Jump to content
IGNORED

WIMBLEDON 2014


Arkadija

Recommended Posts

  • Replies 912
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Nesh

    82

  • renne

    61

  • Arkadija

    54

  • Tinman

    52

Top Posters In This Topic

Novak udara nekakve balone bez snage i dubine a onda pizdi sto protivnik opali u liniju. Da ne govorim da je izgubio samopouzdanje u BH paralelu, gura je po sredini ili je izbegava, cesci slucaj. Po meni je jedan od glavnih razloga za onako dobru 2011 bila BH paralela.

Link to comment

baš tako, meč koji se dobio i na kraju balade je samo to bitno. Nedelja i šta će tada biti je daleka budućnost.

Link to comment

nahvali ga dzonimac, kaze teski uslovi, grit, ovo-ono..

 

 

mada kako rodzer za sada igra, lici mi da ce u nedelju preko novaka i on da pise istoriju..

Edited by Čutura
Link to comment

Matori je samim ulaskom u još jedno finale uradio veliku stvar. Pobedi li on ili Nole, svejedno je, biće to trijumf tenisa umesto opsesivnog ređanja flašica ...

Edited by stoka
Link to comment

Kakvi su to teški uslovi bili?

 

Ja sam gledala malo i to iskosa u kafiću, pa nisam primetila šta je bilo problem , sem onog u glavi.

Link to comment

Kakvi su to teški uslovi bili?

 

Ja sam gledala malo i to iskosa u kafiću, pa nisam primetila šta je bilo problem , sem onog u glavi.

 

vetar, klizavo, suva trava i mnogo prasine, dzonimak je cak predlagao zalivanje izmedju setova, pola u sali pola u zbilji.

Link to comment

Iskreno receno teren mi deluje u losijem stanju nego prethodnih godina (klizaviji), a i Novak je nesto rekao na tu temu. U krupnom planu se vidi koliko se dize prasine na delovima bez trave, na delovima gde dolazi do prelaska sa prasine na travu igraci gube kontrolu.

Edited by Tinman
Link to comment

danas imali goste, sedeli na terasi i tu i tamo bacali pogled na tv za vreme meča

krenulo u trećem setu ono sve kilavo, osećalo se da bi tuta mogao da povede 2:1, tek se moja prijateljica brže-bolje u'vati telefona da zove majku da gleda novaka

pitam ja šta je sad to, čemu takva frka, kaže ona, kada njena majka gleda noleta (ima baka 85 god) on ne može da izgubi

i zbilja, okrenu nole i dobi treći set ničim izazavano  :lolol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...