Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ja ne vidim scenario u kome Kalinić škodi sebi, a da istovremeno ne škodi celoj ekipi. On je bitan igrač i naškodilo bi nam kada bi bio odstranjen iz ekipe ili zakucan za klupu.

 

Nije on toliko glup, ne sekiraj se. To igrac radi ako mu prolazi, cim mu trener podvikne odmah ga prodje zelja da se zajebava. Osim ako nije Baloteli, ciji slucaj je poseban. :lolol:

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Muta mu nije podviknuo kada je trebalo, pa je doneo lose navike. :) Nadam se samo da nije postao nalozeni superstar nakon Spanije, pa da smatra kako mu u timskoj hijerarhiji pripada kakav ekskluzivitet.

 

Dobre momke imamo u timu, mora Dejo da sece bilo kakva iskakanja pojedinaca u startu.

Edited by Nikodije
Link to comment

Muta mu nije podviknuo kada je trebalo, pa je doneo lose navike. :) Nadam se samo da nije postao nalozeni superstar nakon Spanije, pa da smatra kako mu u timskoj hijerarhiji pripada kakav ekskluzivitet.

 

Dobre momke imamo u timu, mora Dejo da sece bilo kakva iskakanja pojedinaca u startu.

 

Radonjic je tiranin, sto je lose kad su igraci tipa Silba u pitanju ali nije lose kad su u pitanju igraci koji, sto rece Kari, hoce malo preko opanaka. Kalinica i Jovica je strefila reprezentacija kao grom i mene bi iskreno zacudilo da se malo ne uskurce, mladi su to momci. Krace receno, sve dok Radonjic ima podrsku u klubu i dok niko ne bude koristio igrace da ga podrije, nema tu mesta za sekiraciju. Ako moze mesec dana da drka i zajebava Markusa Vlijamsa sto je nespreman i da ga zove "debeli" dovesce on u red i Kalinica.

Link to comment

Jel najverniji™ u Areni idu na Sever (ulazi A i B)? 

 

edit: Jel bolje uzeti nivo 400 (sever/jug) ili nivo 200 u uglovima (sektori 206, 207, 211, 212, 219, 220, 224 i 225)?

 

kk-crvena-zvezda-raspored-sezonskih-kara

Edited by Sokrat
Link to comment

I mene je u par navrata nerviralo Kalinicevo ponasanje. Brecao se, gestikulirao, kenjao saigracima...

 

Није га хтело.Промашио је неколико зицера,па онај фаул у нападу и каприрам да је због тога био баш нервозан.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...