominjuci mu sve zivo i mrtvo zato jer je, o boze, dozvolio da protivnik povede. To je taj pravi ciganin - nista mu ne valja, nijedna Zvezda nije dobra, a onda kada se napravi stvarno dobar tim konkurentan cak i na EL nivou, a taj se ciganin magarac konacno udostoji da dodje i plati kartu, on ce to shvatiti kao carte blanche da demonstrira svoje magarece shvatanje sporta.

 

Ok i mene nerviraju ti pacijenti i odnos većine navijača prema Radonjiću, ali zar stvarno očekuješ da među 4500 hiljade Zvezdine publike nema ni jedan takav bolesnik? Ovo je Beograd, ulaz košta 300 dinara i još je po prvi put u hali tišina od kad ne dolaze najverniji.

Olimpijakos vam je odlična šansa da dobijete ali ako u hali bude simpozijum bratstva i jedinstva,šanse padaju dosta. Odavno nisam čuo veću glupost od one da se ne zviždi protivniku kad je u napadu jer su oni bratski klub. I ovi naši su gostili CSKA više puta ali još nijednom nije neko izneo predlog da se ne zviždi iz poštovanja.

Link to comment

Povredio im se Lojeski, pitanje je da li ce putovati u Bg. Jos od ranije su povredjeni Printezis, Darden, Simmons i Papapetrou.

Bice tesko, ali mislim da nismo bez sansi. Eventualna pobeda bi nas jako priblizila top16.

Link to comment

Vjerovatno će ova "svečarska atmosfera" i višak vremena koje bi se inače potrošilo na ometanje napada protivnika uticati na to da će najvjerniji tu rupu popuniti pojačanom podrškom Ici, Urošu, Dunjiću i inima. Taman ako dođe ko od Grka da se predstavi kako i Grci podržavaju borbu "pravda za Uroša". 

Volio bih da griješim, volio bih da ovaj dolazak protivničkih navijača koji se ne tretiraju kao smrtni neprijatelji bude podloga za jedan pokušaj uvođenja zdrave košarkaške atmosfere na naše terene (naravno da nisam lud da mislim da će se to ikad dogoditi protiv Partizana, ekipa iz Hrvatske, Turske itd), gdje je ometanje protivnika u napadu (u granicama elementarne pristojnosti) jedna sasvim normalna i očekivana pojava koja se smatra prednošću domaćeg terena, ali, nisam optimista. 

Link to comment

Gde si čuo tu glupost?

 

Rekao mi je drugar koji je zvezdaš da još prošli put kad su igrali Zvezda i Oli u nekom sportu,(valjda vaterpolu?) su se Grci ljutili što se zviždalo i da je unutar ovih "vaših" bilo nekih razmirica oko toga pa se kao neće ponoviti ovaj put,valjda imaju neki dogovor,jbm li ga.

Link to comment

Rekao mi je drugar koji je zvezdaš da još prošli put kad su igrali Zvezda i Oli u nekom sportu,(valjda vaterpolu?) su se Grci ljutili što se zviždalo i da je unutar ovih "vaših" bilo nekih razmirica oko toga pa se kao neće ponoviti ovaj put,valjda imaju neki dogovor,jbm li ga.

 

Nije se zviždalo na vaterpolu, pa samim tim nije ni bilo problema sa Grcima. Na forumu grupe piše "stav", gde navedeno da se neće zviždati, već "pozitivno" navijati tokom meča. C/p sa vaterpola, mada iz ove persepktive postoji jedan drugi problem, a to je što neće moći da kontrolišu celu Arenu.

Link to comment

Nije se zviždalo na vaterpolu, pa samim tim nije ni bilo problema sa Grcima. Na forumu grupe piše "stav", gde navedeno da se neće zviždati, već "pozitivno" navijati tokom meča. C/p sa vaterpola, mada iz ove persepktive postoji jedan drugi problem, a to je što neće moći da kontrolišu celu Arenu.

 

Hoce da dele letke ispred hale u kojima ce objasniti navijacima kako treba da navijaju. Valjda su uvezbali tokom utakmica ABA lige pa su autoritet za navijanje na kosarkaskim utakmicama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...