Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Реално јесте меч лопта,ако изгубимо много су нам мање шансе да прођемо даље.

zanima me tvoja definicija mec lopte

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нептунас је екипа коју ће сви гледати да добију у обе утакмице. Нама ће за пролаз у 16 бити битни мечеви са директним ривалима.

Link to comment

zanima me tvoja definicija mec lopte

 

У другом колу свакако да не можеш да имаш дефиницију меч лопте,али логично је да ако желимо да одемо у топ 16 да морамо у гостима да победимо на папиру најслабијег противника.

Link to comment

Нептунас је екипа коју ће сви гледати да добију у обе утакмице. Нама ће за пролаз у 16 бити битни мечеви са директним ривалима.

Baš tako. Grupa je takva da 4 pobede vrlo lako mogu da budu nedovoljne.

 

Bloče, guglaj match point. Iznenadićeš se kad vidiš da postoji definicija danas. Zapravo, postoji svakog trenutka i ne menja se. Ova utakmica je možda neophodan ali nedovoljan uslov za plasman u top16, mada ni to ne mora da znači.

Link to comment

Baš tako. Grupa je takva da 4 pobede vrlo lako mogu da budu nedovoljne.

 

Bloče, guglaj match point. Iznenadićeš se kad vidiš da postoji definicija danas. Zapravo, postoji svakog trenutka i ne menja se. Ova utakmica je možda neophodan ali nedovoljan uslov za plasman u top16, mada ni to ne mora da znači.

 

 

Heaviside

Спорт није исто што и гугл.Много се разликују.

Link to comment

Heaviside

Спорт није исто што и гугл.Много се разликују.

Može gugl da pomogne kod opšteg obrazovanja koje je potrebno da bi se vodila diskusija na određenom nivou o bilo čemu, pa i o sportu. Nemoj da mi veruješ na reč nego probaj. Tvoja okolina će biti šokirana napretkom. Samo budi istrajan.

 

Za početak saznaj značenje reči definicija. Onda nađi definiciju izraza meč lopta. Onda se vrati ovde i priznaj da si nalupetao gluposti. Ako i dalje ne misliš da si se nalupetao, ponovaljaj prva dva koraka dok ti ne postane jasno.

Link to comment

Zaeban poraz jer mislim da više niko neće kiksati tamo, pa bi te eventualne pobede Galate, Valensije i Kahe tamo, bile svojevrstan brejk u odnosu na vas. 

Link to comment

Potpuno se slazem, ovo se moralo dobiti. Steta, propustena je velika prilika da sa 2-0 docekamo 2 tekme kod kuce. Ovo je otprilike ta 1 pobeda koja ce nam nedostajati, bas kao prosle godine protiv Makabija.

 

I zasto Radonja nije trazio faul, kad nisu mogli vola da ubodu sa bacanja, pa da drzimo sve u svojim rukama u poslednjem napadu, sa malo vise od 3 sekunde...

Link to comment

 

 

I zasto Radonja nije trazio faul, kad nisu mogli vola da ubodu sa bacanja, pa da drzimo sve u svojim rukama u poslednjem napadu, sa malo vise od 3 sekunde...

 

:isuse:

Daj bre zatvarajte ovaj topić,nije mi dobro od sinoć, još treba da čitam ove inovativne taktičke zamisli...

Link to comment

Potpuno se slazem, ovo se moralo dobiti. Steta, propustena je velika prilika da sa 2-0 docekamo 2 tekme kod kuce. Ovo je otprilike ta 1 pobeda koja ce nam nedostajati, bas kao prosle godine protiv Makabija.

 

I zasto Radonja nije trazio faul, kad nisu mogli vola da ubodu sa bacanja, pa da drzimo sve u svojim rukama u poslednjem napadu, sa malo vise od 3 sekunde...

Prošle godine nam pobeda protiv Makabija ne bi donela Top 16, ako bi ostali rezultati bili isti. Samo bismo ispali sa 5-5 skorom.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...