Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

krava muzara™ pojavljuje se u timu.

 

Đenka?

 

Čović ne deluje kao rukovodilac koji će još dugo da plaća stranca na poziciji 5. točka na kojoj  ga Radonja koristi u posldnje vreme

Link to comment

Givony gurnuo Mitrovića na drugu poziciju (iza Miljenovića) u generaciji 93' nedraftovanih igrača van NCAA. Slabo šta je ostalo u ovoj izlaznoj generaciji 93', svega tri interensantna igrača. Uz dva pomenuta Diez iz Reala.

Link to comment

skroz nebitno ko je veceras dobio...Kuca ,kakve veze ima...Isto nam se vata i da je Galata dobila...tek 3 kolo zavrseno...Samo mi u svoje dvoriste da gledamo,da dobijemo OLy,bice mnogo tesko,oni vole da igraju pred publikom kao sto je nasa,ali mozemo da ih dobijemo...Nema Printezisa,Dardena kod njih,ne dolaze u BG...

Link to comment

Apropo publike... Hoće li sa Olijem biti kao, prijateljska atmosfera? Nevezano za ultrase, koliko može ta priča da se prelije na ostatak hale?

 

Ja se sećam utakmica 95te i 96te na Trofeju Beograda. Tada niko nije ni pomišljao na neko bratstvo.

 

Mada, lično, Olimpijakos mi je drag klub zbog onog fudbalskog gostovanja 94te.

Link to comment

Ne verujem,bice igraci njihovi burno pozdravljeni,nece biti vredjanja,bice i njihova grupa u hali(Gate 7),ali cim krene tekma zna se...

 

Ne mogu da docekam petak,bice preko 20K u hali...

Link to comment

Koliko sam cuo dolazice navijaci Olimpijakosa na mec.Mogao bi Oly da nas pusti, ionako ce sve dobiti do kraja. Kad moze Zeljko ove njegove, mogao bi I Oly nas :-)

Link to comment

To medjuklubasko prijateljstvo postoji samo u glavama navijaca i to pretezno onih sa severnih tribina, toliko se forsira zadnjih godina ( i ono sa Spartakom ) da je od periferne stvari pocelo da mi ide na kurac. Dok su se oni bratimili sa gate7 njihov fudbalski klub nam je krao igrace iz omladinskog pogona. Neka se jebu, zelim im poraz sa sto vecom razlikom u Areni i da se ne osecaju nimalo dobrodoslo.

Link to comment

Koliko sam cuo dolazice navijaci Olimpijakosa na mec.Mogao bi Oly da nas pusti, ionako ce sve dobiti do kraja. Kad moze Zeljko ove njegove, mogao bi I Oly nas :-)

 

3 za 3  ^_^

 

Bojim se samo da ne bude previse prijateljska atmosfera, treba zagrmeti od prvog izlaska na zagrevanje, pa i po njima. Polovini Oly igraca ce biti bizarno ako budu docekani kao rod rodjeni, posto logicno nemaju pojma o zaboga "povezanosti" dva kluba (tj. navijackih skupina), a druga polovina koja mozda i zna za to puca od kurcobolje. Jasno je koliko ovaj tim zavisi od atmosfere i energije koju dobijaju s tribine i bilo bi kontraproduktivno da bilo sta bude drugacije nego na prve 2 tekme. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...