Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Odigrao sam, doduse na tiketu sa drugim radostima, na Federera (2.30), pa ako i to ne bude dovoljno Djoletu za pobedu, onda stvarno,,, :D

Edited by Nesh
Link to comment

Teska borba, titani...Novak vice na liniju zbog asova Federea, Federer gleda ispod oka zbog Novakovog lupkanja loptice 20 puta., kulja u sebi...strasan mec ce biti.

Link to comment

danas imali goste, sedeli na terasi i tu i tamo bacali pogled na tv za vreme meča

krenulo u trećem setu ono sve kilavo, osećalo se da bi tuta mogao da povede 2:1, tek se moja prijateljica brže-bolje u'vati telefona da zove majku da gleda novaka

pitam ja šta je sad to, čemu takva frka, kaže ona, kada njena majka gleda noleta (ima baka 85 god) on ne može da izgubi

i zbilja, okrenu nole i dobi treći set ničim izazavano  :lolol:

 

Nadam se da gospodja gleda mec :lolol:

Slazem sa ranijim misljenjem da ce onaj ko osvoji prvi set verovatno i pobediti.

 

Drago mi je zbog Kvitove,Busar dobro igra i simpaticna je,ali nekako izvestacena.

Link to comment

Đoković ako održi ovaj nivo igre, nema šta da se brine, Federer ne igra nešto spektakularno, dobiće ga u prvom, makar u TB. Ono čega se ja bojim je to da je Đoković mnogo skloniji padu i rupama nego Fedeks u posljednje vrijeme.

Link to comment

Neprobojan bekend Federera i nepostojeća bekend paralela Đokovića - Nole retko ima rešenja za završavanje inicijativa... Inače bi 1. set već bio gotov.

 

Sent from my ZP990+ using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...