Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

I da, još jednom - žali bože svakog evrocenta datog za Jovića. Uz ogradu da ga nisam uopšte gledao pre ovog leta, ali za sve ovo što on pokazuje smo opušteno mogli da razigravamo Rebića, pa kud puklo.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eno čitam onaj mali Novak slobodan, šuruje sa Cedevitom, a kad se sjetim da su prošle sezone htjeli oči jedan drugom da povade ova dva ludaka oko njega. Mogli smo i malog uzeti, ako je već do razigravanja reprezentativnih potencijala, ali dobro, bio je to posljednji šuk Mute, kupismo vicešampiona svijeta. 

Link to comment

Eno čitam onaj mali Novak slobodan, šuruje sa Cedevitom, a kad se sjetim da su prošle sezone htjeli oči jedan drugom da povade ova dva ludaka oko njega. Mogli smo i malog uzeti, ako je već do razigravanja reprezentativnih potencijala, ali dobro, bio je to posljednji šuk Mute, kupismo vicešampiona svijeta. 

 

ma kakav crni novak, nema on kvalitet za zvezdu.

Link to comment

Ma taj Novak je tezak kurton, ni t od talenta. Ali prilicno sam siguran da je recimo Cvetkovic bolji igrac od Jovica. Doduse, Jovicu se ne moze osporiti vrhunska odbrana.

A verujem da se od para za Jovica i Cirbesa mogao dovesti Vlada Dragicevic, a na 1 kad Vilijams odmara krpiti s Rebicem, Dangubicem i Jenkinsom. Tim bi bio za klasu jaci.

Inace, Buducnost sasvim solidna ekipa.

Link to comment

^^ Ja još nisam video tu vrhunsku odbranu, osim onih par momenata na SP. Ništa što Ljudina, Dženkins i Jaka ne mogu da odrade.

Edited by ljakse
Link to comment

I da, još jednom - žali bože svakog evrocenta datog za Jovića. Uz ogradu da ga nisam uopšte gledao pre ovog leta, ali za sve ovo što on pokazuje smo opušteno mogli da razigravamo Rebića, pa kud puklo.

rebic je toliko inferioran u odbrani da bi ga svaki tim ciljao i napadao preko njega. danas je to radila buducnost preko marcusa, non stop su vrtili pick preko igraca koga on cuva, a to je iz nekog razloga vecinu vremena bio reynolds. kad je zvezda zaigrala defanzivno s full defanzivnom petorkom, buducnost nije mogla da organizuje napad.

 

inace, kalinic na cetvorci mora igrati u paru sa zirbesom. uz jovica na kecu bi se time iskristalizovala druga petorka koja bi poene davala iz tranzcije, jer s jovicem playu tesko da ce drugacije. zirbes je najveca zrtva sto ne igra s williamsom, jer mu je pick igra i zavrsnica oko obruca odlicna. danas je jedan svoj zicer dankanovski™ pospremio bez spustanja lopte.

Link to comment

Nije, Bobi je zajebao, Danguba je imao obe ruke na lopti i ovaj mu je uleteo.

Ne znam kako je Bobi zajebao, stoji u reketu i ispruži ruku da uhvati loptu koja je očigledno njegova jer u blizini nema nijednog protivničkog igrača. Sa strane mu potpuno nepotrebno priskače Dangubić i viče da je njegova, a na to je valjda onoliki čovek trebalo da se izmakne i prepusti je beku koga ni ne vidi? :unsure:

 

Rekao bih da mu je Williams upravo to objašnjavao kad je ovaj krenuo da pizdi - da nema šta da se grabi za loptu kad vidi ispred sebe saigrača koji će bez problema da je pokupi.

 

U suštini nije bitno, bolje da Dangubić u tim godinama grize previše nego premalo, ali ne bi smeo sebi da dozvoli da kao najmlađi i najneiskusniji na terenu bezveze urla na saigrača.

Link to comment

Plus bi Rebić podjednako dobro odmarao Markusa.

Ne smem ni da zamislim količinu kafe™ koja bi se ovde izlila po Radonjiću da nije doveo PG nego pustio Rebića da menja Williamsa ovako kako ga menja Jović, samo bez odbrane.

Link to comment

Opet kažem, ponavljam™, Danguba je prvi stigao do lopte. Pogledaj snimak.

 

Što se tiče dovođenja PG, kafe su bile vraćene u džezve posle dolaska Vilijamsa, nisam primetio da je iko kukao kako nam treba još jedan reprezentativac na tom mestu. Da Jović nije otišao na SP, niko ga ne bi ni primetio, kao ni potrebu za njim.

Link to comment

Da se pohvalim da sam bio na tekmi i da je atmosfera bila fenomenalna. Ima i dalje puno košarkaških trenera i psihologa ali sve skupa fenomenalno uz mnogo jak momenat vađenja Djenke iz pećnice u koju se zatvorio. 

Edited by McCabe
Link to comment

Vrhunska utakmica i meni najdraza pobeda u sezoni.Oni su bas dobri a mi bolji.

Jovic, Lazic, Jaka i Dangubic odigrali vrhunsku odbranu.

I publika mnogo pomogla.Skandiralo se puno Djenki ali i prvi put Marcusu.

bice grom i pakao u petak.sprzicemo bracu burazere.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...