Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

Iskreno receno teren mi deluje u losijem stanju nego prethodnih godina (klizaviji), a i Novak je nesto rekao na tu temu. U krupnom planu se vidi koliko se dize prasine na delovima bez trave, na delovima gde dolazi do prelaska sa prasine na travu igraci gube kontrolu.

 

Ma ista je priča svake godine. Onih par metara oko osnovne linije se pretvore u zemlju, igrači počnu da se ponašaju kao na šljaci, i onda problem nastaje kada se pomjere malo unazad.

 

Što se tiče šansi u finalu, mislim isto kao i prije turnira

 

Federer je uvijek ozbiljan kandidat da uradi nešto više na Vimbldonu. I sada bih stavio pare na njega protiv bilo kog protivnika tamo, sa izuzetkom Nadala.

Link to comment
  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Matori je samim ulaskom u još jedno finale uradio veliku stvar. Pobedi li on ili Nole, svejedno je, biće to trijumf tenisa umesto opsesivnog ređanja flašica ...

+1

ako pobedi Nole bitje to trijumf snage i tehnike. u suprotnom trijumf volje i tehnike

Link to comment

+1

ako pobedi Nole bitje to trijumf snage i tehnike. u suprotnom trijumf volje i tehnike

?

gde bre nole i snaga, pa federer je snažniji od njega

Link to comment

?

gde bre nole i snaga, pa federer je snažniji od njega

Fedeks bi ga prebio u tuči, ali da bude ferka, da Nole ne zove braću ...

Link to comment

voleo bih da odgledam neki teniski mec djokovica, na gren slemu ili nekim jacim turnirima gde on, napokon, ima vise navijaca od random protivnika.

Link to comment

voleo bih da odgledam neki teniski mec djokovica, na gren slemu ili nekim jacim turnirima gde on, napokon, ima vise navijaca od random protivnika.

Ljudi imaju ukusa i nisu im simpaticni Nole i njegove sale i posalice.

Srecom kod nas je drugacija situacija, zato i jeste zastitno lice sokova Bingo d.o.o. Romanovci.

Link to comment

voleo bih da odgledam neki teniski mec djokovica, na gren slemu ili nekim jacim turnirima gde on, napokon, ima vise navijaca od random protivnika.

 

Jedino u Rimu

Link to comment

Nismo primetili da ga ne vole, naprotiv. A publika po defaultu uvek više simpatiše autsajdere, zato izgleda da Nole ima manje poštovalaca. .

Link to comment

Ubice ga Federer kao zeca.

 

Nismo primetili da ga ne vole, naprotiv. A publika po defaultu uvek više simpatiše autsajdere, zato izgleda da Nole ima manje poštovalaca. .

 

Ne delim to misljenje o autsajderima. Imam utisak da kad bi trogodisnjak igrao protiv Fderera vristali bi na svaki njegov (Federerov, naravno) poen. Meni neshvatljivo. Zivela Muguruza!

Edited by Nesh
Link to comment

Ljudi imaju ukusa i nisu im simpaticni Nole i njegove sale i posalice.

Srecom kod nas je drugacija situacija, zato i jeste zastitno lice sokova Bingo d.o.o. Romanovci.

:isuse:

Link to comment

?

gde bre nole i snaga, pa federer je snažniji od njega

mentalno nije ako kola krenu nizbrdo. fizicki samo odoleva... sporiji je, trom iako stabilniji u pokrivanju terena

Link to comment

voleo bih da odgledam neki teniski mec djokovica, na gren slemu ili nekim jacim turnirima gde on, napokon, ima vise navijaca od random protivnika.

 

Baš sam juče razmišljao o tome - da je pobedio Raonić, navijali bi za sveže novo lice, pošto je pobedio Fed, navijaće za legendu

 

Svakako motiv više da priželjkujem najstrašnije pišanje po legendi, tako da dva sata slušamo samo tok-tok loptice po terenu,  uzdahe smorene publike i naravno stendovejšns prilikom ispraćaja Fed geja u istoriju sa nulom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...