Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vilijams je danas pokazao najmanje ako uzmemo u obzir ocekivanja. Sut ga jos uvek ne sluzi, ali vidi se da zna da razigrava ekipu. Bice on dobar kad se jos malo navikne na ekipu. 

 

Ostatak ekipe manje vise odlican. Na kraju samo Lazic nije ulazio, a najlosiji index je bio 6. Ne secam se kad sam to na nekoj tekmi video da 11 igraca ima index 6+

 

Malo smo bili odsutni na pocetku, ali je onda Jaka ludak poceo da lozi i sebe i saigrace i publiku i onda smo ih prosto samleli na obe strane terena. 

 

Inace jedan  :wub:  za cirlidersice... ajd sto su slatke, nego mi jedna od njih u onim crnim minicima dobaci Champion majcu :D

 

Bugari su simpaticni, ima tu finih basketasa, ali borice se za neku sredinu tabele u boljoj varijanti. Brajan Hit je sedeo na klupi, nije se ni zagrevao. 

Link to comment

Valja li ovaj Williams?

el nivo kreator i napadac, sa obzirom kakvu smo rupu tu imali u smislu da je tu ulogu obavljao igrac kome to nije ni pozicija niti takve karakteristike bliske, odlicno smo prosli

podize vrednost ostatka ekipe u napadu, posebno Marjanovica, koga je greh ne koristiti, ako vec imas takvog igraca u ekipi

Link to comment

Aha...

 

Okej, ja sam pogrešno shvatio da je u pitanju neka mortus količina... Realno, ni ne razumem se u to previše, a pišem. :isuse:

 

Drugim rečima, on je tom količinom više sebi naudio jer se diskreditovao u slučaju udesa nego što je to količina koja je opasna po okolinu? 

Link to comment

Ovih 0,61 je napisao Jozef K., nemam pojma koliko je to tačno. Ako je tačno, onda da, diskreditovao se i oduzeo sebi mogućnost da se bilo kako brani na sudu.

Link to comment

Au brate mili - 2 plate!? Aj jednu pa i nekako. Ako ima klauzulu u ugovoru da prekrsaj pod dejstvom alkohola nosi 2 plate, ili tako kaze statut kluba, onda i da razumem. U suprotnom ako je radila odokativna metoda onda su preterali. Pa jbg treba taj covek sutra da bude motivisan na treningu i utakmicama. Ko je nekad bio rebnut sa delim plate zna koliko je posle toga imao pozitivan odnos prema poslu i firmi. Najgora moguca metoda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...