Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

možemo samo pretpostaviti da li bi ga nadmašio da si uzeo javno da plasiraš svoj smisao za humor.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Odlican sam ja, najinteligentniji forumas od Henrija Kinaskog.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bez sumnje. Izvini me sad, imam već opomenu zbog pecanja na tvoju impresivnu vrcavost i intelektualnu superiornost. Aplaudiraću iz prvog reda i najglasnije se smejati.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

Bez sumnje. Izvini me sad, imam već opomenu zbog pecanja na tvoju impresivnu vrcavost i intelektualnu superiornost. Aplaudiraću iz prvog reda i najglasnije se smejati.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Odlican je prvi red, najinteligentniji red od svih redova.

 

Ko te opomenuo zbog mene tastatura mu se osusila dabogda. :mad:

Link to comment

Neptunas danas izgazio Pieno 110:84, 15 od 28 za tri poena, najbolji bio Gailius, nadam se da se se ispucali protiv ovih posto ako ovako budu sutirali protiv nas ne pise nam se dobro

 

i odakle to da je Dragan Lakovic komicar?

Link to comment

Izgleda da treba da ponovim onaj post o šutiranju trojki (kad sam sam). Tako da dobro ili ne dobro što nam se piše ili ne piše zavisi od nas, tj. hoće li da šutiraju te famozne trojke ko na treningu ili će da se useru od muke da uopšte dođu u poziciju da šutnu.

 

U vezi Lakovića, očito si mlad momak :)

Link to comment

naravno da sve zavisi od nas, ovo nam je prva mec lopta ako hocemo u top16, ja sam siguran da dobijamo

 

a za Lakovica poslah ti na pm da ne idemo u off

Prvo, ne zavisi sve od nas, od Neptunasa smo bolji ali nismo Real da u gostima sve zavisi od nas. Može da se desi da odigramo sjajnu utakmicu i izgubimo.

 

Drugo, kakva meč lopta u drugom kolu, o čemu pričaš? Možda meč lopta za EC, mada se ni sa tim ne bih složio.

Link to comment

I peti i sesti idu u Eurocup. Tako je bilo i prosle sezone. Uostalom, rivali iz Evrolige Zvezda i Lietuvos su se sastali u osmini finala Eurocupa.

 

edit: Joe brzi.

Edited by clever bastard
Link to comment

Drugo, kakva meč lopta u drugom kolu, o čemu pričaš? Možda meč lopta za EC, mada se ni sa tim ne bih složio.

Реално јесте меч лопта,ако изгубимо много су нам мање шансе да прођемо даље.

Link to comment

sve ce se svesti na to da im zaustavimo sut za 3. ako nam odbrana bude onakva kakva je bila tokom veceg dijela meca sa galatom i kakva je u jadranskoj ligi uopste se ne brinem.

 

trebamo uhvatiti 4 pobjede, najlakse je do toga doci protiv neptunasa ali daleko da je to biti ili ne biti mec. naravno da ce biti mnogo lakse ako pobjedimo ali, pobjeda protiv galate nam je dala malo prostora za kiks.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...