Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Јебите се :lolol: ,мислио сам да само мени иде на патку да тупава реклама.Када сам је први пут видео типа који се шуња по шуми у црвеном џемперу јебеш ми све ако нсиам помислио да је реклама за џемпер.

Jebeš reklame. Jel igramo ja i ti ili znaš samo da kenjaš kako jesi nepismen ali si zato top sportista?

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bloče, dolazim u Beograd u decembru, pa možemo da opikamo malo. Ja plaćam termin, ti pivo ili obrnuto. Onda ćemo ovde da okačimo rezultat. Može?

 

E da, igram redovno, a snagu treniram još redovnije. Čisto da ne kažeš posle da nisi znao.

 

Да се људи плаше врабаца праћке би носили.Може када год пожелиш.

Edited by Блок_64
Link to comment

uh, decembar, neka otvori neko poseban topik pa da dodjem da geldamo taj mec.

 

 

Улазница је тура пића тако да може. :naughty:

Edited by Блок_64
Link to comment

nisam lud da gledam reprizu...opet cu videti onog coveka u crvenoj jakni kako seta u sumi, sa onom creepy mjuzom u pozadini..i necu moci da spavam...

Link to comment

Dobri ste bili, rutinski gazite ovakve protivnike. Radonja bi mogao malo vise da razmislja o minutima igraca i da ih vise odmara. Umor igraca ce vam uskoro postati najveci problem.

 

Sto se tices reklama, Tonus hleb i Mića Srbin - bez premca najvise nerviraju.

Link to comment

Stvarno, ne kapiram da taj Tejic nije mogao odigrati bar 5 minuta garbage-a sinoc. Ili Rebic (koji kao po kazni dobije iskljucivo zadnjih 30 sekundi po mecu). Kad ce ako nece na +15 i u ovako zgusnutom rasporedu...

Link to comment

Stvarno, ne kapiram da taj Tejic nije mogao odigrati bar 5 minuta garbage-a sinoc.

 

Mogao je i 25, ne bi se odrazilo na rezultat, Zadrovi visoki igraci su na nivou proseka ABA lige, dakle presmesni. To sto ne igra, meni je objasnjivo samo nekim disciplinovanjem, ukoliko je ovaj sklon da strci i glumi ludilo.

Link to comment

Pa u tom slucaju ne mora ni da ga ubacuje u 12 ako vec ni malo ne racuna na njega (disciplinovanje ili nesto drugo svejedno). Ima jos momaka kojima bi par minuta na parketu sa prvim timom puno znacio.

Link to comment

Mogao je i 25, ne bi se odrazilo na rezultat, Zadrovi visoki igraci su na nivou proseka ABA lige, dakle presmesni. To sto ne igra, meni je objasnjivo samo nekim disciplinovanjem, ukoliko je ovaj sklon da strci i glumi ludilo.

Мислим да је онај Собин висок 203 а и остали су ту негде.Лагано је могао да игра 25 минута.

Као што неко рече.Радоњић и тактика не иду у исту реченицу.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...