Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Može gugl da pomogne kod opšteg obrazovanja koje je potrebno da bi se vodila diskusija na određenom nivou o bilo čemu, pa i o sportu. Nemoj da mi veruješ na reč nego probaj. Tvoja okolina će biti šokirana napretkom. Samo budi istrajan.

 

Za početak saznaj značenje reči definicija. Onda nađi definiciju izraza meč lopta. Onda se vrati ovde i priznaj da si nalupetao gluposti. Ako i dalje ne misliš da si se nalupetao, ponovaljaj prva dva koraka dok ti ne postane jasno.

 

Јеси ли покушао да испаднеш смешан,да код другарића добијеш неки плус.Јебига није ти успело.Мада сво твоје барем спортско образовање потиче са гугла,за лоптом тешко да си потрчао,а ту ти ни брат гугл не може да помогне,мора некада и дупе да се озноји.

Edited by Блок_64
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Јеси ли покушао да испаднеш смешан,да код другарића добијеш неки плус.Јебига није ти успело.Мада сво твоје барем спортско образовање потиче са гугла,за лоптом тешко да си потрчао,а ту ти ни брат гугл не може да помогне,мора некада и дупе да се озноји.

da li je tebi srpski maternji jezik?

Link to comment

zanimljiv mi je taj pravopis koji koristis.

 

И мени је твој правопис занимљив.Али га не коментаришем ако ниси приметио.

Link to comment

И мени је твој правопис занимљив.Али га не коментаришем ако ниси приметио.

:(

 

izvinjavam se svima zbog off-a.

Link to comment

Bloče, dolazim u Beograd u decembru, pa možemo da opikamo malo. Ja plaćam termin, ti pivo ili obrnuto. Onda ćemo ovde da okačimo rezultat. Može?

 

E da, igram redovno, a snagu treniram još redovnije. Čisto da ne kažeš posle da nisi znao.

Link to comment

Bloče, dolazim u Beograd u decembru, pa možemo da opikamo malo. Ja plaćam termin, ti pivo ili obrnuto. Onda ćemo ovde da okačimo rezultat. Može?

 

E da, igram redovno, a snagu treniram još redovnije. Čisto da ne kažeš posle da nisi znao.

 

Ovo mora da se gleda. :lolol:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...