Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper lee

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ima da ga uvodi, nece on postati igrac u garbage timeu. Zapravo ne znam sta ce uopste u 12 kad je jasno da je pusten niz vodu, zasto ne Kaplanovic recimo?

 

Samo kukam što nam se klinci svelo na Rebića. Moramo zbog nečega da kukamo

Link to comment

A Dangubic je tek poceo da trenira pre 2 nedelje valjda, kakav igrac :Hail:

 

Dangubić izgleda daleko bolje nego u pripremnim tekmama, ali razlika je i u kvalitetu protivnika. Kontrola lopte izgleda bolje nego prošle godine. Zirbes će razgrtati u napadu, ali je prespor u odbrani. Tejić će sa masom da se preseli na 5 vremenom (dogodine), jer nisam siguran da će moći da brani mnogo četvorki.

Link to comment

Ne znam koliko igraca je falilo Levskom, ali smesi im se dno tabele. Danguba pokazao da moze biti koristan na ovom nivou, Zirbes popravio utisak u drugom poluvremenu. Mitrovic odlican, vec sad je vrlo ozbiljan igrac. Vilijams ni ne gleda kos, ali sjajan pregled igre ima, bice tu lepih napada s njim na terenu. Radonja na -7 u prvoj cetvrtini izgledao preplaseno kao da je na streljanju, zao mi ga bilo, posle se i on opustio  :D

Edited by FPLS
Link to comment

Tejić će sa masom da se preseli na 5 vremenom (dogodine), jer nisam siguran da će moći da brani mnogo četvorki.

ma daj, tejic ce biti brutalan defanzivac

 

ako bude nastavio da radi i napreduje ovako, naravno

Edited by Joe D
Link to comment

ma daj, tejic ce biti brutalan defanzivac

 

ako bude nastavio da radi i napreduje ovako, naravno

 

Moguće da grešim, a da će biti odličan defanzivac hoće. Samo je pitanje da li će moći da brani brže PF.

Link to comment

pa i najbolji defanzivci imaju po neku slabiju stranu. rad nogu ce da popravi, mitrovic je bio gori od njega pre dve godine.

 

mislim verovatno ce on igrati nesto petice zavisno od protivnika, ali to definitivno nije pozicija koja mu lezi i gde moze da ekspolatise svoje jake strane u igri.

Link to comment

Samo kukam što nam se klinci svelo na Rebića. Moramo zbog nečega da kukamo

 

I to sto kazes. Dokle vise ovi veterani Tejic, Mitrovic, Dangubic, Kalinic,...

Link to comment

I to sto kazes. Dokle vise ovi veterani Tejic, Mitrovic, Dangubic, Kalinic,...

 

Kapiten i tri startera, gotovo je to

 

 

Brinem šta ćemo sutra. mora neko :(

Link to comment

Dangubić izgleda daleko bolje nego u pripremnim tekmama, ali razlika je i u kvalitetu protivnika. Kontrola lopte izgleda bolje nego prošle godine. Zirbes će razgrtati u napadu, ali je prespor u odbrani. Tejić će sa masom da se preseli na 5 vremenom (dogodine), jer nisam siguran da će moći da brani mnogo četvorki.

Tek na petici ce on da bude opak igrac sa tim sutom  i osecajem za igru.

Link to comment

Meni su danas u hali i Dangubic i Nemac prijatno iznenadjenje...

 

I uvek bih pre uzeo Zirbesa nego Katica...

 

Prijatno vece u Pioniru je bilo, mislim da ce Bugari pobedjivati utakmice, imaju i nekog Amera koji je povredjen valjda...

Link to comment

Lazicu se i definitivno treba zahvaliti na saradnji. Nema vise sta da trazi u timu jer taj defanzivni specijalista™ vise nije cak ni najbolji vanjski odbrambeni igrac (ako je ikad i bio). Imaju bar dvojica bolja. Samo ce bezveze uzimati minute beskrajno talentovanijim igracima. I ovako je guzva. Pa evo Jaka danas samo 15 minuta. Morace Radonja praviti zestoke akrobacije sa rotacijom da svi budu zadovoljni i da ne sjebava igracima ritam precestim izmjenama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...