Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gora od utakmice je jedino ova reklama sa onim nesrećnim mladićem koji tumara kroz neku šumu i razmišlja o antivirusu...

 

:lol:

 

Ali kažu pouzdan je. Nemački! Ja sam odlučio.

Link to comment

Ali kako je samo ozbiljan, jebote! Kao da ne razmišlja o antivirusu nego o opstanku... 

 

"Smrznuću se u ovoj šumi kao Chris Moltisanti u onoj epizodi... ima beli medvedi da mi razvlače kosti."

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Јебите се :lolol: ,мислио сам да само мени иде на патку да тупава реклама.Када сам је први пут видео типа који се шуња по шуми у црвеном џемперу јебеш ми све ако нсиам помислио да је реклама за џемпер.

Link to comment

Ili za sumu.

:lolol:

Краљу.

 

 

Mene nervira hljeba tonusa dlja prevenciii. Traume od ludih profesorki ruskog, sta cu.

 

Одлична реклама не зезај :naughty:

Edited by Блок_64
Link to comment

Šuma je osveženje posle onog Bakareca koji rukom pokriva ekran u reklami za taj antivirus. Ako ništa drugo tera na razmišljanje, kome se  isplati da grune pare u seriju reklama za legalan softver u Srbiji

Link to comment

Mene nervira hljeba tonusa dlja prevenciii. Traume od ludih profesorki ruskog, sta cu.

 

Prjevenciji saharnoga dijabeta! I ta je dobra, a najbolje je što ide kao deo najave i odjave EPP bloka. Znači Putin napred, Putin pozadi, a u sredini Merkelova sa antivirusnom zaštitom :wub:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...