Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gledao sam prvu i gledam cetvrtu cetvrtinu. Uopste mi nije jasno kako smo napravili toliku razliku. Ovo je zasu u cetvrtoj.

 

Treća četvrtina jedna od najboljih u poslednje vreme.

Link to comment

Treća četvrtina jedna od najboljih u poslednje vreme.

 

Da bi posle nje usledila cetvrta, mizerna. Na ovom nivou ocigledno nam je dovoljno 5-7 minuta turbo kosarke, ostalih 33-35 mozemo i da ladimo jaja, nije problem.

Link to comment

Ova Jovićeva epizoda, bila je za zatvor.

 

Jović vuče neku povredu. Nije ni trebalo da igra.

 

Moj najveći utisak je da izgledamo divlje i sirovo. Dangubić mi se svidio i dobra stvar je u tome što je imao pristojnu minutažu u ozbiljnijim trenutcima utakmice. Tejić je odigrao loše, Mitrovića su izbedačili silni promašeni ziceri. Blažič je u nekom kontraritmu i ne može kršteno da se sastavi. Kad pogleda čovjek Vilijamsovu statistiku rekao bi ništa posebno, mediokritet. Na terenu lik izgleda sasvim suprotno, sve pokreće i sve ima pod kontrolom. Djenka je zvijer u odbrani. Bobi mi se čini pokretljiviji i bolji nego prošle sezone, ali ima tu i toga što sada ima plejmejkera uza se.

 

Mislim da smo i dalje tanki na četvorci, najviše zbog nedostatka iskustva. Isto tako ćemo imati ozbiljan problem u EL kada Vilijams bude odmarao. Ni Djenka ni Jović ne mogu ni približno tako kvalitetno odigrati te minute.

Link to comment

Nece valjati i ako Kalinic nastavi ovoliko da forsira u zelji da se sto pre dokaze. Decko je jos od prve cetvrtine poceo pokazivati ozbiljne znake frustracije zbog 2-3 omasena zicera, koraka i cega sve jos sto su mu svirali. Do kraja samo srljao iz greske u gresku. Razumljivo je sve to ali pod hitno da ohladi glavu i spusti se na zemlju. 

Link to comment

I mene je u par navrata nerviralo Kalinicevo ponasanje. Brecao se, gestikulirao, kenjao saigracima...

 

Time moze samo sebi da naskodi posto je Radonjic poznat kao trener koji ne tolerise kurcenje igraca.

Link to comment

Ja ne vidim scenario u kome Kalinić škodi sebi, a da istovremeno ne škodi celoj ekipi. On je bitan igrač i naškodilo bi nam kada bi bio odstranjen iz ekipe ili zakucan za klupu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...